Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

W takim razie podziel się nimi ;)

Powiem szczerze, że miałem okazję zrobić 4 koła na racetecach.

TLR zdżarł je w błyskawicznym tempie.

Nie narzekałem na brak przyczepności, tył się nie ślizgał.

Supercorsy były jednak TROCHĘ lepszę, jeżdziłem na nich minimalnie szybciej, rzecz jasna na torze.

V-TWIN wanker

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętajcie że to test Motorradu - nie dziwi że Metzeler jest najlepszy :) Djobeł na na RTC K3 czy innej mieszance latałeś? Chętnie dorwę taki komplet na przyszły sezon.

Ad testu - Power One jeśli chodzi o przyczepność faktycznie kiepsko na torze, z momentem Dukata na wyjściu z małej patelni zdecydowanie sobie nie radziły, no i zjadło tył masakrycznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętajcie że to test Motorradu - nie dziwi że Metzeler jest najlepszy :) Djobeł na na RTC K3 czy innej mieszance latałeś? Chętnie dorwę taki komplet na przyszły sezon.

Ad testu - Power One jeśli chodzi o przyczepność faktycznie kiepsko na torze, z momentem Dukata na wyjściu z małej patelni zdecydowanie sobie nie radziły, no i zjadło tył masakrycznie.

 

Prawda! Szwabki test, szwabski zwycięzca. W każdym razie trzeba im oddać = opony robią dobre.

Dokładnie, jeżdziłem na RTC K3, które nie chciały się odkleić od asfaltu - POLECAM!

Po Supercorsach chce jednak wypróbować D211, jeśli się uda, może już w kolejnym motocyklu.

 

Pozdrowienia

V-TWIN wanker

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie grożą kary za przyłapanie przez policję na jeździe na takich oponach?

 

Zabieraja dowod. Mi zabrali za slicka z przodu wpisujac nadmierne zużycie bieznika opony przedniej :icon_mrgreen:

 

I nie dotyczy to tylko slickow tylko kazdej opony bez homologacji. Z tym ze wiekszosc policjantow nie rozpozna.

Edytowane przez jimi11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda! Szwabki test, szwabski zwycięzca. W każdym razie trzeba im oddać = opony robią dobre.

Dokładnie, jeżdziłem na RTC K3, które nie chciały się odkleić od asfaltu - POLECAM!

Po Supercorsach chce jednak wypróbować D211, jeśli się uda, może już w kolejnym motocyklu.

 

Pozdrowienia

 

Zagalopowałeś się, takimi słowami bo nie czytałeś Regulaminu.

Czyżby taka nienawiść do naszych sąsiadów zza Odry?

Człowiek mądrzeje z wiekiem i zwykle jest to wieko od trumny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko ciekaw jestem jak nasi eksperci to rozpoznaja bo np na Supercorsach SC1 nie jest napisane Race Use Only albo Not for Highway Service.

 

A ja jestem ciekawy czy w Belinie używasz tych opon?

Człowiek mądrzeje z wiekiem i zwykle jest to wieko od trumny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem ciekawy czy w Belinie używasz tych opon?

 

W ogole ich nie uzywam bo tempo zuzycia na ulicy jest zatrwazajace :) Modele z homologacja takie jak Supercorsa SP sa w zupelnosci wystarczajace na torze (jak na moj poziom umiejetnosci) a ich wytrzymalosc kilometrowa zadowalajaca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak dla pewności - niech każdy spec ze speców się wypowie:

 

- Dunlop Qualfier D211 GP - NIE MA homologacji

- Dunlop Qualfier D11 GP Racer - MA homologację

 

?? correct ??

...to nie motur, LECZ TWA BANIA
...WYMAGA... tuningowania!

https://www.facebook.com/pawel.rinas.przybylski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak dla pewności - niech każdy spec ze speców się wypowie:

 

- Dunlop Qualfier D211 GP - NIE MA homologacji

- Dunlop Qualfier D11 GP Racer - MA homologację

 

?? correct ??

Dunlop Qualfier D211 GP="Zaprojektowany i wyprodukowany w USA, opony Supersport dla zawodników i zawodników sportbajki został przyjęty jako Spec opon do wyścigów AMA .."

Człowiek mądrzeje z wiekiem i zwykle jest to wieko od trumny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...