Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

no lece, lece, ale czy wyjazd o 7rano to nie za wcześnie? Ja ogolnie licze ,że później pojedziemy na winkle kolo Jesenika i wrócimy do domu jakąś fajniejszą drogą np: na nysę i na kłodzko. Jechaliśmy tak w zeszłym tyg i droga bardzo przyjemna :)

 

godzina jest mi obojętna,może być 7,może być później.zdaje się,że bartkowi zależy,żeby jechać wcześniej-ja się do niego dopasuję.

a do jesenika też bym uderzył,bo to blisko no i całego dnia w brennej nie ma sensu siedzieć ;)

w tamtym roku rzeczywiście mgła dała trochę popalić :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JA na weekend lece na tor do Kisielina (dzis bede znal szczegoly). JAk ktos chetny to pisac.

 

 

Lecimy w niedziele .. . .rano .. mozna wjechac na tor od 8-16 nie ma zadnej imprezy.

 

Startujemy rano .. najpozniej 8:30.

JAk ktos chetny to pisac ;-)

Edytowane przez fxd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na meteoprog przejechałem się własnie, gdy miałem jechać do Starego Kisielina... Wszystkie prognozy zmieniły się na opady, a tam nie. Rzeczywiście padało. Polecam http://new.meteo.pl/php/meteorogram_list_coamps.php?ntype=2n&fdate=2011091500&row=135&col=68&lang=pl&cname=Zielona+G%F3ra Na razie nie ma tutaj opadów na niedzielę, ale przy tym spadku cisnienia to całkiem możliwe (starzy górale nie mogą się mylić :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na meteoprog przejechałem się własnie, gdy miałem jechać do Starego Kisielina... Wszystkie prognozy zmieniły się na opady, a tam nie. Rzeczywiście padało. Polecam http://new.meteo.pl/php/meteorogram_list_coamps.php?ntype=2n&fdate=2011091500&row=135&col=68&lang=pl&cname=Zielona+G%F3ra Na razie nie ma tutaj opadów na niedzielę, ale przy tym spadku cisnienia to całkiem możliwe (starzy górale nie mogą się mylić :) )

 

 

Dlatego mowie ze wyjazd do potwierdzenia w sobote wieczorem.

Bo z pogoda ... to wiadomo jak jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się mogę jutro walnąć w jakąś szybką traskę na sobótkę i powrót przez jordanów, lub na strzelin-łagiewniki. Proponuje tak o 12 żeby jeszcze cieplo było. W niedziele ma padać.

Edytowane przez meciek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

0_0_1284523962_ja_pierdole_z_kim_ja_pisze_przez_Admin_middle.jpg , kufajki se pozakladajcie :icon_mrgreen: tw; lata ktos enduro?

 

jutro ok 10tej lecimy offem na azymut - mniejwiecej okolica strzelin ziebice paczkow zloty stok zabkowice itd. :crossy:

dr750big ,hd evo 1340 ratrost ,gsxr 1100 91' , ram hemi 5.7

http://www.bikepics.com/members/kulka/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...