Skocz do zawartości

Uwaga na ten sprzęt!!! HORNET 600


D0minik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hmm... ale jesli jest tak dobrze naprawiony, ze prawie jak nówka, to dlaczego nie woła za niego więcej?

Uczciwie, ze taniej, ale że aż tyle taniej?

No bez jaj...

Fakt, iż jakiś pogląd jest szeroko rozpowszechniony, nie stanowi żadnego dowodu na to, że nie jest on całkowicie absurdalny. Jeśli weźmiemy pod uwagę, że większość ludzkości jest zwyczajnie głupia, należy oczekiwać z dużym prawdopodobieństwem, iż powszechnie panujące przekonania będą raczej idiotyczne niż rozsądne.

Bertrand Russell

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tia, rama prostowana przez polskich artystów. Nic tylko okazja. :banghead:

"Ja tylko nie wierzę w jednego więcej boga niż ty. Gdy zrozumiesz, dlaczego nie wierzysz we wszystkich pozostałych, zrozumiesz, dlaczego ja nie wierzę w twojego." Stephen Roberts

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze, rama w hornecie jest stalowa i można ją prostować, po drugie cena dobra i może nawet bym go kupił gdybym poszukiwał horneta.

Masz rację

http://moto.pl/Motocykle/1,113441,1532357.html?as=3

Rama:otwarta, grzbietowa ze stalowego profilu o prostokątnym przekroju

 

Zawsze myślałem, że Hornety mają alu ramy. W tych nowych taka jest.

freude am fahren

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tia, rama prostowana przez polskich artystów. Nic tylko okazja. :banghead:

Miales kiedys do czynienia ze stalowa rama? Przeczytaj jeszcze raz post jimiego w ktorym pisze o swoim gpz-cie. Ja na xj 600 mialem czolowke z autem, gdzie kolo schowalo sie pod kolektorami i rama tez wytrzymala. Stalowe ramy to DUZO wytrzymalsze konstrukcje niz ramy aluminiowe. A ten hornet mial tylko minimalnie wygiete lagi. Zaloze sie o skrzynke browarow ze rama wytrzymala, pod warunkiem ze nie bylo innych powazniejszych przygod.

Why... So... Serious

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miales kiedys do czynienia ze stalowa rama? Przeczytaj jeszcze raz post jimiego w ktorym pisze o swoim gpz-cie. Ja na xj 600 mialem czolowke z autem, gdzie kolo schowalo sie pod kolektorami i rama tez wytrzymala. Stalowe ramy to DUZO wytrzymalsze konstrukcje niz ramy aluminiowe. A ten hornet mial tylko minimalnie wygiete lagi. Zaloze sie o skrzynke browarow ze rama wytrzymala, pod warunkiem ze nie bylo innych powazniejszych przygod.

to prawda. Jest dużo cięższa ale ciężko ją roz***** i łatwo prostować.

freude am fahren

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez histerii. Nie napisał, że bezwypadkowy. Cena zdaje się wręcz sugerować ciemną przeszłość. Gdyby ktoś ze sprzedającym pisał lub rozmawiał i wtedy się okazało, że koloryzuje, byłoby za co psy wieszać. Na razie wydaje mi się, że gość jest czysty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miales kiedys do czynienia ze stalowa rama? Przeczytaj jeszcze raz post jimiego w ktorym pisze o swoim gpz-cie. Ja na xj 600 mialem czolowke z autem, gdzie kolo schowalo sie pod kolektorami i rama tez wytrzymala. Stalowe ramy to DUZO wytrzymalsze konstrukcje niz ramy aluminiowe. A ten hornet mial tylko minimalnie wygiete lagi. Zaloze sie o skrzynke browarow ze rama wytrzymala, pod warunkiem ze nie bylo innych powazniejszych przygod.

A czy ja się czepiam samego prostowania? Obaj dobrze wiemy jak się w polsce naprawia. Jak najtaniej, jak najszybciej. I byle jak. A co do moto to o jego stanie chyba najlepiej świadczy cena.

"Ja tylko nie wierzę w jednego więcej boga niż ty. Gdy zrozumiesz, dlaczego nie wierzysz we wszystkich pozostałych, zrozumiesz, dlaczego ja nie wierzę w twojego." Stephen Roberts

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...