Skocz do zawartości

mała torpeda za małe pieniądze


McPerry
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

może delikatnie po za tematem ale gdy patrzę na dotychczasowe ceny paliw to moje emocje do zakupu jakiegokolwiek auta stygną szybko jak goła dupa na mrozie

 

moje marzenie - fiat 125p z klatą, z kubłami, i silnikiem 2,0 DOHC :lalag: może kiedyś uda się spełnić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znacie jakieś fajne autka małe z nieduże pieniądze np. takie jak daihatsu charade 1.3 100konna wersja lub 1,0 turbo 165konna wersja ?? lub peugeot 205 1,9 140konna wersja??

 

Suzuki Swift

 

Porshe 944 / 944 Turbo, / 968

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yo!

 

Jak tanio ma byc, to nikt jeszcze nie zaproponowal Uno Turbo :D.

Male, lekkie, szybkie jak ja pier**le :].

Duzo osob w tym sie zabilo :P.

 

http://www.youtube.com/watch?v=AR6a7I6hg6U&feature=related

 

Pzdr

Edytowane przez zbyhu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój poprzedni współlokator miał Uno 1.4 bez turbiny w pełnym wyposażeniu. Był zachwycony tym samochodem. Jeździłem tym i prowadzenie było na prawdę dobre jak na małe pudełko. Normalnie mały samochód daje się łatwo znieść z drogi i mocno buja w zakrętach albo jest bardzo gumiasty. W Uniaku, zawiecha jest średnio-twarda (Turbo ma dodatkowo stabilizator), układ kierowniczy nie za miękki i w zasadzie dobre gumy powinny załatwić uśmiech na twarzy.

Silnik akurat mnie nie powalił, bo miał gaz i był zbity jak pies ale gdyby to zrobić to jest dobra baza do szybkiego przecinaka.

Mimo wszystko pamiętaj, że to rzadkie auto i jego atutem jest mała waga a nie duża moc (ani to 2,0 ani 1,6).

 

Najgorzej jest z budą. Cienka blacha, szybko gnije, lubi pękać pod siedzeniami i w połowie nadwozia.

Edytowane przez Shinigami
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Moja mama jeździ Bravo HGT, więc jak jestem w domu to ja też :icon_mrgreen:

2.0 20V rzędowa piątka 147 koni. Dźwięk masakra... oglądają się nawet ludzie, którzy nie wyglądają na fanów motoryzacji, hamulce jak dla mnie rewelka, drogi trzyma się świetnie. Trzeba poszukać porządnego egzemplarza bo ze względu na to, że auto ma 8s do setki często kupują je ludzie chcący pozapierdalać, a nie dbać o auto i łatwo kupić zajechańca. Idzie zrobić swap silnika z coupe turbo i tak ze 150 koni robi się 225, jeździ w polsce bravo z uturbionym silnikiem zakutym i przygotowanym pod 400 koni, ale to jakby inna bajka. Jeśli masz możliwość to się przejedź tym autem, gwarantuję, że zrobi wrażenie.

 

Pozdrawiam

 

Jacek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...