Skocz do zawartości

Sprzedam MW-750 M z blokady


slavikkm
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Sprzedam MW-750 M 1980 roku. Stan іdealny.

 

Napęd na kosz z blokady. Wojskowa wersja. W pełni przywrócona.

Oryginalny lakier - khaki, pokryte nowe farby - khaki.

Nowe amortyzatory, nowy wał korbowy, nowe opony (И-40), zbiornik К-750...

 

Dokumenty dnepr 16, Rejestracja Lwowie, motocykl we Lwowie.

 

Cena - 1600 USD.

 

Kontakt: na priva lub telefon: +38-(098)-58-41-911 (Slavik)

 

(moje imię)@service.lviv.ua

 

Zdjęcia wysyłam mailem na zamówienie.

 

Video:

 

Deyakі zdjęcia tutaj :

 

http://www.pbase.com/slavikkm/mw750

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 lat temu nabyłem wynalazek w podobnym stanie :D . Miał lakier na sercówkach , od spodu ;)

Niemniej komplecik bardzo ładny , bak bez szwu , siedzenia sercowe , itp . Ale to kundel , i nie za tą monetę.

Kochany pamiętniczku , właśnie spadł śnieg . I dlatego postanowiłem sobie kupić nowy motocykl :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mam nic przeciwko Ukraincom, ale wezcie sie za solidna robote, a pozniej oczekujcie odpowiednich pieniedzy. Narazie to wszedzie trzeba u Was za wszystko placic tylko nie wiadomo za co. Nawet Wasza milicja zaczyna ostro przeginac jezeli chodzi o kasowanie bezpodstawnych mandatow od obcokrajowcow.

Probowales oglosic tego sprzeta u siebie w kraju za ta cene ? Czy od razu szukasz jeleni za granica ?

 

Kuzwa i to ma byc przygotowany sprzet i ze niby po remoncie ?

 

 

 

 

tak , chcialbym zobaczyc ten remont ... karcher, pozniej farba zeby rdze zamaskowac i po remoncie.

Edytowane przez ural_zgora
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Slavik, nie miej nam za złe, ale naprawdę średnio trafiłeś wystawiając ten sprzęt w takich pieniądzach w tym miejscu. Założę się, że znajdzie się ktoś w kraju kto to kupi za takie pieniądze, ale interes zrobi średni....

Już z pobieżnych oględzin wynika, że po prostu pomalowaliście złożony motocykl, a z uwagi na fakt, że on i tak nadaje się do rozbiórki i kompleksowej roboty, cały ten lakier jest w chwili obecnej kompletnie bezużyteczny. Jeśli dodasz do swojej kwoty jakieś 5-7 tysięcy złotych na dalsze prace, torazem wyjdzie koło 10.000, plus transport, plus rejestracje i inne. Za tę kwotę można kupić gotowy, ładnie zrobiony motocykl (nie mówię o takich po 20 koła, bo też są rzecz jasna).

Ja się na tych motocyklach specjalnie nie znam, ale oczy mam.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fabrycznie produkowany motocykl MW 750 w zakładach KMZ Jak też K750W czyli motocykle produkowane z przeznaczeniem dla wojska posiadały silnik dolno zaworowy ramę krótką i skrzynie biegów bez wstecznego.Co innego MW 750M2 tam był silnik dolnozaworowy , skrzynia ze wstecznym , napęd na wózek ale brak blokady mechanizmu różnicowego.MW 750 charakteryzowało się jeszcze takimi elementami jak łamany tylny błotnik zawieszenie przednie na wahaczu pchanym , tyle lampy typu żółwik . Az tego co widzę na twoim zdjęciu to jest lekki składaczek i cena za duża, bo w Polsce już z polskimi kwitami na MW w kompletowaniu 90-95% na chodzie można kupić za około 6000 zł .W Polsce jest dw rodzaje kupców jedni co kupują zaprzęgi nie zależnie od stanu i typu byle tanio żeby sobie po lesie pośmigać a drudzy którzy kupują i odnawiają zaprzęgi zgodnie z oryginałem.

Edytowane przez Karolek750
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...