Skocz do zawartości

Śruba z magnesem do miski olejowej


Rekomendowane odpowiedzi

A jednak nie zawsze lepiej znaczy lepiej nabyłem sobię w zeszłym sezonie taką śrubę w larsonie zastępując tym produktem porządny japoński produkt i co ?

Śruba przeżyła 2 wymiany oleju podczas trzeciej w zeszłą sobotę po prostu się rozsypala Uwaga nie ułamała pękła a rozsypała - to jakaś tandetna śruba nawiercona w srodku i do tej dziury jest wepchnięty magnes ostrzegam bo można sobię klopotów narobić made in japan to made in japan a nie jakieś aftermarketowe g.... :notworthy:

Edytowane przez Barył
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

e tam, moim zdaniem to po prostu przypadek losowy.

używałem takiej śruby kilka sezonów i nic się nie działo.

mi w 'made in japan' posypał się gwint, więc raczej nie ma reguły - po prostu miałeś pecha :)

 

pozdr

KAPD Klub Anonimowych Piratów Drogowych
"Człowiek zbyt poważny jest strasznie śmieszny"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"ja też jestem zwolennikiem teorii że co zrobione w Japonii to musi być dobre, a jak nie jest to znaczy że "nasi" już przy tym grzebali "

chcesz powiedzieć, że pojechali tam za chlebem, znaczy za ryżem i psują robotę - nie ładnie :)

Edytowane przez Lord
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam zupełnie inne doświadczenia, założyłem tą śrubę już do drugiego motocykla, w poprzednim przeżyła kilka wymian oleju i nadal wyglądała jak nowa. W tym motocyklu dwa razy na niej olej wymieniałem i nadal bez skazy. Teraz założyliśmy do kumpla 10.

 

Musiałeś trafić na felerny egzemplarz. Ja z czystym sumieniem mogę ten produkt polecić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Barył albo za mocno dokręcałeś :icon_mrgreen:

"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych którzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,mając przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tych którzy używają: sporo syfu na niej jest po wykręceniu?

Jeżeli taka śruba rzeczywiście jest czymś dobrym, to dlaczego producenci motocykli ich nie stosują?

 

Stosują. Nie wszyscy. Poza tym syf, jak syf, ale pojawiające się opiłki, które są efektem naturalnego zużycia silnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Mam taką śrubkę ponad dwa lata i przy każdej zmianie oleju jest na niej sporo niespodzianek,jeżeli opiłki metalu mają się gdzieś gromadzić to lepiej na niej,ale po tym poście stwierdziłem że przy następnej zmianie oleju,tak na wszelki wypadek wymienię ją na nową. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

A jednak nie zawsze lepiej znaczy lepiej nabyłem sobię w zeszłym sezonie taką śrubę w larsonie zastępując tym produktem porządny japoński produkt i co ?

Śruba przeżyła 2 wymiany oleju podczas trzeciej w zeszłą sobotę po prostu się rozsypala Uwaga nie ułamała pękła a rozsypała - to jakaś tandetna śruba nawiercona w srodku i do tej dziury jest wepchnięty magnes ostrzegam bo można sobię klopotów narobić made in japan to made in japan a nie jakieś aftermarketowe g.... :notworthy:

 

 

 

Taką śrube to można Robertowi wsadzić w pupke, do niczego innego sie nie nadaje. Dokładnie tak jak piszesz, mogą być kłopoty. Szkoda ( idziwne), że ją zakładałeś. Temat stary ale wciąż aktualny, Larsson nadal ma to gówno w swojej ofercie.

Pokombinować coś z samochodowymi, podebrać wymiar, przetoczyć gwint itp. one mają całkiem inna konstrukcję i nie grożą remontem silnika.

Edytowane przez J.Pastor

PASTOR GARAGE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...