Skocz do zawartości

Potrzebuję kupić nawigacje...


Tytexo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, potrzebuje kupić nawigację do autka, nie znam się na tym. Ma być to nawigacja europy, mogę wydać około 600 zł, żeby odtwarzała filmy, żebym mógł aktualizować mapę za friko i najlepeij markowej firmy TOM TOM lub MIO. Doradźcie bo nie chce iść na zielono do sklepu.

 

POZDRO.

LAKIERNICTWO MOTOCYKLOWE - 889 423 626

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam polecam Automapę . Z tego co jezdziłem to naprawdę fajna nawigacja. Tom tom też ok. Ja ostatnio kupiłem w MM MIO Moov M300 za 199 zł. Potem odblokowałem i wgrałem automapę. Ledwo mi się zmieściła cała europa. Szukaj najlepiej modelu z kartą pamięci wtedy można parę map sobie wgrać i kożystać do woli.

PONY 50 -> WSK 125 -> MZ ETZ 250 -> AWO Sport -> LS 650 ... cdn

 

www.elektrotec.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam Mantę Easyrider 440. Z zalet: czyta karty pamięci, chodzi automapa czy co tam wgrasz na kartę bez problemu, ekran dotykowy OK, głośnik wystarczająco głośny. Z wad: wyświetlacz lubi się przyciemnić na max jeśli nie zamkniesz programu nawigacji przed wyłączeniem urządzenia, słaba bateria, brak gniazda słuchawkowego, słaby kontrast czy tam podświetlenie wyświetlacza - w ostrym słońcu nic nie widać, o ile w samochodzie daje radę to jako piesza czy motocyklowa nie nadaje się zupełnie. Czasami lubi rzucić komunikatem błędu po francusku "baterie chargez cośtam" jak nie jest podłączona do ładowarki nawet przy naładowanej baterii. Po paru godzinach pracy non stop ostatnio mi automapa zaczęła rzucać "Fatal application error", nie wiem czy wina programu czy się urządzenie przegrzało. Filmów ani muzy na niej nie odtwarzałem więc nie wiem, odtwarzarkę ma ale nie użtwałem.

Edytowane przez Aster

Jawa 50 Mustang 1977 => Yamaha XJ 600N 1999 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem pewien, że całe forum tańczy ze szczęścia. Już wkrótce wszyscy sobie taką kupią żeby poczuć z Tobą jedność.

 

Może jakieś wrażenia byś opisał poza tym że kupiłeś...

Jawa 50 Mustang 1977 => Yamaha XJ 600N 1999 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....

żebym mógł aktualizować mapę za friko i najlepeij markowej firmy TOM TOM lub MIO. Doradźcie bo nie chce iść na zielono do sklepu.

 

POZDRO.

 

Nie ma takich nawigacji. Chyba że jesteś złodziejem i wgrywanie pirackiego oprogramowania jest dla Ciebie standardem (bo wydawanie 140 zł / rok za aktualizację zrujnuje Twój budżet). :icon_razz:

Mózg elektroniczny będzie za nas tak myślał, jak krzesło elektryczne za nas umiera... (S.J. Lec)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma takich nawigacji. Chyba że jesteś złodziejem .....

to nie prawda. Są takie licencje obejmujące dożywotnią aktualizację map. Np firma Sygic tak sprzedaje. Co prawda to dotyczy smartfonów, ale trzeba by poszukać czy nie znalazło by się coś na inne urządzenia.

Edytowane przez adwent
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Nokiach masz ovimapy z darmową dożywotnią aktualizacją.

 

Wlasnie, zafunduj sobie N 5310 lub wyzej, z tego co pamietam, to wraz z uchwytem do auta 109,- €

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma takich nawigacji. Chyba że jesteś złodziejem i wgrywanie pirackiego oprogramowania jest dla Ciebie standardem (bo wydawanie 140 zł / rok za aktualizację zrujnuje Twój budżet). :icon_razz:

 

 

Tak, na pewno bym szukał na necie pirackich aktualizacji nie ma opcji dodatkowego płacenia.

LAKIERNICTWO MOTOCYKLOWE - 889 423 626

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam TT (tomtom one xl rds) i jakoś te aktualizacje mnie narazie nie zabiły bo ich nie musiałem robić. Używam już dwa lata i drogi się zmieniają jedynie w Polsce.

Nadal nie robię tej aktualizacji bo nadal ich nie będzie widać.

A w europie one wyglądają cały czas tak samo i myślę, że nie ma nieomylnej navi...każda Cię któregoś razu wyprowadzi w pole. :icon_mrgreen:

Jedynie co podpowiem to z racji tego, żer siedzę w niemcowie to kupiłem navi z RDS i nie waruję w zatwardzeniach bo ostrzega mnie o tym i minimalizuje opóźnienia. Nie śmiem jej nie wierzyć bo dała mi wystarczające dowody... .

tomtom-one-130-xl-330.jpg

Edytowane przez _Monter_

lewa noga: http://forum.motocyk...__1#entry782383
prawa noga: http://forum.motocyk...__fromsearch__1
...i tak wszyscy umrzemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem właśnie w lokalnym sklepiku i gość mówi że do każdej Nawi dogrywa aktualizację po 40 zł, ja się na tym nie znam więc dla mnie to wygodne. A co sądzicie o samej nawigacji Polski a potem do niej wgrać mapę europy?? Ten gość mi tak proponował... Czy ta dogrywka będzie wystarczająco szczegółowa, itd....

LAKIERNICTWO MOTOCYKLOWE - 889 423 626

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba Cie trochę w hooja robi bo na ten przykład w TT masz pierwszą aktualizację po zakupie za darmo !!!

I wtedy masz całkowicie najświeższe mapy. Przypuszczam, ze inne firmy też mogą mieć ten bajer...

lewa noga: http://forum.motocyk...__1#entry782383
prawa noga: http://forum.motocyk...__fromsearch__1
...i tak wszyscy umrzemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...