Skocz do zawartości

Zabrany dowód rejestracyjny jak odzyskać??


Rekomendowane odpowiedzi

:icon_eek: Ten temat to żart jest jakiś? Czy naprawdę umiejętność sensownego wysławiania się tak szybko zanika?

w ogóle fascynuje mnie jak można kupić motocykl, który nie ma dowodu i nie bardzo wiadomo gdzie on jest i za co został zabrany... bo motocykl jest? Czy też go nie ma, bo niektóre fragmenty z tego co rozszyfrowałem wskazują na to, że jednak i sprzęta nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zonq... motor jest :/ i bez takich proszę ok?? mimo, że jestem nowy, i pytam! to nie potrzebni tu tacy ludzie którzy się mądrzą i jadą na ludzi głąbie... jak coś nie pasuje to opuść ten temat, proste i jasne jak słońce...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zonq... motor jest :/ i bez takich proszę ok?? mimo, że jestem nowy, i pytam! to nie potrzebni tu tacy ludzie którzy się mądrzą i jadą na ludzi głąbie... jak coś nie pasuje to opuść ten temat, proste i jasne jak słońce...

Wyluzuj.

W sumie to dość ciekawe jak Ci się udało kupić moto bez dowodu rejestracyjnego. Przecież jak kupowałeś to wiedziałeś, że dowodu nie ma. I czemu nie wiesz z jakiego powodu dowód został przez policję zatrzymany.

"Ja tylko nie wierzę w jednego więcej boga niż ty. Gdy zrozumiesz, dlaczego nie wierzysz we wszystkich pozostałych, zrozumiesz, dlaczego ja nie wierzę w twojego." Stephen Roberts

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 1. każdy sprzedaje coś bez dowodu, auto np uszkodzone gdzie policja zabiera dowód, a właścicielowi nie chce się bawić w naprawy i przeglądy, więc sprzedaje, po 2. mówił, że jego znajomy miał na nim wypaek, ale lekki, i został mu zabrany dowód i mówił, że trzeba zrobić przegląd, że z moto wszytsko ok i tyle..

 

A dokładniej to mój brat kupował i z nim gadał, a ja go dostałem... więc za dużo nie wiem tyle co mój brat. Wiem tylko, że moto miało być robione na stunta... czyli przy zakupie brak: klamki od przedniego hamulca, brak lusterek, brak przedniej lampy, i jakiś chiński chyba tłumik który tylko robił dużo hałasu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dokładniej to mój brat kupował i z nim gadał, a ja go dostałem... więc za dużo nie wiem tyle co mój brat. Wiem tylko, że moto miało być robione na stunta... czyli przy zakupie brak: klamki od przedniego hamulca, brak lusterek, brak przedniej lampy, i jakiś chiński chyba tłumik który tylko robił dużo hałasu...

Czyli najpierw inwestycja w moto a później przegląd.

"Ja tylko nie wierzę w jednego więcej boga niż ty. Gdy zrozumiesz, dlaczego nie wierzysz we wszystkich pozostałych, zrozumiesz, dlaczego ja nie wierzę w twojego." Stephen Roberts

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 1. każdy sprzedaje coś bez dowodu, auto np uszkodzone gdzie policja zabiera dowód, a właścicielowi nie chce się bawić w naprawy i przeglądy, więc sprzedaje, po 2. mówił, że jego znajomy miał na nim wypaek, ale lekki, i został mu zabrany dowód i mówił, że trzeba zrobić przegląd, że z moto wszytsko ok i tyle..

 

 

No to teraz się pogrążyłeś. Nigdy nie słyszałem żeby ktoś z moich znajomych kupił samochód bez dowodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teliber, Ja miałem znajomego który kupił auto bez dowodu, zrobił co trzeba i mu odesłali dowód...

 

no to go zapytaj o kolejność czynności, w czym problem?

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, dzwoniłem do Starostwa Powiatowego w Olecku, do wydziału gdzie rejestrują pokazdy, i Pani mówiła, że muszę mieć: ksero umowy, zrobiony przegląd, i ksero zawarcia umowy OC. Co do tego świstka z policji to Pani mówiła, że musze napisać zaświdczenie, że kupiłem pojazd podać nr rejestracyjne i coś, że zgubiłem lub nie posiadam świstka z policji, także nie muszę iść na komisariat :) no i muszę też dołączyć wniosek o przesłanie dowodu rejestracyjnego tu do Gdańska. I pytanie czy ktoś pomoże jak napisać wniosek o przesłanie tego dowodu rejestracyjnego? bo w google nie mogę znaleść:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:icon_eek: Ten temat to żart jest jakiś? Czy naprawdę umiejętność sensownego wysławiania się tak szybko zanika?

(...)

 

Zonq...(...) i bez takich proszę ok??

 

(...) bo w google nie mogę znaleść:(

 

A jednak zanika. Ręce mi opadły.

Wysyłane z mojego PCta za pomocą klawiatury

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 letni stunter. Ale nie kupił litra, trzeba go pochwalić.

Volksdeutsche – określenie stosowane w pierwszej połowie XX wieku wobec osób pochodzenia niemieckiego, niezamieszkujących Niemiec, którzy nie posiadali niemieckiego ani austriackiego obywatelstwa.

icon2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szaki jaki stunter??!! nie rozumiem już was... po to jest forum aby pomagać a nie wytykać ludzi którzy szukają pomocy!! i nie jestem żadnym stunterem tylko chce poporstu dać drugą szanse temu motorkowi!!

Edytowane przez maniek24gda
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A chodziłeś kiedyś do szkoły?? Tam uczyli pisać listy, podania i pisma. Prosisz zeby ci ktos pismo napisał do policji? Tj. jak czegoś nie ma w googlach tzn, że to nie istnieje??

 

Chłopie masz 24 lata, a piszesz jakbyś miał z 15. Ogarnij się, podzwoń gdzioe trzeba, dowiedz się, i działaj. Taką sprawę załatwiam w 15 minut.

SUPPORT 18

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopie masz 24 lata, a piszesz jakbyś miał z 15. Ogarnij się, podzwoń gdzioe trzeba, dowiedz się, i działaj. Taką sprawę załatwiam w 15 minut.

Dokładnie. Ja cały czas mam wrażenie, że autor wątku ma góra lat 17 a nie 24.

"Ja tylko nie wierzę w jednego więcej boga niż ty. Gdy zrozumiesz, dlaczego nie wierzysz we wszystkich pozostałych, zrozumiesz, dlaczego ja nie wierzę w twojego." Stephen Roberts

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...