Skocz do zawartości

UWAGA NA OSZUSTA!!!


dyrmaz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chcialem was ostrzec przed oszustem!zdemaskowalem go jak chcial mi sprzedac tarcze hamulcowe bo akurat szukam. Podaje sie za

Michał Wójcik Biernacka 6/14 40-362 Białystok

a oto jego nr konta 11114020040000310270274320

 

wystarczy wpisac ten numer w google i juz wiesz czym skurw...el smierdzi!!!!!! jakbym go dorwal to zaj...bał chyba na smierc!!!

Na kazdym prawie forum o nim glosno! Miej sie szmato na bacznosci!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat z innego forum:

zależy mi nia tym bo muszę oddać dziś pieniądze sąsiadce a mam limit dzienny

 

A to dobre :D Koleś nawet interesuje się nurkowaniem. Kroi na wszystkim co się da :notworthy:

'na zegarze trzysta nie znaczy o męstwie...'

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy z tego można żyć - w tym kraju pewnie tak :D

 

 

Mozna, i to dobrze, zwlaszcza jak sie ma do czynienia z pokrojem ludzi ktorzy olewaja sprawe, bo co sie bede po policjach i sadach szwedal, tak sie swojej kasy nie odzyska a to tylko stowa byla !

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Endriu , nie powinno cie to dziwic , wkońcu wyciągnąłeś jedynie słuszny wniosek i spierdoliłes do niecowni :icon_biggrin:

Z drugiej strony - jak za telefon na pogotowie z tramwaju , bo kogoś rzeczywiście telepie , można dostac groźby o konsekwencjach ze sie nie zrobiło afery i nie zatrzymało składu , to przestaje sie mieć ochote na jakąkolwiek pomoc czy działanie. Założe sie że ta pipa czy ten pizduś na pogotowi dalej pracuje i ma sie dobrze , a powinni chu*a (pizde) wyj**ać , tak dla społecznego przykładu , niech zapierala na kasie w biedronce .

Kochany pamiętniczku , właśnie spadł śnieg . I dlatego postanowiłem sobie kupić nowy motocykl :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stritooo od ponad 2 tyg. próbował wyłudzic odemnie kase, próbujac mi sprzedac gmole do bmw, nie chciał wysłac zadnych zdjec przedmiotu odrazu wydawało sie podejrzane czy wogole ma te gmole. Proponowałem mu ze odbiore osobiscie to wykrecał sie na wszelkie mozliwe sposoby ze nie bedzie go w domu lub ze pracuje. Dobrze ze pojawił sie ten temat na forum teraz nie mam zadnych watpliwosci ze to oszust.

Live To Ride, Ride To Live

Motocykle to nie wszystko ale bez Nich wszystko jest Niczym ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

To pewne z tym nickiem - Stritooo na FM? Jeśli tak - założę bana porządnego, ale konta nie skasuję - będą adresy IP dla policji i prokuratury.

Osoby, które mohgą potrwierdzić fakt próby wyłudzenia proszę o informachję na PW, wówczas podejmiemy odpowiednie działania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie podobnie jak pisze SHLrider... zdjęcia bardzo kiepskiej jakości, drugiego nie chciał przesłać, bo w ogóle to nie ma czasu jechać zrobić zdjęcie 30km na działkę... a za pobraniem oczywiście nie da rady, bo na pewno nie odbiorę :icon_razz:

...a przy okazji pozdrawiam sąsiada Dominika, też jestem z Łazarza ;)

ze mn a jak z dzieckiem - za rękę i do baru...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...