Skocz do zawartości

Rowery-nietypowo


tymbarczki83
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czy są tutaj jacyś miłośnicy innych dwóch kółek w postaci rowerowej? Ale w postaci nietypowej. Czy to designu czy materiały z którego są wykonane. Ostatnio natknąłem się na rower konia cóż przyznaje że dla dzieciaków to fajna opcja na wyróżnienie się na podwórku ;)

horsey01.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
Gość komandosek

ja jestem miłośnikiem rowerów, jezdze po 5-6 tysiecy rocznie. Lubie praktyczne, szybkie rowery miejskie i szybkie, praktyczne rowery MTBicon_biggrin.gif

 

Wymyślny design mnie nie interesuje bo dla mnie to taki przerost formy nad rowerową treścią, ale jak kogoś to kręci... to czemu nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak paliwo będzie po 10 złotych za litr, to wszyscy wsiądą na rowery:|

Ja mam gaz :icon_twisted:

Tez lubię rowery ;)

Ja tez-nawet bardzo. Ale dla mnie pelni on funkcje typowa uzytkowa-ma jechac w miare szybko, dosc wygodnie, i pozwolic sie zmeczyc. Te wszystkie wynalazki pelnia jedna funkcje: wygladaja inaczej(ladnie?). To mniej wiecej jak z czoperami-komus sie tam podobaja, ale ogolnie sa do dupy :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś sporo jeździłem rowerem, a sprzęt przedstawiał się następująco

 

Rama: Trek 8500 ZR9000

Amor: Marzocchi Bomber 100mm skoku

Koła: Mavic Crossmax ceramic

Hamulce: Przód Grimeca 4 tłoczkowa hydrauliczna Tył: XTR

Korba: XT

Przerzutki: XTR

Manetki: LX

Siodełko: Kona

 

Mostek, kierownica, sztyca Bontrager'a bodajże.

 

Fajny był :)

Edytowane przez milosz-RR

SUPPORT 18

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kapitalny filmik. Jak na razie startowałem wyłącznie na trasie pieszej, dantejskie sceny sie działy na trasie. Trasa rowerowa wydaje sie za to niezłą zabawą.

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=e6XOIZjIdl4

 

Wartka akcja, świetne efekty, zawrotne prędkoci, świetna fabułai genialna muzyka :D ;)

SUPPORT 18

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość komandosek

ludzie mają róznie fetysze. mnie to bardzo kręci. Tak samo kręcą mnie podobne rajdy. Filmik fajnie oddaje klimat, ale trzeba wystartować by poczuć na własnej skórze

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...