Skocz do zawartości

Ezamin na kat. A , a opady deszczu


rico
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, za nie długo będę miał egzamin na kat A, obawiam się czy można zdawać podczas opadów deszczu,np. gdy się uprę ???

 

To w PL nie zdaje sie egzaminow gdy pada deszcz ? :icon_mrgreen:

 

Nawet nie bedziesz msial sie upierac. :icon_mrgreen:

 

:crossy:

Edytowane przez ks-rider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy nie zdaje się egzaminów gdy pada deszcz, dlatego się pytam, bo pewnie ktoś z forum musiał się spotkać z taką sytuacją:) A to że za chwilę jesień, i deszcz będzie praktycznie padał 7 dni w tygodniu :) Daje do myślenia :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mżawka nie odwołuje, tak jak nawet deszcz wymagający parasola od pieszego.

Chyba tylko oberwanie chmury może wstrzymać lub odwołać egzamin - decyzja należy do egzaminatora lub koordynatora WORD.

kulikowisko.pl www.facebook.com/KULIKOWISKO

Uwaga!!! Nowa lokalizacja kursów prawa jazdy:

  • teoria: Mokotów-Służew
  • praktyka: Ursus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zdawałem w trakcie ulewy, że całe ulice praktycznie były zalane, ale kierownikowi ośrodka czy osobie, która decyduje o odwołaniu egzaminu to nie wystarczało :) więc raczej bym na to nie liczył

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zdawałem w zimie - śnieg na drodze i lód, a raczej ujeżdżony na kamień śnieg na placu manewrowym :icon_mrgreen:

Z kolei egzamin na patent żeglarza zdawałem bez wiatru :banghead: - flauta totalna więc dało się popływać tylko na silniku - żagli nawet nie stawialiśmy :icon_mrgreen:

<span style='color: rgb(128,0,0)'>Absens carens</span>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdawałem 12 grudnia w śniegu, ale wcześniej, pod koniec listopada, egzaminy zostały odwołane i myślałem, że będę czekał do wiosny. Jednak kilka dni przed egzaminem pani z WORD zadzwoniła spytać, czy mam czas w niedzielę, bo znowu wypuszczają motocykle w miasto.

Nie wiem, jak to wygląda w innych miastach, ale w W-wie jest taki przemiał, że nie wyobrażam sobie, żeby mieli cokolwiek zmieniać na życzenie egzaminowanego - po prostu egzaminy są, albo ich nie ma.

 

Deszcz to nie przeszkoda, ale od kiedy zmieniliśmy strefę klimatyczną niczego nie można być pewnym. Ostatnio wichura wyrwała mi ze ściany kratki wentylacyjne. Siedziałem w domu więc nie wiem, ale podejrzewam, że tego dnia było ciężko chodzić, o jeżdżeniu czymkolwiek poniżej 3,5 tony można było raczej zapomnieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak się śmiejecie z chłopaka ale zadał normalne pytanie. Kiedy u mnie padał deszcz , ale tak ekstra mokro to odwołali egzaminy ale tylko na 30 min. Potem normalnie wszystko ruszyło jak pogoda się poprawiła. Więc jeżeli bedzie faktycznie oberwanie chmury w czasie egzaminu to możesz spodziewać się tego, że mogą na chwile wstrzymać egzaminy. Jeżeli to będzie mały deszczyk to raczej nic poważnego stać się nie powinno :)

pozdro: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczcej nie odwoluja :P musialoby tornado przejsc zeby cos ruszylo w tym kierunku, ale w naszym klimacie sa marne szanse. A mowiac na powaznie -np. moja grupa zdawala w deszczu. Egzamin nie zostal przesuniety ani odwolany. Albo umie sie jezdzic albo nie, wiec mysle ze nie ma wiekszej roznicy :) Napewno sobie poradzisz niezaleznie od pogody wiec glowa do gory

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...