Skocz do zawartości

zanim odebrałm prawko :P


volcik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zanim oderbrałem prawko z urzędu pokusiło mnie jechać obejrzeć motor. Widać nie mam szczęścia bo po przejechaniu 400 metrów trafiłem na radiowóz :P zapomniałem włączyć swiatełka ;p Zatrzymała mnie policja, i zaczela sprawdzac czy rzeczywiscie jestem w ewidencji kierowców i czy posiadam takowe uprawnienia do kierowania motorem. Po pewnym czasie okazało sie ze mam tylko uprawnienia do kierowania pojazdem kat B, co mnie bardzo zaskoczyło. Policjant wypisał mandat w wysokosci 400zł 100 za światła i 300 za brak uprawnień. I tak od mandatu zaczęła sie moja przygoda z motorem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zanim oderbrałem prawko z urzędu pokusiło mnie jechać obejrzeć motor (...)

 

Po pierwsze, to nie wiem, czy Ty się chwalisz, czy skarżysz ;p

Po drugie, obejrzeć motocykl można w garażu, kiedy stoi, a nie kiedy na nim jedziesz. Tak jest zdecydowanie bezpieczniej. Rada na przyszłość: jadąc na motocyklu patrz na drogę. :icon_razz:

Fakt, iż jakiś pogląd jest szeroko rozpowszechniony, nie stanowi żadnego dowodu na to, że nie jest on całkowicie absurdalny. Jeśli weźmiemy pod uwagę, że większość ludzkości jest zwyczajnie głupia, należy oczekiwać z dużym prawdopodobieństwem, iż powszechnie panujące przekonania będą raczej idiotyczne niż rozsądne.

Bertrand Russell

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz już z górki :)

Ja też zacząłem przygodę z motocyklami od mandatu, ale to było X-naście lat temu. Kupiłem zabytek z lat 50-tych i jechałem na nim bez przeglądu i OC, ale pan policjant był wyrozumiały i nie skończyło się w kolegium :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję głupoty :icon_mrgreen: Za 900 zł można kupić porządny kask lub buty, rękawice, kombinezon i nie wspomnę o ilości kilometrów na paliwie za 900 zł... w końcu kilka dni czekania ale co tam.

lewa noga: http://forum.motocyk...__1#entry782383
prawa noga: http://forum.motocyk...__fromsearch__1
...i tak wszyscy umrzemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję głupoty :icon_mrgreen: Za 900 zł można kupić porządny kask lub buty, rękawice, kombinezon i nie wspomnę o ilości kilometrów na paliwie za 900 zł... w końcu kilka dni czekania ale co tam.

a gdzie ktoś pisał o 900zł?

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I takie właśnie pierdoły mnie wkurzają- egzamin zdany, ale jeździc nie można, póki urzędnicza machina nie wypluje odpowiedniego kwitka. W UK egzaminator od razu wypisuje certyfikat, który służy za prawko do czasu odebrania właściwego dokumentu. Może i u nas kiedyś tak będzie...

Bajdełej- gratulacje i powodzenia :icon_biggrin: :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JeGanG: dwa punkty karne przybyły za brak świateł :)

 

uczymy sie na swoich błedach ale czasami dobrze usłyszeć porade od bardziej doswiadczonych :P sprzedawca zachęcał do przejażdżki :P w sumie na tym sie skonczyło motor mnie nie urzekł :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a gdzie ktoś pisał o 900zł?

 

Przepraszam, źle policzyłem. Faktycznie 400 złotych to pikuś.:icon_mrgreen:

lewa noga: http://forum.motocyk...__1#entry782383
prawa noga: http://forum.motocyk...__fromsearch__1
...i tak wszyscy umrzemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

900 czy 500 - a jaka to różnica, skoro tak czy siak to niepotrzebna strata kasy :bigrazz:

 

weź pod uwagę, to co pisze _Monter_ - to tak, jakbyś np. nowiutkie rękawice oddał do skarbówki na wieczne nieoddanie :bigrazz:

 

lub inaczej

 

mandat 400 zeta = wyjęte z doopy jakieś ok 1500 km na moto :P

 

 

nie szkoda?? :bigrazz:

...and adrenaline starts to flow!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie zatrzymali półtora roku po zdaniu na kat. A i B, zapomniałem dokumentów no i w ewidencji nie było żadnej z kategorii. Jeszcze musiałem dzwonić, żeby mi specjalnie ktoś prawko przywiózł, żeby zobaczyli, ale w końcu mandat i tak dostałem, Policja(stfu) :banghead:

Mój profil bikepics

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie zatrzymali półtora roku po zdaniu na kat. A i B, zapomniałem dokumentów no i w ewidencji nie było żadnej z kategorii. Jeszcze musiałem dzwonić, żeby mi specjalnie ktoś prawko przywiózł, żeby zobaczyli, ale w końcu mandat i tak dostałem, Policja(stfu) :banghead:

 

Ale dostałeś tylko (aż...) 50 zł ?

Trochę dziwnie, bo jak już Ci przywieźli prawko, to chyba nie mogli wstawiać Ci mandatu ?! :s

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...