Skocz do zawartości

Skradziono Gsx-R 1000 K8


figer
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Ukradziono mi motocykl - między 13.03 a 19.03. z wspólnego garażu pod budynkiem.

 

GSX-R 1000 '2008 kolor czarny

Numer rejestracyjny WF1881

VIN JS1CL111100119763

 

Cechy charakterystyczne:

Czarna akcesoryjna szyba

Podwójny wydech karbonowy Scorpion

Klamki Pazzo czarne

Craspady i mocowanie tablicy rejestracyjnej R&G

 

Zdjęcia tutaj

http://www.bikepics.com/members/figer/08gsxr1000/

 

Ktokolwiek może pomóc w odnalezieniu - prosze o info 660 544 771

 

Za pomoc w znalezieniu wysoka nagroda.

 

figer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli stac kogos na takie moto to MUSI byc stac na AC. Inaczej to czysta glupota. Idac dalej, jesli wlasciciel mial AC to nie ma czego wspolczuc bo dostanie odszkodowanie i kupi sobie drugie moto. A jesli nie mial, no to coz... mozna sobie darowac komentarz.

Why... So... Serious

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli stac kogos na takie moto to MUSI byc stac na AC. Inaczej to czysta glupota.

zdaje Ci się. To samo powie koleś o twoje F3 który ma rower i marzy o moto. Zdecydowana większość nie ma AC, miejmy nadzieję że choć tutaj było.

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat nie bylo i darujcie sobie prosze zlosliwe komentarze.

Do zeszlego tygodnia wydawalo mi sie, ze jak 2 lata jezdzilem i bylo wszystko OK, to moge sobie darowac placenie 4 kola rocznie, bo przeciez nic zlego nie moze sie stac...

Edytowane przez figer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wyrazy współczucia stary, musi boleć jak cholera. Na 2z3 moto mam AC, jak coś jest warte ponad 20k i jest w miarę nowe to obowiązkowo muszę mieć AC, nie spał bym po nocach spokojnie bez tego.

 

Niech chamom ręce utną, oby się szkłem zes*ali.

SUPPORT 18

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie ... przy takim motocyklu powinno byc obowiazkowo... Chyba ze stac Cie nie na jedno takie i kupisz sobie drugie! Czasami warto poswiecic juz te 4tys PLN i spac spokojnie jak to ujoł milosz-RR !

Pozdrawiam

Czyli mając DR 600 wartego powiedzmy 6 tys płaciłbyś 1 tys rocznie za AC?

Ja w życiu....

Edytowane przez WLD_Wlodi

www.odszkodowania-wlodarczyk.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli stac kogos na takie moto to MUSI byc stac na AC. Inaczej to czysta glupota. Idac dalej, jesli wlasciciel mial AC to nie ma czego wspolczuc bo dostanie odszkodowanie i kupi sobie drugie moto. A jesli nie mial, no to coz... mozna sobie darowac komentarz.

Sorry kolego, ale się z Tobą nie zgodzę. Miałem już kilka sprzętów w swoim życiu, prawie wszystkie od nowości. Nigdy nie miałem AC. Na samochody również. No raz miałęm na audi i to ukradli po 3 tyg. od wyjazdu z salonu... Jakbym podliczył, ile musiałbym wydać za to wszystko na ubezpieczenia, to jeden z motongów mogę zgruzować i nadal wyjdę na 0. Oczywiście koszty napraw, jak się glebnąłem musiałem sam pokryć, ale z drugiej strony składka AC bez zniżek (jak glebniesz, lecą zniżki) jest dosrana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli stac kogos na takie moto to MUSI byc stac na AC. Inaczej to czysta glupota. Idac dalej, jesli wlasciciel mial AC to nie ma czego wspolczuc bo dostanie odszkodowanie i kupi sobie drugie moto. A jesli nie mial, no to coz... mozna sobie darowac komentarz.

Sorry kolego, ale się z Tobą nie zgodzę. Miałem już kilka sprzętów w swoim życiu, prawie wszystkie od nowości. Nigdy nie miałem AC. Na samochody również. No raz miałęm na audi i to ukradli po 3 tyg. od wyjazdu z salonu... Jakbym podliczył, ile musiałbym wydać za to wszystko na ubezpieczenia, to jeden z motongów mogę zgruzować i nadal wyjdę na 0. Oczywiście koszty napraw, jak się glebnąłem musiałem sam pokryć, ale z drugiej strony składka AC bez zniżek (jak glebniesz, lecą zniżki) jest dosrana.

A i tak wszystko masz na firmę i wliczasz w koszta.

A co do AC- każdy ma wolną rękę jeżeli bierze za gotówkę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...