Skocz do zawartości

Wyprawa Grossglockner Hochalpenstrasse (Alpy)


motofanka
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś byłby chętny na wyprawę motocyklową w Alpy austriackie trasą Hochalpenstrasse Grosgolckner? Trasa przepiękna i sprawdzona. Wyprawa dobrze zorganizowana przez grupę pasjonatów motocyklowych (Expedition Club).

Najbliższa podróż: 12/06/2011 - 18/06/2011, następna 03/07/2011 - 09/07/2011. :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piszesz jako uczestnik wyjazdu, czy przedstawiciel biura? pachnie mi to kryptoreklamą; pierwszy post na forum i z miejsca oferta komercyjna...

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

idealna podróż dla mnie :D

 

szkoda tylko że akurat w terminie rozpoczęcia i zakończenia I turnusu oraz zakończenia drugiego musze byc w PL

 

co za traf ... hmm ... może warto w lotka zagrac z takim szczęściem ...

 

 

Mistral - z tego co widzę jest kilka terminów wypraw. Nie chcę tutaj spamować linkami... zerknij sobie na str. expeditionclub.pl

 

Pozdrawiam :)

Edytowane przez motofanka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie było wiele razy, ale jak ktoś może udzielić info, to będę wdzięczny. :notworthy:

Czy jadąc w Alpy: Słowacja, Czechy, Austria potrzebuję jakieś winiety?

Wiem, że w Austrii są na samochody, ale nie mogę znaleźć nic na temat motocykli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie było wiele razy, ale jak ktoś może udzielić info, to będę wdzięczny. :notworthy:

Czy jadąc w Alpy: Słowacja, Czechy, Austria potrzebuję jakieś winiety?

Wiem, że w Austrii są na samochody, ale nie mogę znaleźć nic na temat motocykli.

 

W Austrii na pewno, a w Czechach i na Słowacji można ominąć.

Ps. Jeśli chodzi wyprawę w/wymienioną, to winiety są w cenie wyjazdu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(..) Wiem, że w Austrii są na samochody, ale nie mogę znaleźć nic na temat motocykli.

Austria: http://www.pzmtravel.com.pl/informacja-o-oplatach-drogowych.html

Winiete najlepiej kupic u nich na ~pierwszej stacji benzynowej za granica

Pozdrawiam, Jarek

Chwilowo ino K1200RS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość robert73

Winieta na Austrie w zeszlym roku jak dobrze pamietam to 7 ojro plus platne odcinki i tunele.Slowacja autostrady dla moto bezplatne.

Tak sie jeszcze zastanawiam, czy to nie mija sie z celem taki wyjazd na moto z biurem podrozy.Pewnie zaraz nakazy i zakazy terminy napiete popiwkowac tez penie nie wolno i siusiu tez pewnie o wyznaczonej porze i najwazniejsze zero spontanu a wydaje mi sie ze przedewszystkim o to chodzi w jezdzie na moto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Winieta na Austrie w zeszlym roku jak dobrze pamietam to 7 ojro plus platne odcinki i tunele.

4,5 EURO za moto - a z tymi platnymi dodatkowo odcinkami mosz recht, zagapilem sie na A13 Innsbruck - Brennero i musialem beknac na prawie 10 EURO.. mimo ze zjezdzalem za 2-3km :banghead:

Pozdrawiam, Jarek

Chwilowo ino K1200RS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość robert73

4,5 EURO za moto - a z tymi platnymi dodatkowo odcinkami mosz recht, zagapilem sie na A13 Innsbruck - Brennero i musialem beknac na prawie 10 EURO.. mimo ze zjezdzalem za 2-3km :banghead:

Brenero to juz nawet 12 trzeba placic, tylko nie jestem pewny czy nie jest to zalezne od pory roku i latem jest chyba taniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja lacze latanie po Großglocknerze i Edelweisspitze we wrzesniu z wyjazdem na European Bike Week. Trasa piekna - bodajrze 18 ojro kosztuje. 90% hoteli w tych okolicach lubi motocyklistow i banery typu "bikers welcome" sa czeste.

Nazwa "wyprawa" w temacie to troche na wyrost - wyprawa to moze byc na Jakucje a nie do Austrii.:) Trasa Slask - Villach to sie na strzala robi.:)

AWO Sport -> AWO Sport -> Kawasaki Vulcan 800 -> Honda VT1100 Shadow C3 -> Yamaha Road Star Silverado 1,7 -> HD Road King Custom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nazwa "wyprawa" w temacie to troche na wyrost - wyprawa to moze byc na Jakucje a nie do Austrii.:) Trasa Slask - Villach to sie na strzala robi.:)

Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia, dla jednego może to być wyprawa życia, a dla innego weekendowy wypad na piwo w górskim plenerze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...