Skocz do zawartości

MajkelPL


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To jak? Z Wildka będzie custom budowany teraz? :icon_biggrin:

 

Tak kombunuje coby go na przodzie springa zrobic :buttrock:

 

Słuchy na mieście chodzą, że możesz tanio załatwić karnet do Medicovera... :icon_mrgreen:

 

Nie karnet, ale jakby ktos potrzebowal gosciowi lomot spuscic to podam na goscia namiary :icon_mrgreen:

 

Ty mylisz poczucie humoru z szyderą.

 

Limo - taka jest specyfika zarowno Kłoda jak i moja wiec ... wrzucac na looz :buttrock:

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kitka ..... ucz się może poczucia humoru od samego poszkodowanego :D Będzie Ci lepiej w życiu i weselej :D

 

 

Ja to się nie muszę niczego uczyć i bardzo proszę daruj sobie te głupie jakieś teksty bo trochę nie wypada i nie miejsce.....

I może Ty zacznij się uczuć kiedy można pożartować, a kiedy nie wypada :banghead:

Nie prawdasz ?

Szkoda, że nie wpadłeś do Majkiego do szpitala, to raczej nie miał byś ochoty na głupie żarty .

I jak byś go zobaczył to nie wiem jak by było z tym Twoim poczuciem humoru.

A tak na marginesie to z Majkelem znamy się nie tylko z FM Kolego i nie wszyscy tak jak Ty do tego podchodzą " z humorem" :sad:

I jeszcze raz powiem :

Masz głupie żarty :banghead:

 

 

 

----------------------------------

 

:crossy:

 

Miłość do motocykli nie przemija, bo przemija tylko czas w którym żyjemy..................

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Limo - taka jest specyfika zarowno Kłoda jak i moja wiec ... wrzucac na looz :buttrock:

Ja to troche inaczej widze. Wszyscy po Tobie jada jak po lysej kobyle, zwlaszcza w "laskach", a Ty to na klate przyjmujesz, i szacun za to. Ale jesli Tobie to nie przeszkadza to spoko :). Najwazniejsze zebys sam sie w tym towarzystwie dobrze czul.

 

Wracaj do zdrowia.

Why... So... Serious

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kitka cieszę się że znasz Majkela poza Forum .... też miałem okazje z nim się widzieć kilka razy, szczerze życzyłem i życzę mu szybkiego powrotu do zdrowia a swoje wywody zachowaj dla wnuków i dzieci swoich :D

 

Całuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to troche inaczej widze. Wszyscy po Tobie jada jak po lysej kobyle, zwlaszcza w "laskach", a Ty to na klate przyjmujesz, i szacun za to. Ale jesli Tobie to nie przeszkadza to spoko :).

 

 

Mam na to wyj**ane :icon_mrgreen:

Przejmowac sie kazdym tekstem pisanym na tym forum i to jeszcze w konkretnych dzialach, nie chce mi sie.

Ci co mnie znaja wiedza jaki jestem a reszta ..... " niech gdaja " :icon_twisted:

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to troche inaczej widze. Wszyscy po Tobie jada jak po lysej kobyle, zwlaszcza w "laskach", a Ty to na klate przyjmujesz, i szacun za to. Ale jesli Tobie to nie przeszkadza to spoko :). Najwazniejsze zebys sam sie w tym towarzystwie dobrze czul.

 

Wracaj do zdrowia.

 

Jak będziesz umiał gołymi rękami połamać latarnię to Cię taki spokój nie będzie dziwił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...