Skocz do zawartości

Borki 2011


Cosmoss
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Fakt,ja widzialem nawet Yubego w stringach :icon_mrgreen:

"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych którzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,mając przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema :). No niezle, mowiles ze nikogo nie bedziesz znal w Borkach a tu takie towarzystwo Ci sie trafilo :P

 

 

Ja pierdacze, Lefty, rozwalil mnie Twoj wpis, zwlaszcza koncowka :D. Wszystkim dziekujesz za spotkanie a Greedowi piszesz o czesciach :D :D :D. Zajebiste :flesje:

 

Emil, jedź lepiej do Krakowa, słyszałem że nemka się przeziębiła. Może byś się poopiekował? :D

Suzuki GSR 750, GS 400, GSX 750 S Katana, GS 850 G, DR 600 S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tajemniczy yarg=Jarosław-dobrze pamiętam? Kolega z parkietu :]

 

vmonika, miło było poznać :)

Schuberto, czy pamiętasz, co mi wyznałeś na dęsflorze? niesiony zapewne atmosferą wytworzoną przez wysublimowaną nutę sączącą się z głośników :icon_twisted:

 

Przyznam się Wam do czegoś....czuję pewien niedosyt, a to głównie z powodu Cosmoo. Liczyłam na dłuuugą konwersację w świetle gwiazd, nad brzegiem z(a)lewu...e...poprawka, ten brzeg to jednak nie najlepszy pomysł. Dyskomfort zaś odczuwam na myśl o zaprzepaszczonej szansie podygania z Wariatem-cały czas mnie to gryzie. Aaa....tak przy okazji, Panu z parkietu dziękuję za masaż plecków, po kilkugodzinnej jeździe na moto, jak znalazł :icon_twisted: O Viktorio, moja Viktoriooooooo.... :icon_mrgreen:

 

Czy dostanę do cholery jakieś zeszłoweekendowe foty?, grzecznie proszę...na pw :)

Całuję i pozdrawiam.

 

p.s. Wariat, obiecuję tu i teraz, że jeszcze podęsimy :icon_mrgreen:

<seryjna kolekcjonerka>

 

Moja małpa wie jak naprawdę ze mną jest

Patrzy w oczy tak, jakby znała mnie od lat

Kiedy jest mi źle, opowiada różne dziwne historie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...