Skocz do zawartości

Honda CB 750 Bol D'or


thefex
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

czyli za gruba impreza zeby zmieniac.

no nic, przod zostaje z 750.

a szkoda, bo Barnaby mial mozliwosc wszystko wymienic ale z jakiegos powodu tego nie zrobil. musze zalozyc oddzielny temat w odpowiednim dziale, czuje ze rozkreci sie dyskusja nt tego motocykla ;)

KTM LC4 400 SC '95

Honda CB 1100 Bol D'or '83

DKW KM 200 '35

www.bikepics,com/members/thefex/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest zabójczy silnik. Jak w dobry stanie to go hołub, bo wiele ich nie zostało. Przyznam że troszkę zazdroszczę... :icon_biggrin:

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no, cześć

tak, przód jest całkiem inny niż w 1100, nie zmieniłem go z czystego lenistwa, a żałuję bo nie dość że antynurek, to regulacja i clipon no i zaciski dwutłoczkowe. no ale to kwestia gustu, mi się bardziej zwykła kiera podoba, bardziej pasuje do charakteru tego motocykla.

 

z błotnikiem problem jest taki, że cb750 ma koło 19" a w twoim motocyklu jest 18". w cb1100 jest błotnik plastikowy, jak chcesz chyba jeszcze gdzieś mam, to mogę ci dać. ale moim zdaniem lipnie wygląda, zwłaszcza że wtedy warto by wymienić też tylny błotnik i lampę na kwadratową i błotnik plastikowy.

 

pozdro

Edytowane przez Barnaby
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh, no silnik jest klasa. na 5-tce spod światel rusza ;) elastyczny i bardzo przyjemnie gulgocze.

 

juz sie Rychu nie martw, moto idzie do permanentnej rozbiórki i ponownego zlozenia z diagnoza i wymiana/naprawda odpowiednich elementow. pewnie zejdzie mi przy niej jeszcze ok tygodnia zanim zejde na kolanko :]

 

Barnaby - jak te graty mają u Ciebie gdzieś zalegać i przeszkadzać, to chętnie je przygarnę. Chciałbym zarejestrować moto jako zabytkowe, więć może rzeczoznawca się czepiać że niektóre elementy są nieoryginalne.

wg mnie dużo ładniej wygląda z chromowanymi chlapaczami

 

założyłem nowy temat nt tego motocykla --> http://forum.motocyklistow.pl/index.php?/topic/142079-honda-cb-7501100-bol-dor-83/

prosiłbym o zamknięcie dyskusji w dziale Mechanika

Edytowane przez thefex

KTM LC4 400 SC '95

Honda CB 1100 Bol D'or '83

DKW KM 200 '35

www.bikepics,com/members/thefex/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...