Skocz do zawartości

Male swieto w rodzinie


ks-rider
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka !

 

Wczoraj mojej corce skonczyl sie okres ochronny :icon_mrgreen: dotyczacy jezdy motocyklem, od dzisiaj moze jezdzic bez ograniczen mocy do 34 KM, czyli wszystkim tym, co mogl dorwac swierzak w PL zaraz po zdaniu egzaminu. :icon_mrgreen:

 

Swojego motocykla nie planuje jednak oddlawiac, na razie pozostaje jak jest, jej jakos mocy nie brakuje :icon_mrgreen:

 

W Sobote i Niedziele, idziemy na jazdy probne, wystawia sie 15 firm ktor oferuja suma sumarum 100 roznych motocykli - wiec pasuje ! :icon_mrgreen:

 

:crossy:

Edytowane przez ks-rider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje :)

Fakt, iż jakiś pogląd jest szeroko rozpowszechniony, nie stanowi żadnego dowodu na to, że nie jest on całkowicie absurdalny. Jeśli weźmiemy pod uwagę, że większość ludzkości jest zwyczajnie głupia, należy oczekiwać z dużym prawdopodobieństwem, iż powszechnie panujące przekonania będą raczej idiotyczne niż rozsądne.

Bertrand Russell

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozazdrościć takiego ojca :buttrock:

 

mój nigdy nie był takim entuzjastom, nawet gdy widział

mnie na motorynce :crossy: :crossy:

Dlaczego na świecie żył i czego chciał, dokąd dążył, komu służył - sam nie wiedział. Służył stepom, wichrom, wojnie, miłości i własnej fantazji.

 

 

Primum non nocere.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ks,skonczyl sie córce okres??Gratulacje :icon_mrgreen:

Nie moze jezdzic wszystkim,bo nie wszystko ma ABS :icon_razz:

Edytowane przez Pozytywnie Zakrecony Wariat

"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych którzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,mając przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozazdrościć takiego ojca :buttrock:

 

mój nigdy nie był takim entuzjastom, nawet gdy widział

mnie na motorynce :crossy: :crossy:

 

Pociesz sie, moj tez nie - Na PJ kat. A mialem szlaban !

 

Ks,skonczyl sie córce okres??Gratulacje :icon_mrgreen:

Nie moze jezdzic wszystkim,bo nie wszystko ma ABS :icon_razz:

 

Okres konczy sie jej regolarnie co miesiac, mysle, ze powinienes wiedziec o czym mowie :icon_mrgreen:

 

Wbrew temu co uwazasz moc moze, pytanie tylko czy bedzie chciala, ceni sobie bowiem bezpieczenstwo nie mniej niz ja :icon_mrgreen:

 

A jak długo trwa taki okres ochronny ?

 

2 lata, czyli tak jak w przyszlosci bedzie w PL

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świętno rodzinne, KS przekroczył magiczną barierę 2000RPM. :icon_mrgreen:

 

 

W PL jest trochę inny system, po zdaniu prawka możesz się bujać 2 lata Hayabusą, jeśli przeżyjesz to wtedy możesz już latać czym chcesz.

Edytowane przez qurim

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W PL jest trochę inny system, po zdaniu prawka możesz się bujać 2 lata Hayabusą, jeśli przeżyjesz to wtedy możesz już latać czym chcesz.

 

Dzieki o maestro, ze mnie poinformowales, bo nie wiedzialem :icon_mrgreen:

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...bedziesz sobie mogl zrobic prawko na wyzsza kategorie, placac kolejny kurs, egzamin etc. Bezahlen, bezahlen!

 

A, gratuluje ;).

 

Dzieki, dzieki w imieniu i wlasnym i mlodej :icon_mrgreen: , wszystkim zreszta !

 

Nie musze chyba dodawac, ze ten system obowiazywal bedzie nie tylko w PL ale caloej europie. Mnie osobiscie ciekawi jak moi to rozwiaza, bo jak na razioe to nie moge sobie wyobrazic jak bedzie wygladalo szkolenie z kat. A2 na kat. A. Co prawda, milabym pare pomyslow ale niestety nie nazywam sie Tomek Kulik i mnie w mediach raczej nikt sluchac nie bedzie :icon_mrgreen: Bede jednak bacznie sledzil forum, w koncu bedziecie prekursorami, bo u nas dopiero od 19.01.2013 wchodzi :icon_mrgreen:

 

Tato jestem taki dumny z mojej przyszłej niedoszłej.

 

Nie placz synu, inne matki tez maja ..... ( ich corki zreszta tez ) :icon_mrgreen: jakbys ich tam malo mial :icon_mrgreen: wszystkich zreszta miec nie mozesz, nie podolal bys :icon_mrgreen:

 

:crossy:

Edytowane przez ks-rider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...