Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie się dziwiłem, dlaczego Czesi tak kierunków "nadużywają" :) Co do wyjazdów do nich, to pamiętajcie, że obowiązkowym wyposażeniem motocykla jest tam apteczka i zapasowe żarówki oraz bezpieczniki, a także narzędzia potrzebne do ich wymiany.... Nie wiem, jak jest z egzekwowaniem, ale warto się zastanowić, czy nie zabierać tego ze sobą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie się dziwiłem, dlaczego Czesi tak kierunków "nadużywają" :) Co do wyjazdów do nich, to pamiętajcie, że obowiązkowym wyposażeniem motocykla jest tam apteczka i zapasowe żarówki oraz bezpieczniki, a także narzędzia potrzebne do ich wymiany.... Nie wiem, jak jest z egzekwowaniem, ale warto się zastanowić, czy nie zabierać tego ze sobą.

Jak słusznie zauważyłeś , obowiązkowym wyposażeniem motocykla jest TAM apteczka i zapasowe żarówki oraz bezpieczniki.Obcokrajowców obowiązuje wyposażenie wymagane w kraju rejestracji pojazdu i czepianie się o wyposażenie nie wymagane w kraju rejestracji jest bezprawne!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Latacie coś jeszcze czy już motongi we Wrocku zimują? Widziałem w 16 dniowej prognozie pogody, która jak wiadomo nie jest dobrym źródłem informacji, ale mimo to poprawiła mi humor, bo 5 grudnia ma być we Wrocku 14 stopni. Co Wy na to? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie obiecałem zeszłej zimy, że tym razem będę twardy i motocykla do wiosny NIE wyciągnę. Asfalt i opony zimne, syf na drodze, ciemno się szybko robi, szybka w kasku paruje - ale jeśli powyżej 10 stopni to pewnie się złamię :D

Wysyłane z mojego PCta za pomocą klawiatury

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na forum swbikers.pl (oni organizowali poprzednie edycje mikołajów) dowiedziałem się, że :

niestety ale w tym roku nic nie jest organizowane oficjalnie. Jedyna opcja to skrzyknac sie i zebrac do kupy w umowionym miejscu.

 

Co za tym idzie, najprawdopodobniej nic z tego nie wypali. Jeżeli coś się zmieni to dam znać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak widze w niedziele do 9 ciu stopni bedzie bez deszczu ale jak wiadomo u nas ze sprawdzalnoscia pogody na pare dni na przod jest kiepsko wiec moze dokaldniej cos podadza w piatek , w kazdym razie Panowie macie Mikołajowe stroje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...