Skocz do zawartości

KURS DOSZKALAJACY WROCLAW - TOMASZ KULIK


t_imon
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Może więc warto przejechać się na tor w Gostyniu? To raptem 70km od Wrocka, a cena pewnie tez dużo atrakcyjniejsza niż w redeco.

Tu macie na nim rundkę:

 

 

 

Jeśli do 24 lipca, lub po 20 sierpnia się to odbędzie, to się piszę.

 

 

ten tor w gostyniu całkiem przyzwoicie sie prezentuje jeśli wierzyć fabule filmowej.

wiecie jakie ceny tam obowiązują?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do planu:

 

plan bylby podobny do tego na stronce. poczatek zajec poswiecamy na kolokwium praktyczne i ustalenie jakie zagadnienia chcemy przecwiczyc.

 

na pewno realizujemy:

-przeciwskret - fakty i mity

-praca stop i glowy

-hamowanie: prosta, zakret, praca grzbietu

-zakrety- tor jazdy, praca ciala, patrzenie

- manewry na ograniczonej przestrzeni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten tor w gostyniu całkiem przyzwoicie sie prezentuje jeśli wierzyć fabule filmowej.

wiecie jakie ceny tam obowiązują?

 

 

Tor spoko, ale ci, co się tam na filmiku szkolą, to rzeczywiście BASIC :icon_mrgreen: Szukałem kiedyś o tym Gostyniu i nie znalazłem konkretnego info, za ile można tam pojeździć. Trochę gorszy od Starego Kisielina, ale rzeczywiście wygląda całkiem dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tor spoko, ale ci, co się tam na filmiku szkolą, to rzeczywiście BASIC.

 

Żadne BASIC - to się przerabia w ciągu 30 minut pierwszej przejażdżki moto.

Instruktor będzie bił pianę 4 godz na tematy, które można omówić w 5 minut.

Strata kasy :banghead: .

Są dwie sensowne opcje:

- kurs dla nieco bardziej zaawansowanych,

- wycieczka do Kisielina z ex/aktualnym zawodnikiem.

To be happy add to your possessions but subtract from your desires

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żadne BASIC - to się przerabia w ciągu 30 minut pierwszej przejażdżki moto.

Instruktor będzie bił pianę 4 godz na tematy, które można omówić w 5 minut.

Strata kasy :banghead: .

Są dwie sensowne opcje:

- kurs dla nieco bardziej zaawansowanych,

- wycieczka do Kisielina z ex/aktualnym zawodnikiem.

 

Ci ludzie na filmiku po prostu bardzo mało dynamicznie poruszają się po tych zakrętach :icon_mrgreen: Co do instrukcji od innych, to rozmawiałem z kilkoma osobami, jak byłem na Starym Kisielinie i nikt nie potrafił mi odpowiedzieć na moje pytania niestety... Rzeczywiście lepiej pojechać od razu z kimś, kto jest pro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przyblizony koszt 250zl termin to sobota powiedzmy w polowie sierpnia. ale brakuje jeszcze osob. jak narazie dostalem numer od sirRado oraz jacusinski. czekam dalej na kontakt od matek34 oraz zikko oraz kolejnych osob ktore sa zainteresowane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JA nie wiem czy dobrze doczytalem .... jak cos prosze mnie poprawic .. .

 

Koszt kursu t ok. 250 zl ... 8 godzin grupa 15 osob .. mysle ze max 3 instruktorow bedzie..

 

Cennik:

 

- godzina zegarowa indywidualnie na Bemowie: 60 zł na motocyklu szkoły, 50 zł na własnym.

WIec za 250 zl mam ... w Wawce .. 5 godzin INDYWIDUALNEGO szkolenia ..???

DObrze mysle .. ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czołem.

Drodzy Państwo, chcę się przedstawić i wyjaśnić nieco w sprawie szkoleń jakie prowadzę.

Otóż zajmuję się szkoleniami w zakresie techniki jazdy na motocyklu, głównie na warszawskim Bemowie. Wyjazdowo szkoliłem na torach w Starym Kisielinie i Gostyniu, oraz na lotniskach w Borsku, Ułężu i Pruszczu Gdańskim.

Posiadam uprawnienia instruktora nauki jazdy oraz - co ważniejsze - instruktora techniki jazdy. Szkoleniem motocyklistów zajmuje się od 2000 roku, z roczną przerwą na służbę wojskową w ŻW. Oprócz kursantów ubiegających się o prawo jazdy szkoliłem: ITD, żołnierzy jednostek specjalnych, rzeczoznawców motoryzacyjnych, oraz aktorów i kaskaderów. Na co dzień mam pod opieką adeptów Szkoły Kaskaderów Stowarzyszenia Filmowców Polskich, oraz sekcję Supermoto Automobilklubu Polski, gdzie jestem instruktorem.

Moja gęba może być Wam znana z programów emitowanych przez TVN Turbo, oraz portali Motogen.pl i Scigacz.pl.

 

Teraz trochę o organizacji szkoleń i finansach. W Ułężu - gdzie korzystam z gościny przyjaciół prowadzących Motopark Ułęż i ich szefa Marcina Turskiego - koszt szkolenia wynosi 250 za 5 godzin zajęć. Na Bemowie godzina kosztuje 50 zł na motocyklu klienta, ale w grupach dwu-trzyosobowch. Natomiast każde szkolenie grupowe poza Benowem i Ułężem jest negocjowane indywidualnie. Cena zależy od:

- wielkości grupy,

- czasu trwania szkolenia,

- programu szkolenia (z teorią lub bez)

- liczby instruktorów opiekujących się grupą,

- odległości do klienta.

Przyjeżdżam busem, przywożę ze sobą motocykle i pomoce dydaktyczne, czasem przybywam dzień wcześniej by zrobić szkolenie teoretyczne wieczorem przed jazdami.

Moje honorarium negocjuję z osobą podejmującą się organizacji szkolenia, gdzie przyjeżdżam we wskazane miejsce w ustalonym terminie i na ustalonych warunkach.

 

Pozdrawiam serdecznie i dobrej pogody życzę. Tomek Kulik

kulikowisko.pl www.facebook.com/KULIKOWISKO

Uwaga!!! Nowa lokalizacja kursów prawa jazdy:

  • teoria: Mokotów-Służew
  • praktyka: Ursus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No t_imon, organizatorze.

To może warto sprawdzić tor w Gostyniu - dostępność, ceny, sprawdzić i zsynchronizować z Tomkiem K na prv sensowny sierpniowy lub wrześniowy termin (bądź zdać się na niego w kwestii organizacji toru) i zapodać go publicznie.

W przypadku braku wystarczającej ilości chętnych podrzucę temat na PBC i CBR.

Na coś sensownego chętnie się przejadę, a co więcej - zapłacę!

To be happy add to your possessions but subtract from your desires

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość komandosek

ja rowniez jestem za i bardzo chetnie wezme udzial w szkoleniu wraz z moja dziewczyna, ale by sie zadeklarowac musze(musimy) dokladnie znac termin.

W polowie sierpnia bede kilka dni we Wroclawiu i moge tak ustalic date powrotu aby przyjechac dokladnie na szkolenie - pod warunkiem ze bede znal ta date odpowiednio wczesniej

pozdr :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...