Skocz do zawartości

quad :)


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

jeździłem buggym po lotnisku kiedyś a potem w okolicach rzeki.

po łące to pełen ogień :twisted:

lata to jak rakieta i można fajne boczki kręcić, fajnie też się jeździ po plaży piaszczystej , natomiast w teren, do lasu czy gdziekolwiek to się absolutnie nie nadaje.

 

quadem za to można i w lesie i na plaży i w zimie i w lecie, nie jest natomiast tak szybki i zwrotny jak moto,

no i nie ma

DWA W DÓŁ, NOGA W GLEBE, I OGIEŃ :twisted: :twisted: :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Po pierwsze to --> www.atvpolska.pl --> forum, i tam pytania odnośnie quadów. Po drugie adam jeździłeś kiedykolwiek quadem ?? Jak nie, to sie wogule nie odzywaj. Twoja wypowiedź jest żenująca.... bez komentarza

 

Obejrzyj sobie jakis filmik z zawodów quadowych. Zobaczysz ze oni latają tam dwa razy wyżej, i dalej od ciebie, a w lekkim terenie to ty sie możesz bawić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie, to sie wogule nie odzywaj. Twoja wypowiedź jest żenująca.... bez komentarza

Ledwo wszedł na forum, a już wywody daje na forum do kolegi Adama,uspokój się chłopcze ! ! ! ,no tak 13 lat nie ma co się dziwić ;) :flesje: ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze to --> www.atvpolska.pl --> forum, i tam pytania odnośnie quadów. Po drugie adam jeździłeś kiedykolwiek quadem ?? Jak nie, to sie wogule nie odzywaj. Twoja wypowiedź jest żenująca.... bez komentarza

 

popieram pojecia nie masz w jaki sposob mozna szalec quadem

rowniez bez komentarza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ehhhh ... dziwne teorie i spostrzeżenia! dziś miałem okazje pojeździć Yamahą Raptor, zabawka niesamowita! Co jak co moto jest super ale nie mozn zapomnieć że quadem mozna śmigać cały rok ... i to w sumie wszędzie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!Mialem okazje dzisiaj sie przejechac na quadzie Yamahy 400ccm (model to kodak chyba-odpowiednik grizzly).I powiem,ze mnie to wogole nie cieszy :biggrin: Takie "ciele",3eba strasznie uwazac na nierówności w terenie,duzo przechylania sie.Ogólnie ochyda <blee> Moze i jest to fajny model do przepraw jakiś rzecznych czy blotnych..albo jakies podjazdy:)

Ale to nie dla mnie :clap: :biggrin:

pozdro

Edytowane przez ptasiorr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

QUad jest fajny od czasu do czasu zeby byla jakas odmiennosc, ale na codzien niewyobrazam sobie zeby zastapil miejsce motocykla :biggrin: .

A ze "ciele" to sie nie zgodze, bo to brzmi jakby jazda na quadzie byla nudna, a sam pojazd nie mial buta. Osobiscie po rundzie Raptorkiem 660 bylem zadowolony jezeli chodzi o moc :wink:

 

Wypowiedz kolegi MORS'a to jakas pomylka... Quadem mozna skakac 2 razy wyzej? Smiech na sali... Na jakim torze bym nie byl w MP to bedzie hopa na ktorej quad nie doleci, natomiast motocykl jak najbardziej.

 

A ze Adas sie nie zna to wiadomo :icon_biggrin: . Mial tylko model Husqvarny w skali 1:20 a quada pokazywal mu tata 2 razy na zdjeciu :icon_mrgreen:

Edytowane przez enduroguy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

drogi i tak na prawde quad do niczego sie nie nadaje. na torze quadem nie poszalejesz, do skakania sie słabo nadają. ogólnie sie trudno na tym jeździ na zakrętach i kiepsko sie prowadzi z racji że nie ma dyferencjału. owszem nadaje sie do zabawy w lekkim terenie ale motocykl ma nieporównywaklnie większe możliwosci niz quad.

 

Mylisz sie. Przejedz sie motocyklem i quadem w grzaskim terenie albo w kopnym piachu lub sniegu. Lepiej poradzi sobie quad niz motocykl solo. No a jesli trudno sie dla Ciebie jezdzi quadem to ciekawe co bys powiedzial po jezdzie radzieckim zaprzegiem z wozkiem bocznym...

 

Nie napisze tego w dziale co kupic i jak czy jak to tam leci bo tam malo osob zaglada :wink:)). Mam pytanie ile kosztuje najtanszy quad ? :icon_biggrin:

Masz juz prawojazdy kat B lub B1 ? Wiekszosc kladow jest zarejestrowane na takich samych zasadach jak samochody, czyli potrzebujesz prawko na samochod. Chyba ze quad ma pojemnosc do 50ccm.

Edytowane przez Storm007
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomyk! Co za róźnica czy mam 2000 postów czy 20 ? Myślisz ze nie mam co robić tylko siedzieć na tym forum i spamować ? Przychodze tutaj jak chce się czegoś dowiedzieć, a nie siedze i gapie sie w ten monitor. Co do PAWŁA--B ja nie wiem jak można sie szaleć quadem czy adam ? NIe rozumiem. Po pierwsze trzeba odróżnic dwa rodzaje quadów: utility/przeprawowe i wyczynowe. Enduroguy.. w polsce atv nie jest tak znane jak cross/enudro. Pojedz sobie az granice to zobaczysz jak sie na quadach śmiga.

 

P.s nie mam 13 tylko "prawie" 15 :wink:

Edytowane przez MORS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ze "ciele" to sie nie zgodze, bo to brzmi jakby jazda na quadzie byla nudna, a sam pojazd nie mial buta. Osobiscie po rundzie Raptorkiem 660 bylem zadowolony jezeli chodzi o moc

Pisałem o modelu Kodiak-odpowiedniku Gryzli..to jest taki wlasnie przeprawowy!

Za tydzien bedzie u nas Raptor 600 to sie zobaczy-ale raptorek to co innego bo to wyczyn :wink:

JA STANOWCZO WOLE MOTO!! :icon_biggrin:

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...