Skocz do zawartości

Shadow nie pali na jeden cylinder


Walek804
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

iskra "optyczna" na zewnątrz cylindra to nie to samo co iskra w cylindrze pod ciśnieniem. Jak świece mokre to ja jednak obstawiam elektrykę. Jeżeli jak piszesz, stało się to "nagle" to tym bardziej elektryka. Zawory "nagle" się nie przestawiają ;)

 

masz dwa obwody do sprawdzenia - niskiego napięcia i wysokiego. Ja bym zaczął od wysokiego.....

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

elektryki sam nie ogarnę, a już o naprawianiu to mowy nie ma, nie ma sprzętu ani wiedzy. a tam bajzel jest niemiłosierny.....

Zacznę więc od czyszczenia gaźników bo od 3 sezonów nic nie było robione a i przedostatnia zima była pod chmurką (pod wiatą).

 

Do tego w tą zimę wymieniłem wszystkie płyny, filtr powietrza, dołożyłem filtr paliwa bo nie było (ktoś zamiast filtra dał kawałek rurki...... patolgia normalnie) a pewnie teraz motorek dostał kopa świeżego powietrza i aż go zatkało hehe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak bez zaawansowanego grzebania - psiknij samostartem w airbox (przez 1s ) , jeśli to problem zapchanego gaxnika to zapali odrazu (do momenttu wessania aerozolu). Jesli braku kompresji to conajwyzej nieśmiało pierdnie 1-3razy . Ja stawiam na zapchany gaźnik .

Kochany pamiętniczku , właśnie spadł śnieg . I dlatego postanowiłem sobie kupić nowy motocykl :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki nikt z Was nie zgadł !!

 

Wlewając paliwo z bańki nie zwróciłem uwagi i widocznie było trochę wody na dnie baniaka...... filtr paliwa mokry, woda w gaźniku.

 

Dlatego iskra była piękna, świeca mokra a palić nie chciało ! hehe bo była mokra ale nie w paliwie tylko w wodzie.

 

Usterka usunięta plus motorek dostał 4 nowe świece.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...