Skocz do zawartości

Do sadu za zejscie na kolano!


Gość Sestorme
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jest tylko jakis zapis, ktory stwierdza, ze motocykl kiedy znajduje sie w ruchu, to kierujacy nim powinien miec obie rece na kierownicy

A jak trzeba przetrzeć albo uchylić wizjer?

 

Tobie gratuluję pomyślnego załatwienia sprawy, a nadgorliwym, zakompleksionym stróżom prawa na pohybel!

 

Angole chleją strasznie i to nie tylko klasa robotnicza. Pracowałem w restauracji w centrum Londynu na Green Park czyli 2min spaceru od Pałacu Buckingham. Mieliśmy 3 restauracje koło siebie, wszystkie "nasze" czyli tego samego właściciela. Między nami był stary pub, klasyka, klasa itp. Każdego dnia latem od godz.17 zbierało się tam bydło. Bydło w garniturach, z teczkami, odświętnie ubrani. Bydło z biurowców w okolicy. przychodzili do Nas na kolację po czym szli "drzwi obok" łoić browar do bólu. nadchodziła godzina 21 to 3/4 tego bydła ledwo stało na nogach, darli mordy jakby prowadzili dyskusję w obecności pracującego młota pneumatycznego. Pozostała 1/4 bydła siedziała/leżała na chodniku lub pod ścianą, część z nich obrzygana po kolana, pijane babki bez butów, w podartych rajstopach i też obrzygane czy osiurane siedziały pod ścianą...

To, co dane Ci było poobserwować, to tzw. klasa średnia niższa. Przeciętni ludzie, którzy nie potrafią zrealizować się inaczej niż pracując służalczo w jakiejś pedalskiej korporacji czy innym banku, a stresu po pracy też nie potrafią odreagować inaczej niż w opisany przez Ciebie sposób. Ludzie, których zdobi jedynie garnitur (jak ktoś nic sobą nie reprezentuje, to musi nadrabiać wyglądem).

Pamiętaj, że wszelkiej maści pseudoekskluzywne lokale często ściągają hołotę. Elegancką hołotę.

Edytowane przez Olsen

Romet Pony > Romet Ogar 205 > MZ ETZ 251 > Suzuki GSF 600 S Bandit i Peugeot SV 50 > Yamaha YP 250 R X-Max > Merida Freeway 9300

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekam narazie na list z sadu gdzie bedzie wszystko czarno na bialym napisane. Zaczne wozic przy sobie. W dalszym ciagu bede chcial zwrot kosztow prawnika, juz pipisalem na forach. Mozna z psiarnia polubownie to zalatwic, podobno...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.....W dalszym ciagu bede chcial zwrot kosztow prawnika

 

:icon_mrgreen: :icon_mrgreen: :icon_mrgreen: :icon_mrgreen: :icon_mrgreen:

 

Malo co zaplulbym monitor.

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malo co zaplulbym monitor.

 

To jest Anglia wszystko mozliwe :icon_mrgreen:

Ja od poczty wyciagalem zwrot kasy za potluczona przesylke .. a nawet jej nie pokazalem ze byla uszkodzona :buttrock:

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Aha, a jednak. Okazalo sie, ze Policja bierze na siebie bledy swoich ludzi i jest sklonna oddac mi 50% kosztow prawnika. Nie wyobrazalem sobie sytuacji, kiedy jakis nadgorliwy pies zabiera cie bezpodstawnie do sadu, i jeszcze ja musze za wlasne pieniadze sie bronic, bo on jako stroz prawa nie jest wystarczajaco doszkolony. We wtorek mam sie zjawic w komendzie glownej Bham. Ciekawe co tam uslysze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha, a jednak. Okazalo sie, ze Policja bierze na siebie bledy swoich ludzi i jest sklonna oddac mi 50% kosztow prawnika. Nie wyobrazalem sobie sytuacji, kiedy jakis nadgorliwy pies zabiera cie bezpodstawnie do sadu, i jeszcze ja musze za wlasne pieniadze sie bronic, bo on jako stroz prawa nie jest wystarczajaco doszkolony. We wtorek mam sie zjawic w komendzie glownej Bham. Ciekawe co tam uslysze.

 

Gratuluję.

Fakt, iż jakiś pogląd jest szeroko rozpowszechniony, nie stanowi żadnego dowodu na to, że nie jest on całkowicie absurdalny. Jeśli weźmiemy pod uwagę, że większość ludzkości jest zwyczajnie głupia, należy oczekiwać z dużym prawdopodobieństwem, iż powszechnie panujące przekonania będą raczej idiotyczne niż rozsądne.

Bertrand Russell

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jeszcze można po cichutku pozazdrościć :icon_razz: - cieszę się, że Ci się udało, daje nadzieję, że może, kiedyś i u nas... ehhh, takie sobie małe marzenia

"... zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji... "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz - to u nas bardziej cywilizowany kraj. Jak sąd uniewinnia to oskarżony ma prawo do zwrotu pełnej kwoty wyłożonej na obrońcę. Z tym, że koszty zwraca Sąd - czyli faktycznie skarb państwa.

Potrzebujesz bezpłatnej pomocy prawnej? - Forum Prawnicze zaprasza - ]http://forumprawnicze.info/wykroczenia-i-prawo-drogowe-f10/]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...