Skocz do zawartości

Red Bull X-Fighters Poznań.


tymbarczki83
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...

Super było, jedno co mnie zakuło w oczy, to te papierki biało-czerwone.

 

Jak już je wypuszczali, to mogli to puścić na całe trybuny, a nie perfidnie tylko dla kamer... Prawie żadna oszczędność, a ludzie na stadionie też by mieli więcej radości :icon_razz:

 

Ktoś wie o co chodziło z tymi czerwonymi kartkami? Zapomnieli o nich? :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, było zajebiście ... tylko niewiem czy to wina nagłośnienia, stadionu czy akurat mojego miejsca ale nic nie rozumiałem co mówił koleś z mikrofonem no i miałem wrażenie że w naszym sektorze tylko my we dwójkę się drzemy i klaszczemy. Momemntami cisza była wręcz krępująca :laugh:

Edytowane przez Bimbak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuję koledze "lombardo" za wskazanie dobrego miejsca parkingowego.W razie kłopotów w okolicy Piły służę pomocą.

 

Drobiazg,może powstanie nowa tradycja :cool:

Sory za mały poślizg,gdyby nie on mógłbym was przywitać małym browarem który był przygotowany w firmie,zeby nie było że Poznań jest mało gościnny :flesje:

Co do imprezy to zawodnicy wiadomo-super,pojechali tak że zapierało dech,miałem okazję w końcu na żywo zobaczyć większość ewolucji,niestety nagłośnienie to była porażka,nic nie rozumiałem,zarówno prowadzących jak i przeprowadzanych wywiadów ,miałem wrażenie że ktoś nie do końca to wszystko obejmuje lub ma na to lekki zwis.

Największym nieporozumieniem był zespół który wystąpił przed finałem,jakaś krzyżówka cepeliowej góralskiej muzyki i manieczek,a z tego co widziałem dookoła to nie byłem odosobniony.

Miałem nadzieję że będzie coś z wykopem np;grunge lub rock a tu jakieś drętwe umpa,umpa,a jak usłyszałem E.L.O to już normalnie wymiękłem :banghead: impreza EXTREME a tu muza z Geriatrick Park :banghead:

To tak jakby skateowcy słuchali podczas zawodów Ireny Santor :wacko:

Specjalnie przejrzałem dzisiaj materiały z Warszawy i niestety w porównaniu z tym co tam było,to niebo a ziemia,lub dosadniej prowincja. :sad:

Pozdrawiam

Oczywiście jak będzie kolejna impreza to jadę,czuję jakiś taki niedosyt :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem wrażenie że w naszym sektorze tylko my we dwójkę się drzemy i klaszczemy. Momemntami cisza była wręcz krępująca :laugh:

He he he ja nie mogłem się drzeć bo właśnie w połowie imprezy dopadł mnie kac poWoodstockowy :icon_biggrin: i LEKKO umierałem :icon_biggrin:

Nie wiem jak pozostali ale ja spodziewałem się czegoś lepszego chociaż wcale nie mówię że było źle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak pozostali ale ja spodziewałem się czegoś lepszego chociaż wcale nie mówię że było źle

Też liczyłem na ciut więcej. Gdzieś w necie widziałem foty z treningu na których ćwiczyli skoki wzwyż.

Nagłośnienie trochę nie domagało. Co do tego zespołu, który grał w przerwie to ja usłyszałem, że wyjdzie Coolio hehehe :D

Generalnie jednak imprezę oceniam zdecydowanie pozytywnie. Warto było.

 

Trochę fotek:

https://picasaweb.google.com/mibjnski/20110806RedBullXFighters

Edytowane przez Boniek

Boniek

gg 644826

Yamaha TDM900

Bikepics // Nefre FCI // lotnictwo.net.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie ta wąska hopa chyba ewidentnie do skoków wzwyż była przygotowana.

 

Jak to się skończyło, to siedziałem na krzesełku i czekałem na dalszy ciąg xD a tu nic...

 

W opisach znalazłem, że policja o 23:30 zamknie fragment Grunwaldzkiej - na krótko przed końcem imprezy. Więc liczyłem, że impreza będzie prawie 4h :D a skończyła się jakoś 22:30, nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...