Skocz do zawartości

KURS DOSZKALAJACY WROCLAW - TOMASZ KULIK


t_imon
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

imie i nazwisko wraz z telefonem na priv wysylaj

 

eh tak jak myslem... juz 5 osob zrezygnowalo wiec czuje ze h... z tego wyjdzie:/ 4 osoby potwierdzily wplate ale do 15 jeszcze nam daleko... bede informowal na biezaco

 

mamy 10 osob, jedziemy jedziemy czekamy na kolejnych....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 osob jest, jeszcze 3 i moge zbierac kase i wplacac zaliczke wyjdize 300zl za caly tor 240 za polowe, ale polowy nie ma co brac bo wtedy albo ronda zostaja albo proste:/

 

jeszcze 2 osoby dawac dawac....

 

oki jest te 13 osob wiec albo czekamy na kolejne 2 albo rezerwujemy i liczymy na to ze ktos sie znajdzie a jesli nie to za caly tor wyjdzie 340zl ?? co myslicie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że trzeba zbierać kasę, żeby ktoś w ostatniej chwili sie nie rozmyślił.

Co do samego toru to warto brać cały, bo co nam po prostych. Byłem tam ostatnio autem i tor nie jest idealny dla motocyklistów. Są fajne miejsca z dobrym asfaltem, ale też znajdziemy zabrudzone kawałki, rondo z kostki brukowej czy betonowe płyty. Ogólnie wszystko to co możemy spotkać na naszych drogach... ale myślę, że pod okiem Tomka dopracujemy umiejetności na każdej nawierzchni :]

Edytowane przez Bob-ER5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pieknie, 5 minut po sms i juz 4 osoby wplacily, nie ma jak to dobra organizacja :) czekam na reszte i jade podpisywac umowe na tor.

 

info od Tomka: polowa toru czyli teren ponizej czerwonej kreski nam wystarczy.

 

http://www.mojalbum.com.pl/GroteFoto-YEUQ4XVN.jpg

 

czyli koszt szkolenia przy takiej konfiguracji wyjdzie 240zl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dolne pół toru wydaje mi się małe na 12 motocykli. Te jasnoszare odcinki to płyty betonowe - nierówne w miejscu łączenia. Niebieskawe kółko w środku to małe rondko z kostki brukowej. No i najfajniejsze "rondo" (to na samej górze) jest nad kreską.

 

@Tomek: Widziałeś ten obiekt? Trochę się boję, że jest mniejszy, niż z kosmosu się wydaje.

 

Ale może to tylko takie wrażenie. Rozumiem że wszystkie manewry będą przy małych prędkościach, bo na trochę większe to tam na pewno nie ma miejsca.

Wysyłane z mojego PCta za pomocą klawiatury

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ladnie, na poczatku nikt nie chcial brac udzialu a teraz nagle zrobilo sie 16 osob:) mam nadzieje ze ta jedna wiecej nie zrobi roznicy.

 

DZisiaj doszla wplata od

 

_RA_

arturro

ryba

aster

prunus

dziewczyna Aster'a

bob-er5

 

czekam dalej mam nadzieje ze jutro wiekszosc bedzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Damy radę. Beton lotniska mam na co dzień - da się jeździć, na kostce też.

Ćwiczenia będą oczywiście dostosowane do nawierzchni.

 

Tomek :-)

kulikowisko.pl www.facebook.com/KULIKOWISKO

Uwaga!!! Nowa lokalizacja kursów prawa jazdy:

  • teoria: Mokotów-Służew
  • praktyka: Ursus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzial ze przyjedzie w sobote, wieczorem zrobimy teorie w jakiejs spokojnej knajpce a w niedziele od rana LATAMY.

OK, więc zostaje kwestia czy mamy na oku jakąś spokojną knajpkę, w której można będzie siąść w 16 osób? Bo to będzie sobota wieczór i może być problem. Napewno w centrum będzie ciężko coś znaleźć.

Moja dziewczyna się zaoferowała, że może obadać knajpkę w Astrze na Horbaczewskiego, bo tam dzisiaj idzie. Sala jest spora więc się pomieścimy, nie jest to raczej imprezownia więc powinno nie być za głośno. Kwestia czy nie będą mieli na ten dzień jakiejś imprezy firmowej, chrzcin czy czegoś tam, no i czy większości te rejony pasują. W mojej okolicy z dużą salą jest jeszcze Creator, ale w sobotę wieczór cicho i spokojnie tam nie będzie.

Jawa 50 Mustang 1977 => Yamaha XJ 600N 1999 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...