Skocz do zawartości

Jakie buty? (kupie)


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Tak jak w temacie. Poszukuję butów na moto w cenie do 300zł max. Nie muszą być nówki bo poprostu mnie na nowe nie stać. Szukam czegoś wizualnie sportowego ale też i wygodnego do zzr-ki . Jeśli mógłbym prosić o jakąś pomoc w wyborze bo pierwszy raz będe kupował buty motocyklowe.

 

Znalazłem też coś takiego na allegro http://allegro.pl/wileka-wyprzedaz-buty-co...1393232389.html

Co o tym myślicie? Warto kupić czy to raczej tylko jakiś szajs? Powinny przelatać przynajmniej 2 sezony?

 

Jeśli ktoś ma jakeś na sprzedaż niech proponuje. Rozważe każdą ofertę. Mój numer to 45-46 (bardziej pod 46) długoś wkładki 29.5cm-30cm

 

Dzięki i pozdro...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przy butach podstawa jest przymiarka. kazdy ma inna stope i to co lezy jednemu drugiemu moze totalnie nie odpowiadac

MOTOPROJEKT - Warsztat motocyklowy

 

serwis, naprawa, diagnostyka komputerowa, materiały eksploatacyjne

 

Sławek - 604 635 069 Bart - 695 880 500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

No te Lizardy ładnie się prezentują, tylko co to za firma. Tak po prostu Lizard? Ja w sobotę oglądałem w Louisie buty Probiker'a model Traveller za 60 euro, i muszę przyznać, że nie prezentowały się zbyt okazale. Tzn ta "skóra" dziwnie pachniała jakimiś chemikaliami, a klej wyłaził z podeszwy i nachodził na wierz buta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, używana kurtka, ostatecznie spodnie ale buty? Nigdy, ale to przenigdy, nie zdecydowałbym się na używane buty. Wolę już kupić może mniej czadowe, ale mieć spokój z grzybicą, czy innymi przypadłościami. Jechać spokojnie na moto, a nie rozmyślać przy każdym przypoceniu stopy, czy to już czas odwiedzić dermatologa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No te Lizardy ładnie się prezentują, tylko co to za firma. Tak po prostu Lizard?......

 

Miałem te buty w ręku i przez chwilę na na nogach. Myślę, że latem to będzie trudno w nich wytrzymać.

Edytowane przez jarenty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym poszukał jakiś używek myślę że za 300 kupisz już coś dobrego

Pewnie że tak, za parę złotych więcej wyrwałem na allegro Daytony Road Star (teraz już nie ma tego modelu, ale Touring Star są prawie identyczne). Cena nowych to co najmniej trzykrotność tej kwoty.

Bajdełej, odradzam Travellery. Jak mają być nowe i do 300 zł to szukaj którychś z louisowych marek (Probiker/Cycle Spirit/Vanucci jak się uda), ale pomijając właśnie te najtańsze Probikery. Miałem parę lat i ich plusem była tylko cena, i wysokość (dobrze osłaniały nogę). Rwały się i pruły. Zresztą nie mnie jednemu, reklamacje tego modelu to norma (choć inne Louisowe też się sypią, ale gwarancja jest od tego).

Edytowane przez Arcer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajne buty w przystępnej cenie ma forma. Przymierzałem kilka par i jest ok, sam zdecydowałem się na diadory (firma siostra)

 

ale niestety w Twoim rozmiarze i cenie znalazłem na allegro tylko jedną parę, co prawda mało sportowe

 

http://allegro.pl/forma-nero-ii-ostatnia-para-i1425327114.html

 

ale chyba blisko Ciebie, więc może warto przymierzyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...