Skocz do zawartości

To moze w końcu coś o IŻ-ach???


Gość Jazz-use
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ja niedawno sobie zwiozlem jezyka 49

w czesciach maszynka jest, pare rzeczy brakuje, ale kilka czesci jest zdublowanych, wiec jest dobrze, zaplacilem cale 300PLN i dostalem dodatkowo 2 silniki od DKW, ale to juz mneijsza o to, wazne ze za te silniki od DKW bym wziol 600zl spokojnie, wiec jest dobrze :(

 

podobno mankamentem Izow byly waly, niewiem czy to jest prawda, ale tak slyszalem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Witam,Także posiadam IŻ 49 chyba z 1956 dokładnie nie pamiętam,ogólnie kpl.ale do remontu zarówno rama jak i silnik tyle że jest bez papierów.Ale jeździłem nim do końca.Silnik dziwnie stukał po rozbiórce okazało się że wybity jest sworzeń tłoka pod korbowodem.A teraz stoi rozebrany aż żal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam Ja też mam iża ale 56 w stanie do kompletacji bez kwitów zamieniłem go za wskę 125 co jest czynem nie do wyobrażenia 8)

a można go podziwiać na mojej stronce:

http://free.of.pl/s/sitaniecmoto/

Kiedyś chciałem go sprzedać ale teraz mi przeszło i szukam części. Zwierzak z niego fajny chociaż jak z rozpędu wskoczyłem na siedzenie to mało jąder mi nie wyrwało :mrgreen: Pozdrówka dla zwierzakowców

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 14 lat później...

witam

wlasnie skladam iza jupitera 4 z rama od planety mam problem praktycznie juz jest caly ale nie moge z nim dojsc do ladu tzn.zapali i po minucie gasnie i kaplica potem nie odpali iskra jest ,nowy akumulator swiec to chyba z 50 sztuk a on dalej nie chce chodzic podpowiecie cos bo mi juz rece opadaja  jak cos to jestem pod tel. 661592855

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy układ paliwowy jest drożny? W radzieckich sprzętach często kranik nie daje wymaganej ilości paliwa. Wystarczy też, że korek paliwowy nie na drożnego kanalika łączącego wnętrze z atmosferą i paliwo też nie dopłynie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...