Skocz do zawartości

MajkelPL


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Idz najlepiej do papugi jak tylko dostaniesz propozycje od PZU i niech ci powie czy z tego można coś w sądzie więcej wycisnąć. Zwykle można własnie na zadośćuczynieniu i to kilkakrotnie do tego co proponują f-my ubezp. Odradzam firmy odzyskujące ubezpieczenia. Walą nawet 45% z tego co sie wygra a tak na prawdę nic nie robią tylko przekazują to do adwokata, który bierze 15-20%.

 

Jest to w rekach adwokata i firmy odzyskujacej ubezpieczenia.

Biora 16% od kwoty odszkodowania, czyli w ich interesie jest wyciagniac jak najwiecej :buttrock:

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znam kolegi, ale przeczytałem większość wątku. Krew normalnie zalewa, a wydawałoby się, że poważny człowiek będący do tego osobą rozpoznawalną (każdy chyba wie, co to Medicover) nie będzie odstawiał wiochy i wie co to odwaga cywilna. Nie mogę pojąć dlaczego to zrobił. Zamiast pomóc człowiekowi odzyskać kasę za sprzęt w wypadku, który spowodował, robi taki syf. A przecież tak naprawdę groziłoby mu ledwo kilka punktów, mandat 300-500 i ewentualnie ... badania lekarskie, których raczej nie powinien się obawiać.

Wracaj do zdrowia i nie odpuszczaj świni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pracowałem bardzo krótko w jednej z takich firm i po kalkulacji to na prawdę się opłacało, zostawiałeś jakiś %, ale po przeliczeniu i tak wyciągasz więcej niż sam byś zdołał

 

No spoko ...

16% z 300.000 :icon_mrgreen:

 

Wszystko wskazuje na to, że na sezon będzie nowe moto :) trzymam kciuki !

 

Madziu, praktycznie juz sie szykuje ...

Nowa Gwiazdka

Road Star XV 1700 :crossy:

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

No i dzisiaj kolejne nowe newsy ...

Wlasnie wrocilem ze szpitala po wizycie kontrolnej i rentgenach i .... czekaja mnie kolejne operacje na stope i prawy nadgarstek. :banghead:

Palce stopy bardzo polamane, brak zrostu i konieczne jest operacyjne usuniecie glowy kosci II palca i jego skrócenie tak aby pozostale 3 palce mialy jak sie zrosnac ze sródstopiem oraz musza mi juz wyjac blache z nadgarstka gdyz bolce z blachy za bardzo wrastaja sie w nerwy dloni i powoduja zaburzenia w jej pracy. :ohmy:

Wizyta w szpitalu planowana na przełom lutego i marca.

Howk

Edytowane przez majkelpl

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzymam kciuki! Nie daj się :biggrin:

 

Pewnie że się nie da :)

Tzn. ja Majkela nie znam, sądząc jednak z kilku postów i obrazka jaki robi u niego za avatar to twardy gość :rolleyes:

Ma tam parę blaszek które go tymczasowo tylko wzmacniają.

Blackbird uległ zniszczeniu na skutek przejechania przez autobus. Ja trzymam się na śrubkach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Majki...współczuję. Kup sobie lizaka na pocieszenie...oddam Ci pieniądze ;-p .

A tak serio to takie sprawy wpływają pozytywnie na wysokość Twojego zadośćuczynienia a operacje i tak muszą być wykonane więc patrz już na to pozytywnie.

Po takich akcjach zawsze jest ciężko wrócić do "normalności" więc cierpliwości...damy radę..my połamańcy.

lewa noga: http://forum.motocyk...__1#entry782383
prawa noga: http://forum.motocyk...__fromsearch__1
...i tak wszyscy umrzemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najważniejsze żebyś w o statecznym rozrachunku doszedł do pełnej sprawności - tyle dałeś rady to i jeszcze trochę wytrzymasz, a na pojeżdżenie w sezonie wciąż masz szanse więc niezmiennie trzymam kciuki :)

"... zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji... "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tzn. ja Majkela nie znam,

 

Osobiscie skarbie, osobiscie ....

Nadrobimy to niechybnie jeszcze w tym sezonie :buttrock:

 

Majk, nadgarstki będziesz rehabilitował wciskając klamki ;).

Najważniejsze, żeby Ci to poskładali jak potrzeba.

 

Lewy nadgarstek, czyli w sumie ten najwazniejszy jest juz oke, prawy w sumie ma byc aby dwoma palcami klamke hamulca wciskac :biggrin:

No i stopa aby trzymac pion i w razie czego utzrymac ciezar motonga :icon_mrgreen:

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lewy nadgarstek, czyli w sumie ten najwazniejszy jest juz oke,

 

Ten tekst mi przypomniał powiedzenie "Zamienię hamulce na dodatkowy cylinder" ;) Dołączam się do przedmówców w życzeniach wytrwałości i szybkiego zajęcia miejsca w siodle :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...