Skocz do zawartości

GSXR 750 do oceny, ogłoszenie


Rekomendowane odpowiedzi

jak już kolesia tak molestujesz o wszystko to niech wybada jakieś grubości są tarcze hamulcowe, a jak już go będziesz ogladać to sprawdź to sam jeszcze raz. Super jakby dało się przejechać i sprawdzić ewentualne bicie ale można to też sprawdzić kredą albo markerem. Tarcze to najbardziej kosztowny w wymianie element eksplaotacyjny, potem dopiero są opony i napęd. Sama kapa i to jeszcze tylko to pryszcz i ja bym się tego kawałka aluminium, magnezu, czy jakiegoś innego stopu metalu specjalnie nie czepiał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak już kolesia tak molestujesz o wszystko to niech wybada jakieś grubości są tarcze hamulcowe, a jak już go będziesz ogladać to sprawdź to sam jeszcze raz. Super jakby dało się przejechać i sprawdzić ewentualne bicie ale można to też sprawdzić kredą albo markerem. Tarcze to najbardziej kosztowny w wymianie element eksplaotacyjny, potem dopiero są opony i napęd. Sama kapa i to jeszcze tylko to pryszcz i ja bym się tego kawałka aluminium, magnezu, czy jakiegoś innego stopu metalu specjalnie nie czepiał.

 

takiej możliwości że miał bym zakupić sprzęt bez przejechania się to nawet nie biorę pod uwagę, przejazd musi być, chociaż by sprawdzić jak zmienia biegi, jak hamuje, jak przyspiesza, jak się zachowuje w zakręcie.

 

oczywiście w rozmowie telefonicznej zawsze zwracam uwagę że będę chciał odbyć jazdę próbną motocyklem, jeśli delikwent nie wyraża zgody to nie ma o czym mówić dalej.

 

trzeba poczekać aż śnieg trochę odpuści żeby trochę suchego asfaltu się znalazło.

 

Bimbak to niby racja, ale jednak trochę razi ten dekiel i wolał bym dmuchać na zimne, aby nic z niego nie zechciało zacząć kapać w niedługim czasie. chyba że to tylko dekiel właśnie od alternatora gdzie nie krąży żaden płyn ustrojowy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba że to tylko dekiel właśnie od alternatora gdzie nie krąży żaden płyn ustrojowy :)

Tylko w niektorych sprzetach pod deklem alternatora nie ma oleju, na przyklad xj 600, ale w wiekszosci jest. Dowiedz sie jak jest w gikserach bo nie mialem stycznosci w tymi silnikami.

Why... So... Serious

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bimbak to niby racja, ale jednak trochę razi ten dekiel i wolał bym dmuchać na zimne, aby nic z niego nie zechciało zacząć kapać w niedługim czasie. chyba że to tylko dekiel właśnie od alternatora gdzie nie krąży żaden płyn ustrojowy smile.gif

Krazy nie krazy, a co to za roznica?? I tak jak kupisz to pierwsza rzecz wymiana oleju. Jak krazy tam jakis plyn to sobie wtedy wymienisz :] Innej opcji nie widze zeby sam z siebie sie rozszczelnil ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krazy nie krazy, a co to za roznica?? I tak jak kupisz to pierwsza rzecz wymiana oleju. Jak krazy tam jakis plyn to sobie wtedy wymienisz :] Innej opcji nie widze zeby sam z siebie sie rozszczelnil ^^

 

z wymianą oleju jasna sprawa:) co do krążenia tego płynu pod tym deklem to miałem na myśli ewentualne ryzyko wycieków :D jeśli teraz nie jest rozszczelniony to już sam się nie rozszczelni, a i tak u mnie kwalifikuje się on do wymiany :)

 

Napęd masz do wymiany dekiel idzie pospawać

 

patrz jak wyżej: wymiana jeśli już, spawy odpadają nawet mojej WSK nie profanuje spawami :)

zresztą ten dekiel chyba z magnezu, więc ciągnie się jak flaki z olejem podczas spawania...

 

Może lepiej szukać bandita w dobrym stanie

 

cytuję: " Panie, coś Pan " :)

Edytowane przez crossowiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pod deklem alternatora jest olej. W spawanie bym się nie bawił bo to ciężko się spawa i deformuje. Jeśli nie ma dziury na wylot to ubytek uzupełniam poxiliną, a na to lakier i jest git. Łańcuch wcale nie wygląda tak źle, ale ciężko powiedzieć. Kilka śrub nieoryginalnych, np od zbiornika to dobrze nie świadczy o kulturze i poziomie serwisu, mnie to zawsze uderza. Ale... biorąc pod uwagę cenę, a ta jest podobno atrakcyjna...

zwróć uwagę na to czy na wolnych obrotach nie pojawiają się "dziury" w mocy silnika- jest pełny układ, to i K&N pewnie też, a bez PC Gixxxer kaprysi w dolnym zakresie.

8.96s 1/4mili GSX-R K1 1000 TURBO/NITRO
SPEEDBIKE.PL TURBO TAKŻE W TWOIM MOTOCYKLU!

SERWIS MOTOCYKLI- WARSZAWA, HAMOWNIA - STROJENIE

https://www.facebook.com/bados84/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pod deklem alternatora jest olej. W spawanie bym się nie bawił bo to ciężko się spawa i deformuje. Jeśli nie ma dziury na wylot to ubytek uzupełniam poxiliną, a na to lakier i jest git. Łańcuch wcale nie wygląda tak źle, ale ciężko powiedzieć. Kilka śrub nieoryginalnych, np od zbiornika to dobrze nie świadczy o kulturze i poziomie serwisu, mnie to zawsze uderza. Ale... biorąc pod uwagę cenę, a ta jest podobno atrakcyjna...

zwróć uwagę na to czy na wolnych obrotach nie pojawiają się "dziury" w mocy silnika- jest pełny układ, to i K&N pewnie też, a bez PC Gixxxer kaprysi w dolnym zakresie.

 

dzięki za wskazówki,

dziury nie ma, właściciel odpisał że jest tylko z wierzchu zdarty ten dekiel

 

co do tych śrub to mówisz o tych które trzymają zbiornik przy kierownicy?

 

Zerknij Panie! 9 tys i wygląda że reanimacji nie potrzebuje.

http://forum.motocyklistow.pl/index.php?showtopic=139074&hl=

 

no łądna ładna ze zdjęć ta zx9, ale to nie Gixer :) poza tym 10.000 to maximum mojego funduszu, muszę się trochę pilnować

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A cena pewnie do utargowania. Twoja sprawa, ale ja tego ścierwa Gixa z ogłoszenia bym nie kupił.

 

spokojnie, to dopiero pierwszy sprzęt na tapecie, zima jeszcze długa :D

myślę że mała inwestycja w tą maszynę i nie była by zła :) no ale to powoli, ciągle przeglądam ogłoszenia....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgodnie z obietnicą sprzedającego dostałem zdjęcie okolicy półki, lag i główki ramy

 

jak oceniacie te okolice wszystko wygląda chyba jak należy?

 

http://img600.imageshack.us/i/pc183603.jpg/

 

http://img820.imageshack.us/i/pc183604.jpg/

 

http://img151.imageshack.us/i/pc183605.jpg/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...