Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ziomal niestety ja dziś byłem w głogowie :D Mnie i moją f3 raczej łatwo poznać, bo ja mam dość rozpoznawalny kask, a moja f3 szybke.. :P Prezess będzie jeszcze jeden chętny (który zresztą nas tu podgląda) ale musielibyśmy szybciej wyjechać, albo bym się z nim wcześniej wrócił, bo on o 18 musi być we wro..

Motocyklistą się nie stajesz kupując moto, motocyklistą się rodzisz, a później dorastasz i szukasz maszyny dla siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...)

Prezess będzie jeszcze jeden chętny (który zresztą nas tu podgląda) ale musielibyśmy szybciej wyjechać, albo bym się z nim wcześniej wrócił, bo on o 18 musi być we wro..

 

Dla mnie tez wcześniej lepiej, może być 830, wcześniej to już będzie przegięcie :banghead:

 

a co wy sie tak deszczu boicie :icon_twisted: jak zacznie siapic to se staniecie gdzies :icon_rolleyes: :icon_mrgreen: normalnie jak stare pryki :icon_mrgreen:

 

Mi deszcz przeszkadza o tyle, że nie jadę tam po ziemniaki tylko przycisnąć na zakrętach :icon_twisted:

Codzienna jazda inna sprawa.. klimat mamy taki a nie inny :wacko: i jak się chce jeździć na co dzień to z deszczem trzeba się zaprzyjaźnić

 

A gdzie Ty tą pogodę sprawdzasz? Zresztą pewnie najlepiej będzie w piątek prognozę sprawdzić.

Ja sprawdzałem na twojapogoda.pl i w sobotę popołudniu niby ma być zachmurzenie, a w niedziele cały dzień małe zachmurzenie.

 

accuweather (forecastfox) - są raczej pesymistyczni ale prognoza godzinowa jest dokładna.

Edytowane przez prezesS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety zarówno w sobotę jak i niedzielę -1.

 

Liczyłem naiwnie, że mi się rana na szyi (niezwiązana z motocyklem) zagoi do weekendu, ale nic z tego nie wyszło i mam opatrunek, na który nie wcisnę nawet kasku. Kiepsko.

 

Ech... Pozostaje mi życzyć miłej zabawy i czekać na relacje.

Wysyłane z mojego PCta za pomocą klawiatury

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurrr... :icon_evil:

 

ja podobnie jak _Ra_. Odpadam z tripu w ten weekend :banghead:

 

nie ma się co rozpisywać, namnożyły sie problemy i w ten weekend Czechy będą mi nie po drodze.

 

maybe nxt time ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra trasa, przy okazji za Bystrzyca mozna odbic na Miedzygorze i zobaczyc wodospad, pare km wiecej ale nie wraca sie ta sama droga.

 

Na razie ma tam (Jesenik) padać całą niedzielę :wacko:

Zobaczymy jak to będzie wyglądało w sb. wieczór...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez do Bielawy koniecznie. W tamtym roku bylo zajebiscie, choc duzo deszczu ale jedna z lepszych zabaw, nie bylo sztywno jak to zazwyczaj na Bielawach bywalo.

 

Napisz coś więcej.

Co tam się dzieje poza pokazami stunterki?

 

Ja wczoraj pociskałem pętelki na węźle bielańskim.

 

Trafiłem na dwóch kolesi na sportach + jeden fazerek.

 

Jak jest mało czasu to nawet fajna zabawa :icon_evil:

 

Najlepiej po 22 ruch jest maly i nie trzeba stawać na każdym stopie przy powrocie na karkonoską :icon_biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zeszłym sezonie bielawę odwodziłem autkiem ( deszcz był przez ch..)

 

Byłem w niedziele"chyba " całą impreza jest 2 dniowa ( ja załapałem się na stunt finał i nic więcej:P) - chyba ze chodziło o świrowanie 2 małolatów ;)i szaloną panią na psie xD Program imprezy jest zawsze rozpisany .

 

 

We Wro mamy akcje Bp - Na legnickiej będzie stacja tylko dla jednośladów jest opcja sprawdzenia mocy naszych maleństw a nie jaranie się katalogowymi kucami xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...