Skocz do zawartości

Gdzie kupić Folie Carbonową w Warszawie


Rekomendowane odpowiedzi

Eh, google naprawde nie boli. Np. 3M robi taka folie. Wchodzisz na strone 3M i masz wyszukiwarke produktow i dystrybutorow w danym regionie:

 

http://gdziekupic.3m...l_PL/index.html

Generalnie polecam wklepac w googla "folia carbon sklep warszawa" ;)

 

 

Edytowane przez Rauven
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A potrafisz oklejać tą folią jakieś elementy?

Np: jakbym chciał całego GSXR w pseudo carbonie.

Yubasku to już czym innym się robi, jak chcesz możemy to obgadać ale nie na sucho :) Nie są to proste rzeczy, ale mam w tym doświadczenie.

Edytowane przez kubagsx

freude am fahren

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a po co komu pseudocarbon? nic nie daje poza lookiem i to w sumie oszukiwanie samego siebie? wszyscy tu na forum tak tępią lanserstwo, a tu proszę.

Może dlatego, że po lekkim szlifie niektóre elementy taniej i szybciej okleić w taki "carbon" niż lakierować. No i tak przygotowane owiewki nie rozsypią się po całym torze w razie upadku. Dodatkowo, po ewentualnym uszkodzeniu pojedynczego elementu, kupujesz używkę w jakimkolwiek kolorze i doklejasz carbonem do reszty... Oczywiście wszystko to dla looku, ale jeśli właściciel nie chce się obwozić na ulepku, to taka okleina spełni oczekiwania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yubasku to już czym innym się robi, jak chcesz możemy to obgadać ale nie na sucho :) Nie są to proste rzeczy, ale mam w tym doświadczenie.

Zaciekawil mnie ten fragment twojej wypowiedzi. Ciekawy jestem czy jest cos ciekawszego od DI-NOC'a M3. Fajne jest oklejanie owiewek prawdziwym wloknem weglowym tak, ze wyglada faktycznie jak carbonowa, tylko ze to jest i duzo wiecej pracy i kosztow. Ma to podstawowy plus ze nie wyglada jak wiocha bo pomiajajac zagladanie pod plastiki nie ma jak stwierdzic ze owiewki nie sa pelnocarbonowe.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaciekawil mnie ten fragment twojej wypowiedzi. Ciekawy jestem czy jest cos ciekawszego od DI-NOC'a M3. Fajne jest oklejanie owiewek prawdziwym wloknem weglowym tak, ze wyglada faktycznie jak carbonowa, tylko ze to jest i duzo wiecej pracy i kosztow. Ma to podstawowy plus ze nie wyglada jak wiocha bo pomiajajac zagladanie pod plastiki nie ma jak stwierdzic ze owiewki nie sa pelnocarbonowe.

Właśnie o tym mówiłem do Yubiego. Tą techniką zajmuję się prawie na co dzień. Tylko koszt z 6x wiekszy :)

Edytowane przez kubagsx

freude am fahren

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 lat później...

Pewnie już po temacie ale to będzie dla potomstwa;)

Nie uważam ze taka gruba i sztywna folia jak 3M Di-Noc nadje się na oklejenie tak skomplikowanych kształtów. Już bardziej popularna jest seria 3M 1080 - np. Carbon CF12. (posiada nieco inne wzornictwo 3D) To są własnie folie dedykowane na pojazdy. Natomiast seria 3M Di - Noc przeznaczona jest na elementy domowego użytku jakim są np. meble czy laptopy, na bardziej płaskie powierzchnie, choć sama seria jest również w technologii folii wylewanych. W sklepie https://rollers.pl, możecie zobaczyć rożnego typu wzory folii samochodowych m.in strukturalnych. Oprócz 3M są bardzo podobne karbony producentów takich jak Arlon, Hexis, Avery czy Oracal. Polecam. Szczególnie jeśli zlecicie oklejanie profesjonalnej firmie bo bez większego doświadczenia nawet nie próbujcie się bawić ;) Szkoda czasu i pieniędzy.

Aha i owiewki czy jakiekolwiek elementy motocykla, MIKE.KIR jak najbardziej wyglądają olśniewająco, szczególnie w słońcu.

Zrobiłem słabe zdjęcia mojemu Suzuki ale zawsze coś :P

Z czego jestem najbardziej zadowolony? Ze po paru szlifach, zdarłem tylko folię a lakier pod spodem był nienaruszony O_O.

Wystarczyło okleić element jeszcze raz i motocykl jak nowy:D

Pozdro600

post-88984-0-87524900-1487612057_thumb.jpg

post-88984-0-28676300-1487612059_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...