Skocz do zawartości

Nudzę się..może mała wycieczka? :)


szatanica
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

hmm a skąd i gdzie owa wycieczka?

Jaka prędkość przelotowa?

Edytowane przez Pozytywnie Zakrecony Wariat

"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych którzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,mając przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skąd? Np. stacja Statoil na Towarowej. Dokąd? A ja wiem...wszystko jedno..na żywioł.Możemy pojechać nad Bug do Kamieńczyka.. albo nad Wisłę na południe...kiedyś na googlamapsach wyczaiłam fajną miejscówkę...Prędkość przelotowa? 80, 90...

Edytowane przez szatanica

Złoty środek ludzie, bo inaczej idzie zwariować...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skąd? Np. stacja Statoil na Towarowej. Dokąd? A ja wiem...wszystko jedno..na żywioł.Możemy pojechać nad Bug do Kamieńczyka.. albo nad Wisłę na południe...kiedyś na googlamapsach wyczaiłam fajną miejscówkę...Prędkość przelotowa? 80, 90...

Pojechałbym-ale za gruba przelotowa...

24cefcm.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sarkazm niewskazany :) Ja tam lubię się włóczyć w sposób arystokratyczny..ale było spoko, trochę pośmigaliśmy...

Edytowane przez szatanica

Złoty środek ludzie, bo inaczej idzie zwariować...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłam z kumplem, który postanowił trochę od żony odpocząć :P majkelpl w ciągu tygodnia też mam czas...lubie wieczorami przed snem pojeździć.:D Shinigami, kiedyś trafił się chętny - okazał się smętnym, starym dziadem,mędzącym na życie...wyjątkowy pech, więc czasem może i dobrze, że tłumy się nie pchają :)Ale może i coś w tym jest...

Złoty środek ludzie, bo inaczej idzie zwariować...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ilość chętnych wzrosła by, wraz ze wzrostem przelotowej.

Volksdeutsche – określenie stosowane w pierwszej połowie XX wieku wobec osób pochodzenia niemieckiego, niezamieszkujących Niemiec, którzy nie posiadali niemieckiego ani austriackiego obywatelstwa.

icon2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yuby - jeśli jesteś wysokim, przystojnym brunetem to proszę bardzo :P

Szaki - przelotowa nie wzrosła, nadal jest arystokratyczna:)

Szinigami - be my guest :D Zimy się już raczej w maju nie spodziewam...

 

Z resztą, za dużo gadania, za mało jeżdżenia...może jutro (25.05) mały śmig, jak będzie tak ładnie jak dziś? Tylko ja się Was boje, w ogóle na jakichś potworach się poruszacie...:P

Złoty środek ludzie, bo inaczej idzie zwariować...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ilość chętnych wzrosła by, wraz ze wzrostem przelotowej.

 

Taaaaaaaaa .... do 100 :crossy:

 

Tylko ja się Was boje, w ogóle na jakichś potworach się poruszacie...:P

 

 

Moja droga .. szatanico :icon_twisted:

Potfur jest niegrozny pod odpowiednia reka :icon_mrgreen:

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...