Skocz do zawartości

Kupię turystyka o pojemości 500 -750


zeuz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kupię turystyka o pojemości 500 -750 od motocyklisty, chętnie na podkarpaciu kwota 7-10 tys, jak coś fajnego może być trochę więcej ;) o ile żona się nie dowie.

Trochę mało konkretnie. :icon_razz:

"Ja tylko nie wierzę w jednego więcej boga niż ty. Gdy zrozumiesz, dlaczego nie wierzysz we wszystkich pozostałych, zrozumiesz, dlaczego ja nie wierzę w twojego." Stephen Roberts

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupię turystyka o pojemości 500 -750 od motocyklisty, chętnie na podkarpaciu kwota 7-10 tys, jak coś fajnego może być trochę więcej ;) o ile żona się nie dowie.

Trochę mało konkretnie. :icon_razz:

Myślałem o tranalpie lub czymś podobnym. Po zrobieniu PJ kilkanaście lat temu nie siedziałem za sterami motocykla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę mało konkretnie. :icon_razz:

Myślałem o tranalpie lub czymś podobnym. Po zrobieniu PJ kilkanaście lat temu nie siedziałem za sterami motocykla.

 

No to pewnie jakieś jazdy doszkalające mogłyby się przydać. Czli to w sumie będzie pierwsze moto.

A co do moto to myślę, że trampek do bardzo dobry wybór. Może jeszcze kawa KLE500?

 

 

 

Może V Stroma? ;)

Sztormiaka za 10 tys? Może być problem.

"Ja tylko nie wierzę w jednego więcej boga niż ty. Gdy zrozumiesz, dlaczego nie wierzysz we wszystkich pozostałych, zrozumiesz, dlaczego ja nie wierzę w twojego." Stephen Roberts

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Honda Deauville 2002 - co prawda nie podkarpacie i nie za 10 a za 11 tys ale IMO warto - wał kardana, 650ccm, 2002 rok - model już po ważnym liftingu dotyczącym hamulców (zintegrowane=CBS, ale nie dual więc można hamować na dwa sposoby) i świateł. Stan bardzo dobry, przygotowałem (dwa gniazda zapaliczek w tym jedno w schowku, wskaźnik ładowania akumulatora, osłony na ręce, delikatnie wyższa szyba, prawie nowe opony - mniej niż jeden sezon), miałem jeździć ale wyjechałem i jestem teraz w UK. Powinienem brać ponad 12 tys, ale że masz kawałek drogi do przejechania to cena jest okazyjna. Dokładam oryginalne mocowanie kufra GIVI w systemie MONOKEY - solidne, metalowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

A co sądzicie o tym?

 

http://pp-motocykle.otomoto.pl/honda-xl-650-ladny-2004-M2225023.html

Oglądałem tego i jeszcze innego u nich z 2001r. Silniki chodziły dość łanie, ewidentnych ingerencji w ramie i przednim widelcu okiem laika nie było widać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Kupię turystyka o pojemości 500 -750 od motocyklisty, chętnie na podkarpaciu kwota 7-10 tys, jak coś fajnego może być trochę więcej ;) o ile żona się nie dowie.

witam , mam suzuki gsx 750 z 2001 roku, szosowo-turystyczny, jest w idealnym stanie, jestem z podkarpacia, w razie zainteresowania prosze o kontakt !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ja posiadam Yamaha XJ 900S Diversion z 2002 roku mam do niej kufry i pare innych dodatkow takich jak alarm, ksiazke serwisowa i taki dodatek jak blokada na kolo fajna sprawa :) ponadto zostalo wymienione w ostatnim czasie

 

Nowe tylne klocki hamulcowe

Nowy akumulator

Nowy olej i filtr oleju

Nowe kompletny wydech

Nowa chromowana osłona silnika

Nowy Tylny amortyzator

 

wiec sprzet jest godny polecenia.

 

moj numer 506198345

post-55539-0-33689100-1309252360_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Kupię turystyka o pojemości 500 -750 od motocyklisty, chętnie na podkarpaciu kwota 7-10 tys, jak coś fajnego może być trochę więcej o ile żona się nie dowie.

 

Czy to tak ciężko zrozumieć?

 

P.S. A ja mam do sprzedania Jeepa Grand Cherokee. Może spełnia też kryteria i można go motocyklem turystycznym nazwać? :banghead: :banghead: :banghead:

Edytowane przez zsakul1978
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...