Skocz do zawartości

Bydgoszcz okolice obejrzenie FJ


Rekomendowane odpowiedzi

(...) moglby sie zglosic z ta prosba do naszego Qurima?

 

a sam nie możesz? nie słyszałem żeby pw były komuś wyłączone...

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale tu chodzi o kogos obiektywnego.

 

niech żyje jasno sformułowana informacja

Panowie, Q. nie może, bo chodzi o motocykl przez Niego sprzedawany. tylko autor pytania ma problem z precyzyjnym wyrażeniem myśli

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ano, tu chodzi o to aby ktoś sprawdził czy ja lipy nie wciskam kupcowi. I nie BDG centralna lecz Solec pod Bydzią, przy trasie nr.10.

 

Mniejsza o to, Lukkow się zgrzał na tę FJ (drugie podejście zresztą), gitarę zawracał, był na milion % pewien że przyjeżdża w sobotę i.... nie przyjechał, nie raczył nawet nic napisać. Okazję (i Nasz czas) zmarnował. :icon_evil: FJ zostaje u Nas, jest na tyle dobra że szkoda gonić ją za 2k zł. Do zimy dojeździ a wtedy rozbieram ją do nagości i kawałek po kawałku będzie odnawiana.

 

A o jakiej FJ cała ta heca? A takiej tam brzydkiej, paskudnej, zmęczonej i poobijanej FJ11. Była ładna ale kolega nie ogarniał sprzętu i owiewki się połamały, porysowały itp. A mechanicznie jest bardzo zdrowa, dlatego zostaje u Nas. Zresztą jak kolega ją kupował to ja miałem za zadanie ocenić jej stan techniczny co by chłop się w lipę nie wpakował.

 

Ło, taka FJ jak widać na foto poniżej. Za 2k, do tego bańka oleju Castrol, drugie tylne koło, komplet tarcz sprzęgłowych w pudełku i przedni błotnik wymagający naprawy. Zarejestrowana, opłacona z przeglądem, sprawna i gotowa do jazdy. Tylko że *ujowo wygląda.

https://lh5.googleusercontent.com/-72DpuaIadTM/TmPDzaqAvOI/AAAAAAAAFZM/XmRKHUm0qms/s640/DSCN7793.JPG

 

Widocznie za wysoka cena była... :icon_evil: :banghead:

Edytowane przez qurim

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...