Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

A w tę sobotę, to gdzieś dalej/bliżej? Jakieś konkretne plany.

 

Pogoda ładna ma być, to chciałem pojeździć. Ale "świeżak" jestem - motocykl od jesieni. Może z 1000km ER-6F zrobiłem. Jakieś zakręty bym sobie w trasie poćwiczył, bardziej doświadczonych poobserwował. Ale nie mam ochoty patrzeć jak znikają w oddali za pierwszym zakrętem, czy prują na złamanie karku przez miasto. Balastem też wolałbym nie być.

Wysyłane z mojego PCta za pomocą klawiatury

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Rzadko się tu udzielam, ale może ktoś ma ochotę jutro na rundkę do Czech? Przykładowo Wrocław -> Karpacz -> Szklarska -> Czechy -> Południem karkonoszy przez Okraj -> Karpacz -> ... -> Okraj -> Wrocław? Może jakaś inna Czeska trasa alternatywna? Ewentualnie niedziela, ale sobota pasuje mi bardziej. Przelotowa 120-140, także bez szaleństw :icon_twisted:

:flesje:

Edytowane przez _SB_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w tę sobotę, to gdzieś dalej/bliżej? Jakieś konkretne plany.

 

Pogoda ładna ma być, to chciałem pojeździć. Ale "świeżak" jestem - motocykl od jesieni. Może z 1000km ER-6F zrobiłem. Jakieś zakręty bym sobie w trasie poćwiczył, bardziej doświadczonych poobserwował. Ale nie mam ochoty patrzeć jak znikają w oddali za pierwszym zakrętem, czy prują na złamanie karku przez miasto. Balastem też wolałbym nie być.

Na takie spokojniejsze latanie też bym się pisał, szczególnie że moja 500 nie lata :) Nie wiem jak jutro z czasem ale za tydzień, czy w tygodniu to jestem chętny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z racji dość późnej piętkowej godziny, to nie jestem w stanie dość keATYWNIE się wypowiedzieć, ale jeśli ktoś ma ciekawą propozycję na jutro, to namiary na mnie są podane wyżej :) budzić proszę najwcześniej od godziny 10.... ;)

Motocyklistą się nie stajesz kupując moto, motocyklistą się rodzisz, a później dorastasz i szukasz maszyny dla siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w tę sobotę, to gdzieś dalej/bliżej? Jakieś konkretne plany.

 

Pogoda ładna ma być, to chciałem pojeździć. Ale "świeżak" jestem - motocykl od jesieni. Może z 1000km ER-6F zrobiłem. Jakieś zakręty bym sobie w trasie poćwiczył, bardziej doświadczonych poobserwował. Ale nie mam ochoty patrzeć jak znikają w oddali za pierwszym zakrętem, czy prują na złamanie karku przez miasto. Balastem też wolałbym nie być.

 

Ja myślałem raczej bliżej, tak żeby na jednym zbiorniku obrócić :).

W bliższej okolicy można polecieć np.:

1. Wrocław -> Jelcz -> Oława -> Wrocław

2. Wrocław -> Łagiewniki -> Oława -> Wrocław

3. Wrocław -> Sobótka -> Wrocław

 

Nie są to trasy marzeń ale jak się połączy z paroma kilometrami po mieście to jak na popołudnie jest OK.

 

Co do tempa to kwestia dogadania, ja na zetce raczej nastawiam się na dynamiczną jazdę niż wysokie przelotowe :icon_evil:

 

Z racji dość późnej piętkowej godziny, to nie jestem w stanie dość keATYWNIE się wypowiedzieć, ale jeśli ktoś ma ciekawą propozycję na jutro, to namiary na mnie są podane wyżej :) budzić proszę najwcześniej od godziny 10.... ;)

 

No dla mnie ciekawe byłoby się po prostu spotkać i zrobić parę kilometrów na dobry początek.

Frajda z samej jazdy w grupie :icon_biggrin:

 

Później jak się ułoży ekipa będzie na pewno ciekawie :icon_mrgreen:

 

Jak się zdecydujesz to wpadaj o 14...

 

Na takie spokojniejsze latanie też bym się pisał, szczególnie że moja 500 nie lata :) Nie wiem jak jutro z czasem ale za tydzień, czy w tygodniu to jestem chętny.

 

Jak znajdziesz chwile to wpadnij o tej 14.

Zakładam, że w grupie dobieramy tempo jako kompromis.

Fun jest jazdy wspólnej.

 

Brzmi sensownie?

 

Witam

Rzadko się tu udzielam, ale może ktoś ma ochotę jutro na rundkę do Czech? Przykładowo Wrocław -> Karpacz -> Szklarska -> Czechy -> Południem karkonoszy przez Okraj -> Karpacz -> ... -> Okraj -> Wrocław? Może jakaś inna Czeska trasa alternatywna? Ewentualnie niedziela, ale sobota pasuje mi bardziej. Przelotowa 120-140, także bez szaleństw :icon_twisted:

:flesje:

 

Zrobiłem podobną trasę w poprzednią niedzielę i dokładnie taką samą w zeszłym sezonie.

Ogólnie godna polecenia. Robi się fajnie od Strzegomia a od Szklarskiej to już moto-raj :icon_evil:

 

Polecam z Harrahova skręcić w prawo na Pragę i polecieć z 15 km, przynajmniej do miejscowości o nazwie Koronov (czy jakoś tak). Agrafki 180 stopni, świetny asfalt, bezpieczne pobocze i te widoki...

 

Większość idzie na kolanie - ja jeszcze nie :icon_biggrin:

 

Później można wrócić na kierunek Okraj.

 

Także ja na razie odpadam i polatałbym bardziej lokalnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shell na skrzyżowaniu armii krajowej i sleznej? hmm... Ten w strone bielan? :)

Jak kawa mi pomoże to bardzo chętnie się zjawie, bo póki co to myśle że motocykla bym nie utrzymał :D

Nawet zapomniałem że coś tu wczoraj pisałem, ale o dziwo sensownie mi to wyszło.. ;D

Motocyklistą się nie stajesz kupując moto, motocyklistą się rodzisz, a później dorastasz i szukasz maszyny dla siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpowiem: w tym sezonie najmodniejszy jest kolor czerwony z domieszką różu :D

 

BTW. Wiecie że dziś rozpoczęcie w legnicy? :P

Edytowane przez Bartek90

Motocyklistą się nie stajesz kupując moto, motocyklistą się rodzisz, a później dorastasz i szukasz maszyny dla siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...