Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ogolnie nie lubie stuntu. Zobacze jak swiruje jeden koles to tak jakbym zobaczyl juz wszystko. Godzinka na SF a dalej Pieszyce, Walim, Rzeczka, Jugow, Gluszyca, nie w tej kolejnosci ale jest gdzie pojezdzic.

A w tamtym roku, byly konkursy zespolowe. Np. cyrkle na czas, goscie dawali rade, a i tak wymiatal gosc na, chyba ogarze albo czyms podobnym, cyrkle z jedna reka w gorze, i zalapal sie na pudlo z jak najwiecej(prawie) wykonanymi.

Do tego niezla bania jak wszyscy uczestnicy siedza na zbiornikach z nogami na kierownicy, jezdza w kolko, kto zostanie ostatni wygrywa. Widac bylo, ze fajnie sie bawia, najezdzali sie, spychali, nogami przewracali, na koniec polowanie na skuter, ale on wygral, kupa smiechu. jeden gosc zrobil stoppie na mokrym, no przechuj, a jakie powerslidy robili to tylko pozazdroscic.

Wedlug programu to w niedziele bedzie, jestem na pewno. Przynajmniej na te chwile.

Z minusow to drogi gril i malo wystawiajacych sie. Ale to moze przez pogode, bo motocykle kibicow mozna bylo policzyc na wszystkich palcach ludzkich.

Jeszcze jak w niedziele tylko 10 zyli za bilet to bajka.

 

Trzeba tylko trzymac kciuki za pogode bo od dwoch lat Bielawe nie rozpieszcza.

 

 

A propos Jesenika, dwa dni podeszczu nie ma poc o tam jechac, jeszcze asfalt nie wyschnie, na mokro nie ma sensu tam jechac bo poza lojeniem po winklach to nic tam nie ma.

edit:

Sorry, jak ktos lubi chodzic to w najblizszej okolicy Jesenika jest co zobaczyc: jaskinie, kamienna wieze widokowa, muzeum samochodow i motocykli, wodospady, muzea.

Edytowane przez spiwor

Notoryczny kłamca :icon_twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie to jesli cos juz się planuje, to albo wykonuje się plan, albo lepiej w ogóle nic nie proponować... Bo to żenada i nic więcej, zresztą na tym forum to niestety już nie pierwsza taka ustawka, z której nic nie wychodzi.. Cóż.. A wykręcać się pogodą nie ma co, bo dziś we Wro miał padać grad, burza i co tylko.. A pogoda jest zajefajna..

Motocyklistą się nie stajesz kupując moto, motocyklistą się rodzisz, a później dorastasz i szukasz maszyny dla siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jedźmy do tych Czech. Dlaczego nie?!

 

BTW Mijałem Cie Bartek dzisiaj na Armii krajowej, jechał z Tobą jakiś ziomek na czymś czerwonym, czego nie zdążyłem rozpoznać ale chyba to była Suka SV crossy.gif To ten który ma/miał z nami jutro śmigać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z mojej strony tor 100%. W Czechach pada i wcale nie muszę tam jechać, żeby się przekonywać.

 

EDIT:

Jak ktoś jeszcze jest chętny na tor w Starym Kisielinie, to pisać PW - podam nr. Ja jadę z Polkowic (po drodze z Wrocławia) i można się ustawić.

Edytowane przez mateq34
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie mysleliscie zeby wpasc na Rakietowa? tylko nie jutro, bo alko paruje. Troche lipa jest, ale mozna by tak zamowic z trzy godzinki, poszlifowac skladania sie na kolanku i grilla zrobic...

Edytowane przez spiwor

Notoryczny kłamca :icon_twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie to jest parę km do czech i dla mnie pogoda to podstawa jak wypad robi się raz na dwa tygodnie.

Może być tak jak piszesz Bartek, że z wielkiej chmury w prognozie mały deszcz...

albo też tak, że przyjedziemy i trzeba będzie poczekać 1h aż przestanie padać i kolejną aż przeschnie..

 

Ja tak jak mateq34 obstawiam tor jutro.

Do następnego. :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj miały być burze, grad i co tylko.. I co, pogoda była super..

Dziś też zapowiada się syto, a jak się coś planuje i umawia z kimś, to ja zostałem nauczony że tego się dotrzymuje. A nie ku*wa zmienia plany i to pisząc o tym w dodatku na jakims innym forum.. Także jeśli większe ustawki z Wami mają właśnie tak wyglądać, to ja już dziękuję..

 

Kostek no widziałem Cie, ten ziomek nie był ze mną ;) sam się woziłem..

Motocyklistą się nie stajesz kupując moto, motocyklistą się rodzisz, a później dorastasz i szukasz maszyny dla siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z tym co napisał Bartek. Postąpiliście egoistycznie sami dogadując się na innym forum i stawiając nas przed faktem dokonanym. Jestem w stanie zrozumieć to co napisałeś prezesS na temat pogody i km, ale ostatnio wszyscy zgodnie stwierdziliśmy, że tak na prawdę nie liczy się to dokąd jedziemy, tylko sama jazda. Po za tym gdyby gdzieś po drodze padało, to mogłoby jeszcze dodać uroku, no ale najważniejsze jest przecież zamykanie opon...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skomentuje to tak .. hehehehe:)

 

 

a ja sie podpisze obiema rekami pod tym :icon_mrgreen:

 

dobrze w sumie wyszlo, ze mi cos wypadlo, bo jak sie tak ustawiacie, to tylko bym niepotrzebnie nerwy stracil ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...