Skocz do zawartości

srad


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 3 lata później...

No więc odkopię kotleta :)

 

Podepnę się pod temat, bo mam tu SRADA 600 i nie mogę dojść z nim do ładu. Gaźniki to 34E6, Main Jet 140 i 138, Pilot Air Jet 135, iglice max do góry, więc więcej niż fabryka dała powino być 135 na 1 i 4 i 132,5 na 2 i 3. Nie mogę nigdzie znaleźć fabrycznej wartości PAJ - wydaje mi się ze powinny być 130-ki.

filtr seryjny żadne KN

 

Problem leży w tym że Motocykl stał 2 lata teraz przyszedł na przegląd i regulacje po czym właściciel chce go sprzedać, ale w stanie dobrym, dlatego mam go przygotować. Objaw jest taki że moto strasznie muli, nie da się praktycznie ruszyć chyba że na półsprzęgle i z obrotami. Bez obciążenia nie ma problemu, pali z dotyku, chodzi równiutko, zawory wyregulowane, gaźniki po serwisie.
Gość się zarzeka że moto chodził przedtem bez pudła, teraz nie chce jechać. Membrany całe, troche się pofalowały od stania ale się rozruszają. Przepustnice chodzą poprawnie. Synchro da się zrobić bez problemu ale jechać nie chce. Komin na przelocie ale nie jest to jakaś straszna rura. TPS działa poprawnie.

Na 1, 2 i 4 po zasłonięciu dolotu się dławi więc reakcja poprawna, po zasłonięciu 3 obroty wzrastają co już nie jest normalne, ale przy podlewaniu go różnnymi wynalazkami na wszelkich możliwych łączeniach nie wykazuje wzrostu obrotów więc i łapania lewego powietrza,

Pompa paliwa pracuje poprawnie, reakcja identyczna czy paliwo z baku czy z butli, zaworki podciśnieniowe podłączone poprawnie.

 

Zawory wregulowane, ciśnienie zasadniczo równe choć do ideału nieco brakuje 10/9,8/10,5/10,5 \min serwisowe 9.

Jakieś pomysły ?

-------------------
Pozdro Herdi

Śrubkomistrz w serwisie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...