Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

No dobra,ale o co chodzi?

"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych którzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,mając przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O gustach sie nie dyskutuje, ale trzeba przyznac, ze prowadzi sie calkiem, calkiem ! :icon_mrgreen:

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do stylistyki, powiedzmy, że jest kontrowersyjna, ja jeszcze nie mam zdania, bo osobiście nie siedziałem, na Diavelu.

O prowadzeniu się tym bardziej nie powiem, ale pewnie gdybym miał w życiu przesiąść się na czoppera, to pewnie taki Diavel wchodziłby w grę...

Na szczęście nie grozi mi to i na dokładkę do 999, dokupiłem sobie mydelniczkę Paso( ale brzydal :icon_mrgreen: )...

Pozdr. J-999

P.S. Ale nie mam zbyt zaufania do samoblokujących się kierownic :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na szczęście nie grozi mi to i na dokładkę do 999, dokupiłem sobie mydelniczkę Paso( ale brzydal :icon_mrgreen: )...

Dobrze, że jest takie moto jak Paso. Dzięki temu Multistrada nie jest największym brzydalem wśród Ducati :icon_biggrin:

"Ja tylko nie wierzę w jednego więcej boga niż ty. Gdy zrozumiesz, dlaczego nie wierzysz we wszystkich pozostałych, zrozumiesz, dlaczego ja nie wierzę w twojego." Stephen Roberts

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.S. Ale nie mam zbyt zaufania do samoblokujących się kierownic :icon_razz:

 

Tam sie czepiesz :icon_mrgreen: . Patenty troche kontrowersyjne i wymagaja przyzwyczajenia, mi sie podobalo.

 

 

Tak czuje że ten Diavel jakby podemnie robiony :D

 

Troche za niski do niego jestem :icon_mrgreen: Czolbym sie lepiej gdyby kierownica byla nieco blizej :icon_mrgreen:

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Jak dla mnie jestem za chudy i mam za krótkie rączki i nóżki :lalag:

znaczy nie dla mnie Diavel :o) ...

Pozdr. J-999 + Mydelniczka na sucharze

Janku, z tego co piszesz wynika że nawet z bliska nie widziałes diavela.

Przy moim podłym wzroście diavel jest zbudowany jak na miarę.

Po jazdach testowych jestem nim zachwycony. Teraz mogę się zestarzeć bo w końcu ktos zbudował motocykl którym mozna uprawiać cruising w cywilizowany sposób. Z trakcja i hamulcami.

http://ducatisti.pl/ PORTAL POŚWIĘCONY MARCE DUCATI
http://motomaniax.pl/ jedyny 100% serwis ducati w warszawie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teodor, nie widziałem, ale to nie ma najmniejszego znaczenia, stwierdzeniem swym chciałem podkreślić niemojowość Diavela i tyle :rolleyes: :icon_razz:

A oceniałem ze spotów reklamowych widać źle oceniłem gabaryty gościa na nim siedzącego...

Może powinienem napisać inaczej:

że po prostu nie dorosłem jeszcze do Diavela :icon_mrgreen:

Pozdr. J-999

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Osobiście na nim nie jeździłem ale byłem ostatnio w Toskanii i jechałem za grupą kilku Diavelów. Jeden Węgier, który nim jeździł mi powiedział,że prowadzi się lepiej w winklach niż jego Hypermotard a odejście ma nieziemskie. Poza tym mój teść, który ma Shadow 750 powiedział,że się zakochał. Myślę,że to moto który łączy amatorów ścigów i czoperów :icon_mrgreen:

DESMOBSESSION DOC POLSKA

 

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uniwersalmożć to nowa twarz DUCATI, jak zrobią połączenie Diavela z Multistrada to bedzie latający dywan :)

Edytowane przez tmsa

DUCATI nie są takie złe :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeden Węgier, który nim jeździł mi powiedział,że prowadzi się lepiej w winklach niż jego Hypermotard a odejście ma nieziemskie.

 

Po prostu nie mial pojecia :icon_mrgreen: Pozostaja jak zwykle osobiste preferencje.

 

Musze jednak przyznac, ze na dzien dzisiejszy gdybym mial kupowac to w nastepnej kolejnosci

 

1. Tiger 1050

2. Speed Triple

3. Hyparmotorrad

4. Diavel

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu nie mial pojecia :icon_mrgreen: Pozostaja jak zwykle osobiste preferencje.

 

Musze jednak przyznac, ze na dzien dzisiejszy gdybym mial kupowac to w nastepnej kolejnosci

 

1. Tiger 1050

2. Speed Triple

3. Hyparmotorrad

4. Diavel

 

:crossy:

 

Ale o czym nie miał pojęcia?

DESMOBSESSION DOC POLSKA

 

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...