Skocz do zawartości

Kupię turystyka


PiterB
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Chciałbym kupić motocykl który ma służyć do jazdy do pracy ( 80 km w 2 strony ), i na jakieś wypady , sam lub z dziewczyną.

Cena do 8 tyś.

Będzie to moje pierwsze moto , niedawno zdałem egzamin.

Na kursie jeździłem na GS500.

 

Myślałem o CB500 , GS500 , XJ600 i BANDIT.

Co do BANDITA to mam pewne obawy czy to dobry pomysł jak na pierwsze moto.

 

Inne propozycję mile widziane :)

 

Poproszę o oferty z Warszawy lub okolic

 

Dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem o CB500 , GS500 , XJ600 i BANDIT.

Co do BANDITA to mam pewne obawy czy to dobry pomysł jak na pierwsze moto.

Dzięki.

Bandit to średni pomysł. Pomyśl jeszcze o er5.

Ja szukałbym jakiejś 500. Motocykle idealne na początek. Łatwo je później sprzedać, czego nie można powiedzieć o xj600.

A i w sumie są to raczej motocykle dla początkujących niż turystyki. Choć było już na tym forum o hornecie jako turystyku więc może się nie znam :icon_razz:

"Ja tylko nie wierzę w jednego więcej boga niż ty. Gdy zrozumiesz, dlaczego nie wierzysz we wszystkich pozostałych, zrozumiesz, dlaczego ja nie wierzę w twojego." Stephen Roberts

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bandit to bardzo przyzwoity motocykl. Jak masz jakąś zadbaną sztukę na oku to na pewno jej nie skreślaj. Kto nie miał Bandita ten może i będzie odradzał na pierwsze moto, kto miał wręcz przeciwnie.

 

Tak jest.

Miałem Bandziorka i potwierdzam, że jak najbardziej jest OK także dla początkującego.

Poza tym zadbana sztuka będzie jeździć, jeździć i jeździć...

Zobacz na forum Polish Bandit Crew - czasem ktoś sprzedaje przyzwoitą sztukę.

To be happy add to your possessions but subtract from your desires

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam Kawę ER5 i Bandita. Jak coś to pisz na GG 2013427

 

Po pierwsze jesli chcesz pisac na forum, to wypadalo się przywitać.

Po drugie "mam do sprzedania" sugeruje wygłaskany, wychuchany zakup od forumowicza i zakup od "kolegi" więc usypia czujność.

Bardziej fair byłoby napisać "hej, sprowadzam motocykle, tu jest lista" w dziale "sprzedam"

Handel motocyklami to nic złego i nie czepiam się złośliwie, ale na tym forum reklamowanie swoich ofert w kazdym możliwym temacie nie przejdzie.

Fakt, iż jakiś pogląd jest szeroko rozpowszechniony, nie stanowi żadnego dowodu na to, że nie jest on całkowicie absurdalny. Jeśli weźmiemy pod uwagę, że większość ludzkości jest zwyczajnie głupia, należy oczekiwać z dużym prawdopodobieństwem, iż powszechnie panujące przekonania będą raczej idiotyczne niż rozsądne.

Bertrand Russell

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też Cię lubię, Yuby. :smile:

Fakt, iż jakiś pogląd jest szeroko rozpowszechniony, nie stanowi żadnego dowodu na to, że nie jest on całkowicie absurdalny. Jeśli weźmiemy pod uwagę, że większość ludzkości jest zwyczajnie głupia, należy oczekiwać z dużym prawdopodobieństwem, iż powszechnie panujące przekonania będą raczej idiotyczne niż rozsądne.

Bertrand Russell

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze jak czytam Horba i Sihaje, to wierzę że ORMO nadal istnieje.

Ja bym jeszcze Montera do załogi ORMO dorzucił, z jego zawołaniem; "gdzie jest Jeszua"

Edytowane przez josha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybym brał pod uwagę jako decydujące kryterium przydatność do turystyki we dwoje, wybrałbym xj600 - ze względu na wygodę pasażera, ale prawdopodobnie to trudny motocykl przy późniejszej odsprzedaży.

Bandit - przy odrobinie rozwagi, to fajny motocykl, dający poczuć już dreszcz emocji. Miałem kiedyś 1200 i pasażerowie narzekali trochę na wygodę (wiało i podobno dość wysoko podnóżki).

Er i CB wydają się być dobrym kompromisem...

Edytowane przez Staszek_s
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzie człowieku mam się przywitać jeszcze ? Bo w POWITALNI już to dawno temu zrobiłem.

 

A, to przepraszam. Widziałam Cie dziś w kilku tematach, a tam nie zauwazyłam, to i sie przypięłam. Moja wina.

 

josha: To, że YUBY niekiedy uzywa słów/skrótów, których może nie rozumieć, nie znaczy że należy kopiowac jego bezmyślne porównania.

Edytowane przez Sihaja

Fakt, iż jakiś pogląd jest szeroko rozpowszechniony, nie stanowi żadnego dowodu na to, że nie jest on całkowicie absurdalny. Jeśli weźmiemy pod uwagę, że większość ludzkości jest zwyczajnie głupia, należy oczekiwać z dużym prawdopodobieństwem, iż powszechnie panujące przekonania będą raczej idiotyczne niż rozsądne.

Bertrand Russell

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do jazdy we dwoje najbardziej nadaje sie XJ600.

Na pierwsze moto najbardziej nadaje sie GS500 i CB500 :].

 

Z tym odsprzedaniem XJ600 nie przesadzajcie. Wcale to nie jest takie trudne. No, chyba ze XJ rozjechana przez walec byla, to wtedy nic dziwnego, ze sie nie chce sprzedac.

 

Szwagier teraz kupil sobie na pierwszy sprzet XJ600 i ja calkiem dobrze ogarnia.

 

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde widzisz, przymierzam się właśnie do sprzedaży Bandita i to S-ki z wyższą "turystyczną" szybą , ale pojemność trochę większa bo 1,2 no i cena też przekracza Twój założony budżet.... Chociaż jak jesteś zainteresowany to nie zniechęcam ;) . A tak reasumując to przyłącze się tu do kolegów przedmówców, za bandziorem radzę iść na polishbanditcrew... natomiast wg. mojej subiektywnej opinii jak chcesz Bandita to polecenia godne jest albo 1200 albo 1250. W klasie 600 Bandzior jest dość ociężały i na tle innych 600 wypada przeciętnie. Co do XJ to już lepiej 900 - ogromny plus za napęd wałem choć taka sobie zawieha i dość wiotka rama... Krótko mówiąc też radze poszukać czegoś u konkurentów - CB albo ER ... Na pewno w codziennych dojazdach nie zawiodą a i nie będziesz się musiał wlec po trasie...

 

 

PZDR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...