Skocz do zawartości

MajkelPL


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czy możliwa jest na naszym forum zrzuta na osobistą pielęgniarkę, która dokona pewnych czynności paramedycznych na Majkelu?

Daję dychę. Jakby się zebrać, to nawet wystarczy na jakiś pejczyk, lub coś w ten deseń...

Kto zbiera kasę? Proponuję, by Yuby został skarbnikiem MGS na tę okoliczność.

Co do samej pielęgniarki, to porównajmy oferty w sieci, zróbmy sondę - która się komu podoba, wybierzmy właściwą, a potem...

kulikowisko.pl www.facebook.com/KULIKOWISKO

Uwaga!!! Nowa lokalizacja kursów prawa jazdy:

  • teoria: Mokotów-Służew
  • praktyka: Ursus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek ale się zmieniłeś po tym jak siedzieliśmy sobie na kolanach w busiku.

No, trochę się obcieraliśmy, więc nie pozostało to bez wpływu na moją osobowość...

kulikowisko.pl www.facebook.com/KULIKOWISKO

Uwaga!!! Nowa lokalizacja kursów prawa jazdy:

  • teoria: Mokotów-Służew
  • praktyka: Ursus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może by tak mu Nemuszkę podesłać? :D

 

To jest złota myśl, przecież i tak będzie w wawie a Limo może ją podwieźć i potem sprawić jej przyjemność. A jak ją przewiezie hardcorowo to będzie tak najarana, ze może obsłuży pół oddziału....w końcu jest taka ostra.

lewa noga: http://forum.motocyk...__1#entry782383
prawa noga: http://forum.motocyk...__fromsearch__1
...i tak wszyscy umrzemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jestem.

Na razie tak na szybko i goraco, ale w miare pytan na wszytsko bede odpowiadal.

W domu juz jestem, szpital to jeden wielki syf i trauma.

Mam zlamane dwa nadgarstki, prawa stopa lewy bark i obojczyk. Do tego w ch*j siniakow, otarc i jakies krwiaki wiec czuje sie jakby mnie walec przejechal .... a tylko skosilem latarnie :icon_mrgreen:

Co do samego wypadku to jechalem wolno 50-60 km/h a kierowca co wyminal auto jadace przedemna i byl na lewym pasie, nagle jak ja bylem na jego wysokosci stwierdzil ze musi juz wrocic na swoj pas i zepchnal mnie na pas zieleni i .... na latarnie.

Przyznal sie od razu do winy i swiadkowie tez to potwierdzaja. To tyle co wiem bo zaraz przyjechalo pogotowie i zabralo mnie do szpitala.

To na razie tyle :buttrock:

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tylko skosilem latarnie :icon_mrgreen:

 

Ty latarnie czy latarnia Ciebie? :P

 

No nic, ważne, że już w domu i Cię w szpitalu długo nie trzymali. Szybkiego powrotu na motunga! My już tutaj organizujemy kogoś, kto Ci będzie służył za nadgarstki! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemasz Majkul. :icon_mrgreen: Miło Cię czytać znowu. Byłbym złośliwy to bym zapytał w jakich ciuchach jechałeś. Ale wiem że takie hardkory jak My nie jeżdżą w pro-ubrankach. :buttrock:

 

Dbaj o nadgarstki co byś jeszcze kiedyś mógł porządnie złapać chromowany, szeroki ster i pognać w stronę słońca.

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leżałeś ponad 7 dni, czy cię jednak wypisali?

Volksdeutsche – określenie stosowane w pierwszej połowie XX wieku wobec osób pochodzenia niemieckiego, niezamieszkujących Niemiec, którzy nie posiadali niemieckiego ani austriackiego obywatelstwa.

icon2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Majkel, na twoje dolegliwości niestety nie możemy nic poradzić. Pozostaje życzyć Ci, żeby szybko się wygoiły. Dostałeś tyle życzeń, powrotu do zdrowia, że nietaktem z twojej strony byłoby do tego zdrowia nie wrócić.

Mam nadzieję, że nie zostanie to odebrane jako nietakt z mojej strony ale chciałem spytać jak się miewają pozostałe ofiary wypadku, tzn Yamaha i latarnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...