Skocz do zawartości

kto lubi Ople Astry I?


Guzik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak ci cofanie na placu wychodzi? :icon_mrgreen:

 

 

Cofanko po łuku jest luzik. Pół obrotu kiery, za chwilę znowu pół, prostowanie za winklem i święta prosta do słupków. Za dużo lusterek jest w aucie, środkowe na szybie całkiem nieprzydatne. W moto tego nie było, w aucie też nie musi być. :icon_mrgreen:

 

 

Mnie w oko wpadł Kadecik dziś, zagazowany oczywiście. Gość chce się go pozbyć bo przeszkadza, a zdrowy nawet jest. Prawka jeszcze nie mam, ale jak ładny Kadecior się nawinie to może go już przygarnę, zamiast potem szukać od nowa.

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O Kadecie nadal mało wiem, czyli jeszcze nie stoi u mnie. Ale dziś spotkałem kolegę, tego fanatyka Kadettów i mówi że ma ładną i zdrową Astrę I w dobrej cenie jak dla mnie. Podobno wycykana i zdrowa, sam ją robił dla kogoś z rodziny ale wróciła do niego bo tamtej osobie auto było "nie na rękę". Zaś na dniach skoczę rzucić okiem na nią.

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

astra, moj pierwszy samochod '93 1.4, fajne wspomnienia, mialem 19 lat, nauczylem sie zmieniac rozrzad, docierac zawory - to byly czasy )))

 

wow! :icon_eek: że tak powiem.. niezłe wspomnienia!... Ja tam tylko dwa razy koło na poboczu zmieniałem... :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...