Skocz do zawartości

ktm 250 2t sx exc


marcinktm
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Co nie zajebisty :banghead: kolejny trup

 

Silnik, rama, zawieszeni rocznik 1989, tylne boczki 2004-2005, bak i osłony chłodnic 1998-1999. Przedni błotnik i tło numerowe też jakos od 04 jest. Wydech to już w ogółem dyfuzor z drygiej strony niż powinien być i ten tłumik :icon_eek: wtf ?

 

Moja rada, przestan wertować allegro w poszukiwaniu jakichś trupówm, tylko weź się za jakąś prace i dozbieraj , bo zaraz kupisz kolejne g*wno z którym będziesz się bujał po mechanikach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://otomoto.pl/suzuki-rmx-M2681390.html

a co powiedzie na to suzukę to chyba już nie jest stary trup warto zbierać kasę na nią

 

1998 suzuka

http://otomoto.pl/suzuki-rm-125-43km-1998rok-M2694794.html

 

co o tym myślicie na ktrora suzi z linków warto zbierac kasę

a i pilnie sprzedam mojego ktm-a

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do pierwszej nie ma juz aukcji, w drugiej gośc pisze ze remont zrobil z nicasilem ,ale dalej juz pisze o tuleji. No i co najważniejsze to drugie suzuki jest z 1995 roku, a nie 1998. Remont tej skrzyni Cie troche wyniesie, trzeba minimum tysiac wsadzić.

 

Chłopie tak naprawde lubisz się j*b*ć z padakami ? Kup sobie DT 125 albo KMX 125 bedziesz miał w tych pieniadzach moto na chodzie, częsci tanie jak barszcz i jest ich pełno, a nie wyszukuje stare trupy w dodatku z poważnymi defektami

 

p.s jeżeli upierasz się na crossówke to min od 2000r. ponieważ większość producentów zapewnia ciągłość produkcji częsci do ok 10 lat wstecz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten tłumik "miszczostwo" swiata, pewnie ukradł komus z jakies calibry, ludzie mają fantazję, z rocznikiem tez zaszalał

 

marcin, są takie stronki jak bikez i bikepics gdzie łatwo poznać z jakmi rocznikem masz do czynienia

 

do katów 2t z kopają po lewej są trudnosci z częsciami, daj se spokój z takim sprzętem jak nie masz kasy, bo nawet jak bedzie to jakos jezdzic to nie wyrobisz na paliwo i ekspolatację

 

kup sobie cos słabszego jak crm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ile jeszcze razy trzeba będzie tobie napisać że nie kupi sie sensownej crossówki poniżej 5 tys zł a już w szczególności nie z początków lat 90 ??

 

za 2 tys to cięzko jest kupić młodego zdrowego duala typu dt a co dopiero crossówke czy hard enduro....

 

Moja rada, przestan wertować allegro w poszukiwaniu jakichś trupówm, tylko weź się za jakąś prace i dozbieraj , bo zaraz kupisz kolejne g*wno z którym będziesz się bujał po mechanikach

 

to jest chyba 4 temat w którym to powtarzasz, ja ty jjank parę osób jeszcze-bezskutecznie.......ale posta można nabić :D

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ile jeszcze razy trzeba będzie tobie napisać że nie kupi sie sensownej crossówki poniżej 5 tys zł a już w szczególności nie z początków lat 90 ??

 

za 2 tys to cięzko jest kupić młodego zdrowego duala typu dt a co dopiero crossówke czy hard enduro....

 

 

 

to jest chyba 4 temat w którym to powtarzasz, ja ty jjank parę osób jeszcze-bezskutecznie.......ale posta można nabić :D

 

może w końcu trafi :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam sie chłopakowi nie dziwie, jezdzic sie chce, kasy nima

 

z dwojga złego lepiej kupic cokolwiek i sie nawet sparzyc niz nie kupic nic, przynajmniej nastepnym razem sie pomysli

 

po to właśnie są fora żeby nie detonować min, i nie tracić kasy na chybione zakupy.....

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie kolega ma dopiero 13 lat, a jedziecie po nim jak po własnych kobyłach na full manecie. Czy w jego wieku byliście tak oblatani w tych tematach jak teraz? Wydaje mi sie, że niech koleżka młody powie ile ma pieniążków uzbieranych i czy da rade na 125 cc, ile wzrostu no i na czym wcześniej latał?. A najlepiej to wynieść do głównego działu Panie Moderator.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...