Skocz do zawartości

Tor Lublin


chomiczon
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie ma u nas sponsorów z prawdziwego zdarzenia.

Na markety, stadiony, hale, kościoły wiara da kasę.

Na miejsce w którym można zdobyć w bezpieczny sposób doświadczenie ratujące niekiedy życie już nie.

Przykład Puław miasto małe klub piłkarski żaden a wybudowali stadion jak ta lala za kupę kasy.

Ładuje się kasę w przesiąknięty od najniższych lig przez korupcję.

A na bezpieczeństwo ba o interes który właściwie poprowadzony będzie mógł przynosić konkretne zyski nie tylko finansowe to nie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5.10 ktoś z Daj mu na zimnym rt :D

 

Nie rozumiem chłopa zepsuł se motocykl i jeszcze się tym pewnie będzie szczycił.

 

Wracając do tematu to brakuje tu jakiegoś lidera, który się nie będzie piepszył tylko mówił co widać i ma taką charyzmę, że potrafi ludzi jednoczyć, jest tu ktoś taki? Nawet kibice się zaczeli angażować w politykę i niektórzy mówią, że to nowy ruch chłopski się właśnie tworzy a my?

 

Przydałby się ktoś taki jak Nigel Farage albo najlepiej kilku, ludzi którzy się nie boja o posady ani o to że coś stracą i nie dadzą sobie wcisnąć jakieś tanie obietnice czy dadzą się przekupić dbając o swoje interesy przy okazji.

 

Napisy wcisnąć cc

 

 

Nie ma napisów, ale powiedział van rompuyowi że ma charyzmę mokrej szmaty i wygląd kasjera bankowego niskiego rzędu. Ostatnio mój przełożony powiedział mi, że w sumie to po co nam są kraje potrzebne? Tragiczne!!! Wielu ludzi w tym kraju by go sprzedało.

 

http://www.youtube.com/watch?v=lqovTGjYjM4

 

 

Kto wybiera władzę w tym pzm? Jacyś delegaci? A ich kto wybiera?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma u nas sponsorów z prawdziwego zdarzenia.

Na markety, stadiony, hale, kościoły wiara da kasę.

 

Nie zapominaj, że żyjesz w kraju socjalistyczno-demokratycznym. Pierwszy człon ten nazwy oznacza, że to Państwa decyduje, co jest dla Ciebie dobre i buduje wielki stadion, w którym można utopić więcej kasy podatników wmawiając im, że takie właśnie stadion jest tym, co podniesie prestiż kraju.

 

Drugi człon nazwy oznacza to, że jeżeli do głosowania dopuszczonych jest 2 facetów i 1 babka, to w drodze demokratycznych wyborów 2 facetów przegłosowuje ustawę (stosunkiem głosów 2 do 1), według której będą wykorzystywać seksualnie babkę na zmianę.

 

I właśnie u nas większość co 4 lata decyduje, że woli dalej żyć w kraju komedii, łapówkarstwa i chorych układów. W kraju, w którym zamiast załatać dziurę w drodze buduje się próg zwalniający, żeby zwiększyć bezpieczeństwo :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma napisów, ale powiedział van rompuyowi

 

Przemowy Farage'a z polskimi napisami są na tym kanale http://www.youtube.com/user/odDymarkow?feature=watch ale trzeba sobie poszukać.

 

UK nie ma co porównywać, bo m.in. tam wszystkie obiekty zbudowano zanim w Europie zaczął się ekoterroryzm, religia efektu cieplarnianego i podobne drogie fanaberie znudzonych biurokratów.

 

Ci co piszą tu, że taka inwestycja jest u nas bez sensu nie piszą tak dlatego, że nie chcą mieć toru, ale dlatego, że znają naszą rzeczywistość, w której jest wiele łatwiejszych i szybszych sposobów na zysk z inwestowania własnych pieniędzy - myślałem że to oczywiste.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemowy Farage'a z polskimi napisami są na tym kanale http://www.youtube.com/user/odDymarkow?feature=watch ale trzeba sobie poszukać.

 

UK nie ma co porównywać, bo m.in. tam wszystkie obiekty zbudowano zanim w Europie zaczął się ekoterroryzm, religia efektu cieplarnianego i podobne drogie fanaberie znudzonych biurokratów.

 

Ci co piszą tu, że taka inwestycja jest u nas bez sensu nie piszą tak dlatego, że nie chcą mieć toru, ale dlatego, że znają naszą rzeczywistość, w której jest wiele łatwiejszych i szybszych sposobów na zysk z inwestowania własnych pieniędzy - myślałem że to oczywiste.

 

A no tak zysk. Zpomniałem, że ludzkość jest już nie zdolna do czynów bezinteresownych wynikających z czystej chęci poprawy sutuacji. Czy wszystko się musi zaczynać od pytania a ile się na tym da zarobić? Ja to chyba żyję w jakimś innym świecie albo nie wiem co :blink:

Edytowane przez qunio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z czystej poprawy sytuacji to może miasto wybudować tor, tu się zgadzam. Ale za prywatne pieniądze nikt charytatywnie nie wybuduję bo w grę wchodzą za duże kwoty.

Tak jak pisałem wcześniej najlepiej aby jakieś miasto się szarpnęło na samą nitkę bez infrastruktury. Problemem jest że każdy u siebie na torze chce mieć motogp czy f1 a to rodzi wysokie koszty na które nikt pieniędzy nie wyłoży.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z czystej poprawy sytuacji to może miasto wybudować tor, tu się zgadzam. Ale za prywatne pieniądze nikt charytatywnie nie wybuduję bo w grę wchodzą za duże kwoty.

Tak jak pisałem wcześniej najlepiej aby jakieś miasto się szarpnęło na samą nitkę bez infrastruktury. Problemem jest że każdy u siebie na torze chce mieć motogp czy f1 a to rodzi wysokie koszty na które nikt pieniędzy nie wyłoży.

 

To nie wiem ja się chyba pójdę i przykuje do ratusza i będę koczował, ale pewnie zdechnę tam z głodu i tyle z tego będzie ;) Pisałem do prezydenta mojego miasta kilka razy z tym pomysłem i do zarządu dróg też raz nawet odpisali że poruszą ten temat na obradach, niestety na tym się zakończyło. Nowy Sącz chce być niezależny od Krakowa raz nawet gdzieś taki billboard widziałem w mieście to dlaczego nie chce zbudować czegoś czego nie ma Kraków? To nie, wolą budować skansen ze miliony (24 mln), który teraz jest zajebisty problem utrzymać i mało kto go odwiedza i jakieś inne ośrodki kulturalne, które tym w Krakowie niestety nie dorównają. Tych durnych galerii to już sam nie wiem ile się buduje i po co. Nie rozumiem tego przecież tor to z automatu kupa ludzi i promocja. Jest jedna super lokalizacji na taki obiekt lotnisko w Łososinie Dolnej kto jest z regionu to będzie widział, może jakby powstało to lotnisko w Starym Sączu to Łososina by się tam przeniosła i teren by był do wzięcia??? Teren jest rewelacyjny nic tylko lać asfalt a zaplecze w hangarach tylko trochę płasko. A się kurna rozmarzyłem...

a właśnie wyczytałem że w Łososinie też ma być jakiś mini port lotniczy to zajebiście będziemy mieć dwa

Edytowane przez qunio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale w Krk też chcą budować tor :D. Jak Kubica zaczynał być znany to oczywiście pojawiły się głośne hasła, że małopolska będzie miała tor f1, ale i motocykle będą mogły jeździć. Kiedyś temat śledziłem, oczywiście ochocze szukania terenu, gadania, gadania i nic. Ani widu, ani słychu. A uważam, jak my tu wszyscy, że tor by się przydał. Nawet bez tej całej otoczki, padoków. Tylko dobry asfalt, ciekawie zakręcony, i beton do rozbicia obozów, budka z kebabami. Taki początek moim zdaniem byłby sensowny.

Większość oglądała Twist of the wrist, jaki tam był tor, gdzie były padoki?? Obiecuję Wam, że jak się dorobię to postawię tor. :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale w Krk też chcą budować tor :D. Jak Kubica zaczynał być znany to oczywiście pojawiły się głośne hasła, że małopolska będzie miała tor f1, ale i motocykle będą mogły jeździć. Kiedyś temat śledziłem, oczywiście ochocze szukania terenu, gadania, gadania i nic. Ani widu, ani słychu. A uważam, jak my tu wszyscy, że tor by się przydał. Nawet bez tej całej otoczki, padoków. Tylko dobry asfalt, ciekawie zakręcony, i beton do rozbicia obozów, budka z kebabami. Taki początek moim zdaniem byłby sensowny.

Większość oglądała Twist of the wrist, jaki tam był tor, gdzie były padoki?? Obiecuję Wam, że jak się dorobię to postawię tor. :icon_mrgreen:

 

Shit niech będzie już ten Kraków, to Wy będziecie mieć taki większy a my trochę mniejszy co? Ale w powierzchni galerii per capita i tak już nas nie pokonacie ;) Kubica coś tego toru nie chce wspierać ale cała nadzieja w nim! Zgadzam się, że budowanie obiektu F1 jest trochę przesadą, ale drugi i trzeci Poznan to konieczność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kubica coś tego toru nie chce wspierać ale cała nadzieja w nim!

Chłopie, na niego lachę położył cały PZM, jak się ścigał kartami. Pamiętam, jak gdzieś były wzmianki o jego pierwszych startach za granicą i wielkie "halo", że jego ojciec się pokłócił z działaczami i powiedział, że nie będzie marnował talentu syna w Polsce. Jak widać miał obrał słuszną drogę. A ja nie widzę powodu, dla którego polskich działaczy miałby ktokolwiek wspierać - trzeba być mega hipokrytą, żeby udawać, że to nie kraj łapówek i interesów załatwianych pod stołem. Z wielkim smutkiem przychodzi mi to pisać, ale też mam takie zdanie :(

 

A tor F1 miał w Polsce być, i były naprawdę plany, a nie jakieś pomysły z kosmosu. Tylko inwestorzy/władze FIA się ponoć wycofały, bo bały się wchodzenia w układ z naszymi. W efekcie zawody odbywają się na Hungaroring.

Edytowane przez Sherman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopie, na niego lachę położył cały PZM, jak się ścigał kartami. Pamiętam, jak gdzieś były wzmianki o jego pierwszych startach za granicą i wielkie "halo", że jego ojciec się pokłócił z działaczami i powiedział, że nie będzie marnował talentu syna w Polsce. Jak widać miał obrał słuszną drogę. A ja nie widzę powodu, dla którego polskich działaczy miałby ktokolwiek wspierać - trzeba być mega hipokrytą, żeby udawać, że to nie kraj łapówek i interesów załatwianych pod stołem. Z wielkim smutkiem przychodzi mi to pisać, ale też mam takie zdanie :(

 

A tor F1 miał w Polsce być, i były naprawdę plany, a nie jakieś pomysły z kosmosu. Tylko inwestorzy/władze FIA się ponoć wycofały, bo bały się wchodzenia w układ z naszymi. W efekcie zawody odbywają się na Hungaroring.

 

Cała nadzieje w sensie jak wróci i będzie wygrywać tylko wtedy Polak wpierdalający mielone u boku żony w papilotach pomyśli coś o sporcie motorowym i faktycznie stwierdzi że taki tor to nie jest zły bo będzie można kibicować w tych popierdolonych biało-czerwonych kapeluszach i krzyczeć Kubica żłopiąc przy tym browar. Się chłop obraził to się obraził, ale szkoda bo tacy ludzi mają wpływ na to nieruchawe społeczeństwo - jakby Małysz krzykną że chce skocznie to by się w czynie społecznym rzucili do roboty. A nie można tego PZM jakoś tak odwołać? Historia zna antypapieży to nie może poznać antyprezesa pzm?

Edytowane przez qunio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...