Skocz do zawartości

Borki 2011


Cosmoss
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Klod - jesteś moim guru ! Zdjęcie uchwyciło grację motyla - dbam by też dostać bana :icon_mrgreen:

Jeszcze raz dzięki za miłe przyjęcie, choć widzę, że najlepsza część mnie ominęła... cóż, nauczka by za rok być od początku do końca :flesje:

"... zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji... "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Hala... :icon_mrgreen:

 

Cosmooooo, szwagrze... po kądzieli... :icon_mrgreen:

 

a żem się tak zapytam: z kim ja jeździłam leftego minetowozem?:P Bo coś mi w pamięci błyska że zamiat na siedzenie pasażera wjebałam się na kierowcy:P

 

Kumpleszanko, po prostu Ty jedna wpadłaś na to, jak się wsiada na minetowóz w pozycji "roboczej" :blush: :laugh:

Gutta cavat lapidem, non vi, sed saepe cadendo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kumpleszanko, po prostu Ty jedna wpadłaś na to, jak się wsiada na minetowóz w pozycji "roboczej" :blush: :laugh:

 

na kolanach i tyłem do kierunku jazdy ;)

veni , vidi .... i oczom nie wierzę

 

Vulcaneria.pl

 

DajęMuNaZimnym i smażę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojtasik, wrzuć zdjęcia z dęsfloru :D

 

Nienienie, tylko wybiórczo :D.

 

Ju noł bejbe, trzymaj drinka, czekam na dęsflorze, druhu drużynowy :icon_mrgreen:.

 

 

P.S. Riba, w ramach przypomnienia i opierdolu - prezent sobie rób na nogi i przy okazji ku(m)pLeszka dla każdego, no...

nie

 

M.G.S. - jesteśmy otwarci jak inkunabuł w gablocie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nienienie, tylko wybiórczo :D.

 

Ju noł bejbe, trzymaj drinka, czekam na dęsflorze, druhu drużynowy :icon_mrgreen:.

 

 

P.S. Riba, w ramach przypomnienia i opierdolu - prezent sobie rób na nogi i przy okazji ku(m)pLeszka dla każdego, no...

 

 

Grass spoko loko, na następny zlot zjawię się niczym Żółw Ninja:) O Leszka też się nie martw, zakupię specjalnie dla was:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję wszystkim i każdemu z osobna.

Było zacnie :lalag: :flesje:

<seryjna kolekcjonerka>

 

Moja małpa wie jak naprawdę ze mną jest

Patrzy w oczy tak, jakby znała mnie od lat

Kiedy jest mi źle, opowiada różne dziwne historie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nadal jestem obrażony,że nie zabraliście mnie na densy.

Mogliście chociaż powiedzieć,że czopery maja sety z przodu i tamże również dźwignie zmiany biegów.

 

P.S

Do tej pory nikt nie zaplacil mi za ognisko przy domku :evil:

Edytowane przez Pozytywnie Zakrecony Wariat

"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych którzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,mając przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ej ej, a moze jakaś galeria z borków dla tych którzy nie mogli, albo nie mieli czym przyjechać? :crossy: :crossy:

Dlaczego na świecie żył i czego chciał, dokąd dążył, komu służył - sam nie wiedział. Służył stepom, wichrom, wojnie, miłości i własnej fantazji.

 

 

Primum non nocere.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...