Skocz do zawartości

Grubas na motorze.


Wojmistrz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cos mi sie wydaje, że śmiało możesz kupić coś z dużo większą pojemnoscią i założyc restryktor. Czy nie jest tak....??

Niestety nie. Gdyby tak było to kupił bym Harleya 883 bo można kupić w UK już od 2500 funtów (używany).

Przy kat. A2 możesz zmniejszyć moc do 35kW i o ile stosunek mocy do masy nie przekracza 0,2 kW/kg możesz jeździć czymkolwiek jeśli się nie mylę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Oczywiście, jak ktoś jakimś vtx 1300 z kierą długości metra wtrynia się między puszki w korku to jest deklem bo daleko nie dojedzie.

 

 

Tzn ze jak zdarza mi sie przeciskac w korku intruzem z metrowa kiera to jestem deklem? Spoko :D

Jak masz pusty wydech to raczej marne szanse ze utkniesz w korku ;)

Romet Kadet -> Wsk 125 -> Bandit 600 -> Intruder 1400 -> Dr 800

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Lefthandy

Tzn ze jak zdarza mi sie przeciskac w korku intruzem z metrowa kiera to jestem deklem? Spoko :D

Jak masz pusty wydech to raczej marne szanse ze utkniesz w korku ;)

 

Tylko tak ci się wydaje. A mówię na podstawie swoich własnych doświadczeń. Sam pociskałem tym po mieście w korku. Przy wylotówkach jeszcze spoko bo pasy są szerokie. Ale po mieście trzeba stać z puszkami, albo inni się będą na ciebie wqrviać i kręcić manetkami, że im przejazd blokujesz.

Ale daję ci plusa za puste wydechy.

Edytowane przez Lefthandy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 5 miesięcy temu...

Odświeżę trochę temat.

Długo trwało zanim zrobiłem CBT w UK, ale już nastąpił ten dzień kiedy dostałem od żony "urlop" i mogę włóczyć się wreszcie motocyklami do 125cc max 11KW przez najbliższe dwa lata. Dużo się pozmieniało w moim życiu oprócz masy :) , a na pewno zasób stopniał finansowy. Szukając dla siebie motoru postanowiłem skupić się na 2 modelach: Honda Shadow i Yamaha DragStar. Kilka dni temu okazało się, że Suzuki Intruder również jest maszyną o tak genialnie wielkich gabarytach i znalazł się na mojej liście :) Na całość miałem tylko około tysiąca funtów, po CBT zostało około 900, kupiłem - i tu mam nadzieję, że mnie nie wyśmiejecie za decyzję - kask Schuberth C3, tak więc pozostało poniżej 500 funtów gdy dokupiłem ochraniacz na kręgosłup.

CBT robiłem w fatalną pogodę, wiał wiatr, że zdmuchiwało z motocykla, lało i było +2'C :) Pogłębiło to tylko moją fascynację jazdą motocyklem przez cały rok (no chyba, że będzie szklanka na drodze).

Postanowiłem kupić motocykl zimą ze względu na cenę.

Za 1000-1200 funtów można kupić okazyjnie piękne cacka, garażowane, w pełni na chodzie z mojej listy. Do tego często ze śmiesznym przebiegiem. Wczoraj miałem okazję kupić srebrnego Intrudera z przebiegiem 1010mil za 1100 funtów - problem jest jeden - nie mam przychodów, bynajmniej tak znacznych by móc chociaż 50 funtów tygodniowo dołożyć do motorowej kupki. Nie mam również skąd pożyczyć reszty.

Zacząłem szukać danych technicznych o chinolach. Przekonuje mnie tylko cena, bo można kupić w pełni sprawną sztukę z papierami za 500 funtów i myśl, że to motocykl na 1-2 sezony. Jinlun 125-11 wygląda na wielką maszynę, gabarytowo jak trzy omawiane (długość, szerokość, wysokość, rozstaw osi). Czy może ktoś to potwierdzić?

Czy znacie jakieś modele/podróbki chinoli wielkości Intrudera/Shadowa/DragStara, a nie Marudera/Rebela/Virago?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę sobie dodać kolejny post, a nie edytować poprzedni.

 

Zakończenie bajki :)

I biedny książę wreszcie zdobył wyśnionego rumaka, na którym pojechał w dal do swojej złotowłosej księżniczki...

 

Dziś nabyłem Suzuki Intrudera VL 125 Y, w kolorze srebrnym. Przebieg 7286 mil -> 11658 Km.

Cóż, możemy teraz sobie życzyć szerokości :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...