Skocz do zawartości

MajkelPL


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Co za ch*j z tego puszkarza. Tu zapewnia, ze pomoc bedzie wszystko super, a tu sobie w kulki leci.

 

No i wlasnie dlatego tak to sie wlecze ze naobiecywal mi pomoc i takie tam a ja naiwny liczylem ze mi jednak pomoze i czekalem na jego ruch. Jednak jak do stycznie NIC sie nie dzialo, starcilem prace bo nie mogli trzymac juz dla mnie stanowiska to stwierdzilem ze czas zaczac inaczej to zalatwiac. I tak ciagnie sie az do teraz a jeszcze konca nie widac

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i juz po zdjeciu szwow ....

Stopa wyglada w miare oke, ale .... no wlasnie .... nie specjalnie moge w pelni ruszac palcami, praktycznie tylko duzym paluchem moge ruszac a reszta tak sobie sama sie "majta"

W porownianiu z lewa stopa to jakas masakra .... :banghead:

Zakres ruchowy palcow minimalny :dry:

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i juz po zdjeciu szwow ....

Stopa wyglada w miare oke, ale .... no wlasnie .... nie specjalnie moge w pelni ruszac palcami, praktycznie tylko duzym paluchem moge ruszac a reszta tak sobie sama sie "majta"

W porownianiu z lewa stopa to jakas masakra .... :banghead:

Zakres ruchowy palcow minimalny :dry:

Nie miałem żadnego wypadku, a mam tak samo w obu stopach. Ty po prostu masz małpie paluchy. Powinieneś pokazać lewą chirurgowi przed operacją, bo pewnie nie wiedział do czego jesteś zdolny ;)

 

A mobilność w stopie Ci pewnie wróci, jak mięśnie się odbudują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypuszczam, że teraz czeka Cię jakaś rehabilitacja, więc ostateczny rezultat dopiero za jakiś czas zobaczysz. Wiem, wiem, Twoja cierpliwość nie jest nieograniczona, ale jeszcze trochę dasz radę - wierzę w Ciebie :wink:

"... zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji... "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mobilność w stopie Ci pewnie wróci, jak mięśnie się odbudują.

 

Tu nie chodzi o odbudowe miesni bo jak mi wycieli czesci laczace srodstopie z palcami to jak te palce maja sie swobodnie ruszac ?

Lewa stopa to jak u malpy ale prawa ... masakra jakas.

 

ale jeszcze trochę dasz radę - wierzę w Ciebie :wink:

 

Madziu, mam dobra rehabilitantke ..... :icon_mrgreen:

Twoja imienniczke wiec na 100% bedzie dobrze :lalag:

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No na pewno nie bedzie tak jak dawniej, juz to czuje i wiem praktycznie od dnia operacji ....

Mam nadzieje jednak ze troche bardziej sie rozrusza i chociaz nie bede kulal.

Jak mi mama powiedziala: w balecie to tanczyc juz nie bedziesz :icon_mrgreen:

Aha .... no i dzieki za komentarze na scigaczu :lalag:

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Siemanako :biggrin:

Własnie wrocilem z kolejnej komisji lekarskiej i ...

W sumie jest oke bo dali mi jeszcze do listopada swiadczenie, to plus, ale .... tylko do listopada i juz koniec.

To minus ....

Zapytalem sympatyczna Pania co dalej mam robic i czy moge ewentualnie wystepowac o rente bo stopa juz sie nie naprawi a nadgarstki i rece nie sa w 100% sprawne ...

Pani zerknela w dokumenty, zapytala o ostatnie miejsce pracy, powiedzialem ze biuro na co Ona odpowiedziala: no, praca biurowa wiec o rente ma Pan marne szanse.

Ja na to ze teraz w ogole nie pracuje i raczej ciezko bedzie znalezc prace a Ona na to: trudno, moze Pan starac sie o rente ale ......

 

No i teraz kurna pytanie co dalej ?

Jak zyc, Panie Premierze, jak zyc ???? :icon_mrgreen:

 

Ps. aha .... i wysylaja mnie na 3 tygodnie na rehabilitacje w jakims osrodku gdzies w Polsce ..... :wub: :flesje:

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... ale to nie sanatorium - więc jest jakaś szansa, na skuteczną rehabilitację (czy też rehabilitantkę :rolleyes: )

"... zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji... "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, dobra .... nie napalajta sie bo to dopiero przełom wrzesnia/pazdziernika :biggrin:

 

No ja wlasnie licze na skuteczna i dobra rehabilitacje codziennie po kilka godzin :icon_razz:

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...