Skocz do zawartości

KURS DOSZKALAJACY WROCLAW - TOMASZ KULIK


t_imon
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

czesc ludziska, sorki ale nie bylo mnie na weekend kto jest chetny pisac imie oraz telefon na prive w tym tygodniu bede dzownil do Tomka i dogadywal koncowe szczegoly, pozdrawiam

 

aha i dzwonilem do gostynia ale nikt nie odbieral bede probowal dalej ;)

 

edit: dzwonie i dzwonie i nikt nie odbiera:/ nie wiem czy ten numer jest nieaktualny, ale nie mam jak sie dowiedizec o te ceny w gostyniu:/

Edytowane przez t_imon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, wynajecie toru w gostyniu na 5h kosztuje 2tysie wiec wyglada na to ze drozej niz we Wro, chyba ta opcja odpada, pozostaje wiec tylko Wroclaw.

Coś kręcą, bo 2 tysiące to kosztował tor za cały dzień w od poniedziałku do piątku, zaś w sobotę faktycznie jest ograniczenie czasowe do godzin 10-15, ale taniej - 1700 zł?

Niestety nowi mieszkańcy, którzy wprowadzili się do Gostynia ze wsi, złożyli skargę do Urzędu Miasta na hałas. Co ciekawe, hałas nie przeszkadzał mieszkającym od zawsze w sąsiedztwie toru, gdyż dla tych ludzi normalne jest, że jak jest tor, to w sobotę jest hałas. Niestety, nowobogaccy ze słomą w mokasynach nie tolerują obiektu sportowego w pobliżu swoich nowych ogrodzonych gett.

Szkoda...

Może szkolenie w piątek? Od rana do wieczora?

Edytowane przez Tomek Kulik

kulikowisko.pl www.facebook.com/KULIKOWISKO

Uwaga!!! Nowa lokalizacja kursów prawa jazdy:

  • teoria: Mokotów-Służew
  • praktyka: Ursus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, wynajecie toru w gostyniu na 5h kosztuje 2tysie wiec wyglada na to ze drozej niz we Wro, chyba ta opcja odpada, pozostaje wiec tylko Wroclaw.

 

 

Jeździłem na Rakietowej w ostatnią środę, moim zdaniem średnio da się coś sensownego zorganizować - tak jak ktoś wcześniej napisał, można się pobujać po rondzie, poćwiczyć hamowanie i nic poza tym.

Nawierzchnia na części toru to płyty betonowe, na części asfalt - często łączenie wypada na zakręcie - osobiście zawsze zbyt koncentruje się na nich przy złożeniu w zakręcie, i przy wahnięciach moto zbyt się usztywniam.

 

Maty poślizgowe są tak usytuowane, że ciężko wyznaczyć bezkolizyjny tor jazdy dla większej ilości motocykli. Dodatkowo na łączeniach nawierzchni często zdarzają się wyrwy w asfalcie lub betonie. Pomijam całkowicie to, że w niektórych miejscach, na torze bardzo niebezpiecznie robi się przy wyprzedzaniu - tor w Gostyniu, to przy Rakietowej autostrada.

 

Z reszta, jak chcecie sprawdzić, to polecam wbić się do redeco na tygodniu - przed 13 zazwyczaj tor stoi pusty, i za 30zł można się wyszaleć :) (a mi nikt jeszcze skrupulatnie czasu nie liczył, chyba że się pojawiał kolejny klient).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja osobiscie w tygodniu nie dam rady bo pracuje, nie wiem niech inni sie wypowiedza ale mysle ze bedzie podobnie. Kurcze sam juz nie wiem gdzie to mozna zorganizowac bo jesli chodzi o ekipe to jest juz 15 osob a moze i wiecej. Kisielin tez odpada bo tam ceny to juz sa kosmiczne:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.scigacz.pl/Ducati,Wroclaw,na,torze,Niskie,Laki,dni,otwarte,12503.html

 

http://wikimapia.org/36482/pl/Tor-Kartingowy-Niskie-Łąki

 

http://www.youtube.com/niskielakicup#p/c/2FAFBA1FE152EA76

 

Przypominam jeszcze ta propozycję, która padła na początku. Niestety samego nie chcieli mnie wpuścić na tor, bo był nie pozamiatany, ale pewnie już jakieś zorganizowaną grupę wpuszczą. Nie wiem jaki jest tam stan asfaltu, ale tor z góry wydaje się bardziej sensowny niż redeco.

Edytowane przez _bollo_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam, sprawa wyglada tak ze 13 sierpnia tor w gostyniu jest zajety i 15 w poniedzialek tez nie mozna go wynajac, w tygodniu raczej kazdy pracuje. Wiec wypowiedzcie sie na temat toru we Wrocku. warto tutaj to organizowac na tym torze czy nic tutaj nie zdzialamy i to bedzie strata czasu i kasy?? ekipa jest teraz tylko formalnosci??

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W środy na Rakietowej chłopaki latają na moto... 30zł godzina kosztuje, chociaż pewien nie jestem. Ja jeszcze nie byłem ale się wybiorę na pewno; nie wiem tylko czy w tą środę. Jak coś to zajrzyj tam i sam oceń. Ja jestem początkujący więc ciężko mi będzie zdać jakieś sensowne relacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

dobra ludzie, zarty sie skonczyly. Tor zaklepany na 28.08 (NIEDZIELA) teraz musze wplacic zaliczke za tor jak najszybciej poniewaz w innym przypadku tor przepadnie.

 

Rozmawialem z Tomkiem jemu rowniez pasuje ten termin. Powiedzial ze przyjedzie w sobote, wieczorem zrobimy teorie w jakiejs spokojnej knajpce a w niedziele od rana LATAMY.

 

Sa 2 opcje:

 

- wplata na konto (dane na prive)

- spotkac sie osobiscie we Wro i dac kase z ewentualnie jakims pokwitowaniem.

 

minimalna wplata 100zl (najlepiej 150zl). edit: oczywiscie reszte na miejscu :D zeby nie bylo...

 

mamy naprawde kilka dni aby zalatwic rezerwacje. Wiec sprawa jest prosta - wplacacie, ja zbieram kase, jesli nie zdazymy to poprostu kazdemu oddaje to co mi wplacil.

 

moj numer kontaktowy 505977675

Edytowane przez t_imon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...