Skocz do zawartości

Simson S51 150ccm


Chartman
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No może i tak

 

[ Dopisane: 04-03-2006, 16:14 ]

Moja motorynka juz jeździ ponad pół roku i jest ok

 

[ Dopisane: 10-03-2006, 08:10 ]

Macie coś nowego?? Jakieś filmy albo zdjęcia przerobonych motorynek albo coś o tym simsonku ETZ 150??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ja tez robie teraz wlasnie takiego simka :D nie miałem juz siły na oryginalny silnik :icon_mrgreen: a ze udalo sie za 2 stówki wyrwac dobry silnik od MZtki to kupilem :notworthy: na nastepny weekend powinno juz jezdzic :notworthy: narazie silnik stoi zamontowany w ramie,musze gaznik zamontowac(musze pociac schowek bo nie wejdzie) zaplon zrobić,tłumik jakos zamontowac i łańcuch przedłużyć bo oryginalny jest za krótki :D

macie jakies pytania to piszcie

pozdroo600 :icon_exclaim:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

łańcuch mam od wuja (nie uzywany byl zakonserwowany i zawiniety we folie) jest od wski albo od czegos nie wiem ale pasuje i jest grubszy wiec go przedluze i bedzie dobrze-zreszta po zakupie silnika niezbyt mnie stac na nowy :D teraz obiadek i do garażu :icon_exclaim:

pozdroo600 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hm. ja bym zamiast do simka wrzucił ten silnik do charta, rama w nim jest nie do zdarcia, i chyba nawet mocniejsza niż w etz, z resorami tez nie było by problemu. :banghead: :banghead: :crossy:

 

:P Gdzie znaleść zdjecia tego simaka przerobionego???? bo te z forum jakos sie nie otwierają.. :/ moze ktoś jak ma coś takiego, to prześle mi na maila??? [email protected] z góry dzieki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czlowieku zrob na simsonie 20metrow to bedziesz dobry

 

sam posiadam simsona ale z orginalna jednostka i mam problemy z jazda na jednym kole poniewarz brakuje mi mocy i daleko nie przejade daleko (raz mi sie udalo okolo 18m przejechac) ale gdbym mial taki silniczek w swoim simsonie to napewno bym sie uczyl i dalsze dystanse osiagal.

zawieszenie jest tez nie najlepsze ja akurat mam amorki od etz i jest troszke twardszy ale musze je zregenerowac poniewarz dla mnie sa jeszcze zamiekkie i trudno sie jezdzi lub mysle zeby wsadzic od jawy 350 i cos z nimi pokombinowac

jeszcze jedno do zawieszenia jak jade na 1 biegu wbije 2 i jade we 2 to mnie podrzuca na kolo jak toroszke agresywnie sie da gazu. Wiec ten silnik od etz 150 to musi na kazdym biegu wbijac na kolo

 

sam chcialem zalozyc taki silnik w swoim simsonie moge dostac go za marne pieniadze ale dojezdzam

nim do szkoly a czesto mnie kontroluja :cool: i nie moge sobie pozwolic na taki silnik poniewarz

to odrazu widac ze silnik jest o wiele wiekszy a policjant sie spyta czemu taki duzy cylinder to co odpowiem

zeby bylo lepsze chlodzenie

 

 

 

respekt dla ludzi z silnikem od etz w simsonie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedno do zawieszenia jak jade na 1 biegu wbije 2 i jade we 2 to mnie podrzuca na kolo jak toroszke agresywnie sie da gazu

simek idzie z gazu na kolo :banghead:

moja ecia na jakims w wzniesieniu jak sie ostro dalo po gazie to troche ja unosilo ale simson???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lol po h*j wamtakie moce na jazde na kole??Wszystko poderwiesz jak szarpniesz na pion ;]A jak juz jestes na pionie to wystarczy ci o,5 KM zeby jechac daleko :P Silnikn od ETZ:Pjest dobra sprawa w dlugie trasy i 2 osoby bo oryg silnik faktycznie sie meczy i moze nie dawac rady:Pale do stuntu zupelnie 50cmm wystarczy :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

popieram kolegę wyżej...no ale bez przesady...romecikiem cięzko by się na kole jeździło...ale najważniejsze jest wyczucie, wtedy nawet z małą mocą można działać cuda :P

 

Romecikiem też można. ;) :icon_eek: Sam mam romecika.. z tym że: charta HEHE I ze stawaniem na koło nie ma problemu. :D A wiecie, że teraz pod marką romet jakieś tajwańskie skutery w polsce sprzedają? ale nawet fajne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Romet MOTORS czy coś :icon_eek:

 

Dokłdnie. silniki w ich skuterach to niby jak pisze w ofercie: "technologia yamaha" ciekawe co maja na mysli mówiąc "technologia yamaha". w sumie fajne te silniczki podobno mają 3,1 KW mocy, a to już troszke jest jak na seryjnego tajwana.. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...