Skocz do zawartości

ciekawostka z gatunku ubioru crossowego :)


Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Hehm jak to się mówi - do pierwszej gleby bęc. :buttrock:

Jak ktoś się nie nazywa Pastrana, to raczej założyłbym ochraniacze (no chyba że ktoś uwielbia ból, ale to całkiem inna bajka :lol:

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...) Wytstarczy jeden bląd i moze byc nieprzyjemnie. :buttrock:

 

 

Właśnie tacy ludzie mnie denerwują, stać ich na drogie moto, ale na ciuchy już nie (albo twierdzą, że są im niepotrzebne) !!! Powiem jeszcze, że sam znam takiego goscia na exc 250, który używa go tylko do jazdy w mieście i popisywania przed innymi :ehz:

Najwyżej bedzie go czekał przeszczep skury z dup* :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Właśnie tacy ludzie mnie denerwują, stać ich na drogie moto, ale na ciuchy już nie (albo twierdzą, że są im niepotrzebne) !!!

hehe... racja, ale i tak najlepsi są goście, którzy jeżdżą jakimś ścigiem z roku 2002 w koszulce, dresie i klapeczkach . :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

 

Właśnie tacy ludzie mnie denerwują, stać ich na drogie moto, ale na ciuchy już nie (albo twierdzą, że są im niepotrzebne) !!!

hehe... racja, ale i tak najlepsi są goście, którzy jeżdżą jakimś ścigiem z roku 2002 w koszulce, dresie i klapeczkach . :mrgreen:

 

..i koniecznie na tylnym siedzonku panienka w krótkiej spódniczce, szpilkach i bluzecznce bez rękawków :mrgreen:

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe... racja, ale i tak najlepsi są goście, którzy jeżdżą jakimś ścigiem z roku 2002 w koszulce, dresie i klapeczkach . :mrgreen:

hehe to kiedyś w mojej okolicy jeździł taki jeden na kawasaki ZX-9R a jego ubiór to:

-koszulka z krótkim rękawem

-shorty

-adiki i białe skarpety

Aha miał jeszcze kask :mrgreen: . Raz się gdzieś gibnął i parę metrów sunął na du*ie i nauczył się czegoś?

Nie następnego roku widzę gostka identycznie ubranego. :)

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..i koniecznie na tylnym siedzonku panienka w krótkiej spódniczce, szpilkach i bluzecznce bez rękawków  :mrgreen:  

pzdr

 

A to wszystko przywędrowało z Ameryki :)

 

Odnośnie ameryki i murzynów: czy widział ktoś murzyna w jakims wyścigu motocyklowym, np. moto gp albo w six days itp. Czy ten sport naprawdę jest zdominowany przez białych i żółtych ??

Pamiętam jak pewnego razu jeden murzyn wystartował w mistrzostwach w pływaniu (sport zdominowany przez białych), miał super, hiper kombinezon ze skóry rekina, a jak wskoczył do wody to myślałem, że chłopak sie utopi :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...