Skocz do zawartości

Trasa Warszawa - Ustrzyki Dolne


Booster
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Planuję wypad na majówkę z północy na południe PL, konkretnie okolicę Soliny.

Jako, że po drodze zahaczam Warszawę, to połowę trasy mam zaplanowaną, to mam pytanie do ludzi z Południa.

Dalej nie wiem czy na Ustrzyki lecieć 7-ka na Radom i dalej na Rzeszów, czy może pokusić się o trasę 79 do 19ki i dalej na Rzeszów i jak tam reszta.

Moje oczekiwania, w miarę dobrej jakości asfalt + widoczki - przelotowe na poziomie 120-180km/h

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Wawy do Radomia masz ładną dwupasmówka w większości ekspresówkę więc lepiej jechać 7-mką . Z Radomia do Rzeszowa 9-tka też jest przyzwoita wiec można lecieć . Z Rzeszowa potem też lecisz 9 także trasa ok i potem odbijasz na Sanok na drogę wojewódzką ale już nie pamiętam jaki numer i do samego Sanoka lecisz super asfaltem. Potem to już tak sobie:) Taka trasę Ci Polecam. Tak jak pisał kolega wyżej ,na lublin się nie pchaj bo jest kiepsko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Planuję wypad na majówkę z północy na południe PL, konkretnie okolicę Soliny.

Jako, że po drodze zahaczam Warszawę, to połowę trasy mam zaplanowaną, to mam pytanie do ludzi z Południa.

Dalej nie wiem czy na Ustrzyki lecieć 7-ka na Radom i dalej na Rzeszów, czy może pokusić się o trasę 79 do 19ki i dalej na Rzeszów i jak tam reszta.

Moje oczekiwania, w miarę dobrej jakości asfalt + widoczki - przelotowe na poziomie 120-180km/h

Ja bym nie kombinował z tą 79-tką i 19-tką tylko pchał się 7-ką na Radom i dalej na Rzeszów.

Potem 9-tką i 28-ką na Sanok, a z Sanoka to już "prosta droga" 84-ką na Ustrzyki Dolne - są ładniejsze widokowo trasy, ale nic, co spełniłoby Twoje oczekiwania co do jakości asfaltu i prędkości przelotowych - nie ma co szukać dodatkowych wrażeń w postaci uszkodzonej na jakiejś dziurze felgi :banghead:

 

P.S.

W Sanoku i na trasie Sanok - Ustrzyki Dolne trzeba uważać na dość aktywną Policję - są tam uzbrojeni w nieoznakowane samochody (Opel Vectra - koloru nie pamiętam, kiedyś nawet wiśniowego Fiata Grande Punto tam spotkałem :banghead: ), fotoradary (na moto, co prawda, niezbyt straszne :icon_biggrin: ), a nawet w laserowe suszarki :banghead:

<span style='color: rgb(128,0,0)'>Absens carens</span>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli chcesz fajny asfalt to:

Warszawa--->Radom--->Ostrowiec Św--->Opatów--->Klimontów--->Rzeszów--->Sanok. Pozniej to juz jakosc drug przecietna choc tragedi nie ma jak na polskie standardy.

na Lublin leci się głównie prosto, trasa przez Ostrowiec jest bardziej kręta i przez to ciekawsza z punktu widzenia motocyklisty. ale kto co lubi

 

pzdr

KAPD Klub Anonimowych Piratów Drogowych
"Człowiek zbyt poważny jest strasznie śmieszny"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na Twoim miejscu wybrałbym tą drugą podaną przez Ciebie trasę tylko z malutką modyfikacją :icon_mrgreen:

 

Lecisz sobie spokojnie drogą numer 79 przez Górę Kalwarię aż do Sandomierza i dalej kierujesz się na Tarnobrzeg. Dalej już prosto na Rzeszów ;) Trasa jest według mnie bardzo ładna, cały czas lecisz przez jakieś wsie i lasy a jak rzadko odwiedzasz południe Polski to możesz odwiedzić przy okazji Sandomierz ;) Sam jak wracam do domu latam tą drogą :) W tamtym roku jeździłem czasami przez Radom, ale nie bawi mnie jazda na wprost przez 3h i mnóstwo policji zawsze spotykam :P

 

Jedyny problem tej trasy jest taki, że asfalt nie jest przedniej jakości i dla prędkości które podałeś zdecydowanie bardziej nada się trasa przez Radom :icon_mrgreen:

 

Pzdr.

 

 

Moje moto rzeczy do sprzedania: http://tablica.pl/oferty/uzytkownik/D1pP/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema Booster. Też lecisz na zlot pierników ? To się może spotkamy ;)

Ja startuję z okolic Lublina i niestety muszę troszkę pocisnąć 19 tką, tak jak koledzy wyżej pisali kiepsko jest ale od Kraśnika coraz lepiej. Od Niska to już na Leżajsk i Przemyśl.

W każdym bądź razie spokojnej trasy życzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje oczekiwania, w miarę dobrej jakości asfalt + widoczki - przelotowe na poziomie 120-180km/h

Muszę Cię zmartwić. W tych rejonach nie ma niemieckich autostrad żeby sobie przelotową 180 lecieć. :icon_twisted:

"Ja tylko nie wierzę w jednego więcej boga niż ty. Gdy zrozumiesz, dlaczego nie wierzysz we wszystkich pozostałych, zrozumiesz, dlaczego ja nie wierzę w twojego." Stephen Roberts

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już będziecie w okolicy Sanoka to polecam przejechać się na Tyrawe Wołoską niedaleko jest od Sanoka a piękna sprawa, zajebiste serpentyny z czystym asfaltem (przynajmniej jak ja byłem to był czysty) i na górze taras widokowy...grzech przejechać taki kawał i nie pojechać tam. Bo jako tako w Bieszczadach na pętli też jest zakrętów do znudzenia tylko z jakością asfaltu gorzej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo jako tako w Bieszczadach na pętli też jest zakrętów do znudzenia tylko z jakością asfaltu gorzej...

Asfalt na dużej pętli w całkiem dobrym stanie przecież jest. Przynajmniej był taki tydzień temu. Jedynie piasku było sporo na brzegach jezdni.

"Ja tylko nie wierzę w jednego więcej boga niż ty. Gdy zrozumiesz, dlaczego nie wierzysz we wszystkich pozostałych, zrozumiesz, dlaczego ja nie wierzę w twojego." Stephen Roberts

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...